Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

Bylo to moc hezký,sice se Hardin choval někdy jako idiot,to rozcházení a odpouštění bylo trošku přitažené za vlasy,ale na druhou stranu -bylo to čtivý

19.10.2023 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Celá série byla skvělá.Ani chvíli jsem se nenudila.Snad se dočkáme nějaké další a stejně úžasné

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Wau,zas mě to dostalo.Moc se mi líbí,jak jsou všechny postavy z předchozích dílů provázány. Za mě to patří mezi jedny z nejlepších sérií

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Celá tahle série je úžasná.Jsem ráda, že autorka nekončí a pokračuje dál.Moc se těším na Sama

Ve jménu pomsty Ve jménu pomsty Kinga Litkowiec

Za mě je to určitě suprová série.Sice mi tenhle díl přišel trošku utahaný a takový hodně přehnaný,ale proč ne.Těším se na Morise.Rozhodně to bude moje oblíbená série

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Tak nevím,kde se bere takové malé hodnocení od čtenářů a přitom je to fakt dobrý. Před nedávnem jsem četla Divokýho prince od M.March a upřímně nebylo to až tak akční jako tady a erotické scény taky nebyly tak žhavé a přesto má tamta série takové velké ohlasy oproti téhle.Samozřejmě, každý má jiný vkus,ale já myslím, že tahle série je fakt dobrá.

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Podle komentářů jsem myslela, že to bude nějaký hrubý porno,ale vůbec to tak nebylo.Byl to skvělý příběh a já prostě tyhle zvrhlý, drsný chlapy miluju.Těším se na pokračování

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Každý další příběh je lepší a lepší.Jsem úplně nadšená,ubrečena a romanticky nadmíru spokojená.Bylo to senzační

16.10.2023 5 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Jó,tak tohle bylo zase skvělý. Už jsem se bála, protože předchozí díl nestál za nic.Ale tenhle to napravil.Bylo to krásně romantický

15.10.2023 5 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Po pravdě mě to vůbec nechytlo.Ty předchozí díly byly skvělý,ale tenhle se nějak vymkl.Dočetla jsem ji jen s obrovskými potížemi

15.10.2023 2 z 5

Jasmína Jasmína Anna Szafrańska

No tak to byl nářez.Krásné zakončení celé série a škoda,že nebudou další díly.Ten konec byl opravdu mazec.Dostalo mě to

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Ano,ano,ano,tohle je prostě úžasný.Sice druhý díl byl slabší,ale tenhle to vyrovnal, prostě mě úplně dostal. Hlavně ten konec byl neskutečný.Nikdy bych si netypla, že to takhle bude.

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Tak nevím,bylo to takové trochu utahané.Ten konec předvídatelný a i vlastně ,co bude tak trochu i dále.Snad poslední díl to vyrovná

13.10.2023 3 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Tak zatím se to velice dobře rozjelo.Byla jsem natěšená z předchozí série,která byla naprostá bomba.Snad to vydrží

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Myslím, že první díl byl o trochu lepší než tento.A hlavně mě naštval ten konec.Na místě Malvíny bych otce dávno poslala někam a ne mu dělala poskoka.

11.10.2023 4 z 5

Naděje v nás Naděje v nás Anna Savas

Třetí díl a nebyl vůbec špatný,i když u mě vítězí druhý díl, který byl jednoznačně topka.Tady to bylo občas takové rozvláčné a utahaný

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Zajímavy romantický příběh.Cole byl vyloženě sympaťák,jen Tessa mi přišla taková trošku divná,i když asi po tom co všechno prožila se jí nedivím.Na druhou stranu mi to přišlo takové zdlouhavé,ale dám šanci dalšímu dílu

Pauza Pauza Kylie Scott

Na rovinu musím říct, že první díl byl mnohem hezčí a taky akčnější.Tady to bylo takové obyčejné,bez většího zádrhelu.A ten konec byl hodně uspěchaný.To je škoda,oba bratři byli skvělí a já se na druhý díl fakt těšila

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Skvělý příběh, vůbec jsem nečekala takové rozuzlení. Neumím si představit,co to pro člověka znamená, když ztratí paměť .Musí to být strašné, nevědět kdo je,neznat lidí okolo ani svůj předchozí život.Těším se na další díl.

11.10.2023 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Líbilo se mi to víc než první díl.Bylo to vtipné a romantické.Nemusíte u toho moc přemýšlet a vyčistíte si hlavu. Občas je dobré u něčeho takového vypnout

10.10.2023 4 z 5