Zuzulinka Zuzulinka komentáře u knih

Propast Propast Jitka Ludvíková

Krásná kniha! Četla jsem jedním dechem! Napsáno naprosto peckově - téma, myšlenka, děj.. Doporučuji!

05.10.2022 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Kniha se mi líbila. Napřed jsem nechápala souvislosti, ale vše se časem rozmotalo. Byla jsem z děje nadšená.

04.10.2022 5 z 5

Dcery Dcery Kateřina Dubská

Nádherná kniha! Četla jsem i první díl. Oba fakt pecky!! Jsem nadšená! Přenádherně napsáno! Velká pochvala autorce!!

29.09.2022 5 z 5

Dům hedvábí Dům hedvábí Tabea Bach (p)

Krásná kniha!

25.09.2022 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Kniha se mi moc líbila. Zpočátku byla napínavá. Místy strašidelná. Ke konci jsem teprve zjistila a spojila si všechny náležitosti. Nečekaný závěr. Doporučuji přečíst.

20.09.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Přečteno jedním dechem. Zajímavé a dost napínavé a nepředvídatelné.

19.09.2022 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Četlo se mi těžko…

10.09.2022 2 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Nádherná a zároveň zajímavá kniha! Vřele doporučuji a těším se na další pokračování!

04.09.2022 5 z 5

Skleněné ztráty Skleněné ztráty Veronika Doskočilová

Kniha mne trochu zklamala.. stále a to stejné dokola.. na mne zbytečně natahovaný děj..

22.08.2022 4 z 5

Statek - Strhující příběh podle skutečných událostí Statek - Strhující příběh podle skutečných událostí Ladislav Vrchovský

Krásná a zároveň smutná kniha. O pravdě života! Kniha se mi moc líbila. Četla jsem i Mlýn od tohoto autora a také moc pěkná kniha.

13.08.2022 5 z 5

Nedovol mi zmizet Nedovol mi zmizet Lucie Závacká

Nejprve jsem četla 2. díl, který jsem si nedopatřením vypůjčila v knihovně. Jelikož se mi líbil, chtěla jsem znát i obsah 1. dílu. Příjemné čtení.

09.08.2022 5 z 5

Něžná náruč větru Něžná náruč větru Alexander Stainforth (p)

Kniha se mi líbila. Příběh i rozuzlení nečekané. Doporučuji přečíst.

09.08.2022 5 z 5

Jsi na řadě Jsi na řadě Holly Seddon

Napínavá kniha! Velmi se mi líbila!

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Luxusní kniha! Fakt pecka!! Vřele doporučuji přečíst!!

07.08.2022 5 z 5

Doupě Doupě Jakuba Katalpa (p)

Kniha se mi líbila.. Přesto dávám knize hodnocení 3. Něco se mi nezdálo. Psané na jedničku.

Dovol mi zůstat Dovol mi zůstat Lucie Závacká

Kniha se mi líbila.. sice jsem nečetla 1. díl, ale to doženu..

05.08.2022 5 z 5

V temnotách V temnotách Martin Stručovský

Krásná kniha! Líbí se mi styl psaní autora; provázanost postav, odlišnější způsob vyšetřování i realita všedního života! Těším se na další knihu.

04.08.2022 5 z 5

Zavátá sněhem Zavátá sněhem Martin Stručovský

Kniha se mi moc líbila! Matěj je super chlap!

01.08.2022 5 z 5

Uteč! Uteč! Dagmar Česká