witko witko komentáře u knih

Ukradený trůn Ukradený trůn David Gaider

Celkem slušná fantasy.

19.10.2017 3 z 5

Dnes již klasika kterou by měl přečíst každý.

22.02.2017 4 z 5

Flashback Flashback Dan Simmons

Přišlo mi zbytečně moc vaty okolo. Odtučňovací kůra by této knize dost pomohla. Dobrý nápad, leč nedostatečně využit.

12.02.2017 3 z 5

Číše jedu pro krále Číše jedu pro krále Jan Bauer

Pořád čekám že se to nějak rozjede, ta serie a pořád mi tu něco chybí. Není to prostě ono. Nevzdám to a zkusím příště další díl.

26.01.2017 3 z 5

Světla andělů Světla andělů Diana Cooper

Netušil jsem že je až tolik andělů. Poměrně zajavý vhled do této záležitosti.

14.01.2017 4 z 5

Matrix jako příležitost Matrix jako příležitost Karel Spilko

Návod na lehký život, ale ne každému sedne.

28.12.2016 5 z 5

Zlatý Texas Zlatý Texas Patrik Strohbach

Nápad dobrý, ale to zpracování. Neuvěřitelné postavy se které jsem měl problém pochopit dokonal neuvěřitelný závěr, kterým to autor zabil.

19.12.2016 2 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Hezký příběh co nám má hodně dát.

15.12.2016 5 z 5

Meče Lorgan Meče Lorgan Vilma Kadlečková

Při čtení jsem měl problém vůbec udržet pozornost. Ty jména jsou opravdu těžká a přeskakoval jsem je.

09.12.2016 2 z 5

Pochod ke hvězdám Pochod ke hvězdám David Weber

Tak se Roger a spol probojovali ke kosmoportu a co jako dál? Proč nevyšel poslední čtvrtý díl? Teď abych to louskal v angličtině, což budu číst minimálně půl roku s mojim talentem na jazyky.

07.12.2016 4 z 5

Pochod k moři Pochod k moři David Weber

Jatka domorodých kmenů pokračují. Připádá mi to jako bych hrál nějakou RPG hru. Udělej to a to a dostaneš za to co potřebuješ a můžeš pokračovat dál. Vedlejší mise se ale musí splnit aby se mohla dokončit ta hlavní a to dostat Rogera domů. Těším se na další díl.

03.12.2016 4 z 5

Pochod vnitrozemím Pochod vnitrozemím David Weber

Poměrně svižný děj, zajímavá planeta. Akorát se trochu bojím jednotvárnosti. Uvidím co další díly.

26.11.2016 4 z 5

Volání kaňonu Volání kaňonu Zane Grey

Popis určitě nádherné krajiny západu a přeměny hodnot jedné dívky z východu.

04.09.2016 2 z 5

Pán moří (převyprávění) Pán moří (převyprávění) Ondřej Neff

Nemůžu říct, že bych byl vyloženě z celé trilogie unešen, ale musím ještě jednou před autorem smeknout. Vzal si velké sousto a docela dobře se stím popral. Propijt spoustu Verneových knih a postav do jednoho příběhu a světa. I přes pár výčitek nakonec spokojenost.

02.08.2016 3 z 5

Pán země (převyprávění) Pán země (převyprávění) Ondřej Neff

Už jsem si zykl na Neffovo pojetí a dá se to celkem číst. Jo, kdybych byl mladší, tak by to dostalo bodů asi víc. Přeci jen je to literatura pro mládež.

17.07.2016 3 z 5

Zjevení Zjevení Drew Karpyshyn

Poměrně čtivý a chytlavý, ale krátký. Snad další díly mne více uvrhnou do světa Mass Effectu.

03.07.2016 4 z 5

Podvrženec Podvrženec Roger Zelazny

Nebylo zlé, ale něco tomu chybělo.

01.07.2016 3 z 5

Kluzký Kluzký Pavel Korněv

Tenhle díl se mi nečetl tak dobře jako první. Začalo mne to bavit teprve když opustil město a to bylo až ke konci. A to je málo.

09.06.2016 3 z 5

Poslední tajemství Jana T. Poslední tajemství Jana T. Jaroslav Velinský

Více než důstojné zakokončení Foglarovek.

04.05.2016 4 z 5

Hledání ultra Hledání ultra Rich Roll