veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Modrý motýl Modrý motýl Camilla Grebe

Byla jsem uplne vedle, predpokladala jsem úplně jiny konec. Fakt zmatení ctenare 100%. Super kus. Trosku me desilo mnozstvi postav, kdy kazda ma jeste 2 dejove linky, ale dalo se to v pohode ukocirovat.

07.08.2023 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Pekelně napinavy cteni

23.03.2023 4 z 5

O čem sním, když náhodou spím O čem sním, když náhodou spím Andrej Babiš

Super ctivo pro lidi, co chteji mit republiku z roku 2035. Skoda jen, ze Andrej je ke dnesku deset let u moci a z napadu v knizce neprosadil nic. Tak nevim.

10.02.2023 2 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

(SPOILER) Ze vsech knizek autorky je tahle nejmrazivejsi. Opet jsem nepochopila, jak "Ghost girl" muze nekdo prelozit jako "Divna Jadie". U knizek autorky uz klasika.

30.12.2022 5 z 5

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

Tenhle dil me rozhodne nezaujal tolik, jako ten prvni. Zajimava zapletka, ale dloooouho se nic nedelo, aby se na konci stalo vsechno temer zaroven.

28.12.2022

Žít lehce Žít lehce Lucie Sedlářová

Hrozne sem se na knizku tesila. Predpokladala jsem, ze to bude neco jako Radsi zesilet v divocine..., ale bohuzel Zit lehce bere pribehy z opacneho konce. Na me strasne ezo. Musim pochvalit spoustu nádherných fotek, ktere umne zachytily atmosferu mista. Dost me ale prekvapilo, kolik maznutych fotek se do knizky dostalo

01.12.2022 2 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Psychothriller si predstavuju trochu jinak. Pribehu chybi spad a konec to teda nevylepsil.

01.12.2022 2 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Tak trochu zvlastni cteni. Az do rozuzleni me neskutecne bavila.

30.10.2022 2 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Vubec jsem se nemohla zacist. Ostatni klevisocky sem vzdycky zhltla, ale tahle mi trvala snad mesic.

29.10.2022 2 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Hrozne me stvalo, ze půlku knizky vlastne nevim, o cem se mluvi. Ale cist se dalo.

01.10.2022 3 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Pomerne hezky ctive, zajimavy namet.

26.08.2022 3 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Za me teda nic moc. Dej se táhl, vlastne o nic moc neslo a hlavni postavy nesympaticke az hruza.

25.08.2022 2 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Nejak se mi podarilo preskocit asi 3 dily serie, coz mi normalne zabranuje cist dal. Ale tady jsem udelala výjimku a jsem jako vzdycky nadsena. Nesla jsem ani spat, nez jsem nedocetla. Skvele, jako vzdycky. *****

14.08.2022 5 z 5

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

Po Sklenici srdicek jsem si koupila vsechny ostatni knizky autorky. Reznik lezi rozecteny na stole, zato Mala tajemství mi trvala asi 3 hodiny. Napinak jako blazen, pro me neuvěřitelný konec. 5 hvezd, jednoznacne. A ted jdu na toho Reznika.

26.07.2022

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Moje prvni kniha autorky, na kterou jsem nahodne narazila v knihovne. Velmi ctiva, i pres bezutesne tema. Dalsi kousek na tema, 'jak co nejlip zkazit detem vstup do zivota', na ktery jsem v posledni dobe neplanovane narazila.

20.07.2022 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Moje prvni knizka autorky. Valnou cast knihy mi pripadalo, ze autorka nosi drivi do lesa, ale po rozuzleni jsem byla fakt prekvapena. Konec uz trochu uspechanej.

07.07.2022 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Konečně jsem si doplnila do prectenych knih Hartla. Nejlepsi víkend bude asi i poslednim Hartlem, ktereho prectu. Kniha me prilis nezaujala, rozvlacne nudne vypraveni.

27.06.2022 3 z 5

Poupátka Poupátka Hana Lehečková

Knizka dostala spad az na poslednich strankach, jinak jde spis o sondu do hlubin detske duse.

28.04.2022 3 z 5

Zúčtování Zúčtování John Grisham

(SPOILER) Prvni tretina knihy byla jen roztazena anotace do stovky stranek, druha byla o valce (cteni o valce nesnasim) a treti byla az na poslednich dvacet stranek skoro az zbytecna. Cekala jsem mnohem zapletenejsi konec, vsechno bylo nakonec temer takove, jak od zacatku vypadalo. Nejhorsi Grisham, co jsem kdy cetla.

10.03.2022 3 z 5

Nápad za miliardu: Nejinspirativnější příběhy českých startupistů Nápad za miliardu: Nejinspirativnější příběhy českých startupistů Michael Mareš

Nejinspirativnejsi cteni za dlouhou dobu. Neobsahuje jen suchy nebo jinde uvedeny data, je pomerne komplexni, ale porad pomerne jednoducha. Paradni knizka.

28.02.2022 5 z 5