AliceBeroun AliceBeroun komentáře u knih

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Jedna z oblíbených záležitostí. Nevzpomínám si už na detaily, ale mám ji v knihovně na viditelném místě. Možná bych se k ní mohla po čase vrátit.

Vila v Itálii Vila v Itálii Julie Caplin

Tenhle kousek od Julie Caplin pro mě válcuje všechny její ostatní knihy. Italská vila jako dějiště příběhu byla osvěžující. Hlavní hrdinka byla totální sympaťačka. Vedlejší postavy také sympatické. Konec příběhu milý a uspokojivý.

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Nevzpomínám si na detaily děje, ale tento díl mě bavil ze všech dílů nejvíce.

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nepatří mezi mou nejoblíbenější, ale v prvních pěti je. Garett byl dlouho mým knižním idolem. Vysnívala jsem si každou část, ve které se v knize objevil. Za mě to byla dějová bomba.

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Kniha přesně podle mého gusta. Mísila sport, úraz, lásku. Nic mě asi nebaví číst radši. Jedna z nejlepších sportovních romancí, co mám v knihovně.

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Patří do mých best 5 knih za posledních pár měsíců. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ta si zasloužila čestné místo na horní polici v mé hlavní knihovně.

Mizera Mizera L. J. Shen

Profil na databázi knih jsem si založila jako nový čtenářský deník a hlavně kvůli této knize. Je to totiž naprostá jednička mezi vším, co jsem za poslední půlrok přečetla. Nic jiného mi za těch šest měsíců nezpůsobilo takové čtenářské potěšení. Dokonce jsem si v knize poznačila několik nejmilejších textací, a to do knih nikdy nijak nevstupuju poznámkami nebo psaním.

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Oddechovka jak se patří. Nemám nic, co by mě vadilo, a to běžně milostný trojúhelníky nevyhledávám, otravuje mě to přehazování z jednoho na druhýho, ale tady u mě zvítězil děj nad předsudkem.

18.09.2024 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Našla jsem v ní několik nedostatků, ale ty mě nepřesvědčily k tomu ubrat jí na plném hodnocení. Chvílemi jsem se trochu ostýchala, ale jako celek jsem si knihu zamilovala.

Obránce mimo hru Obránce mimo hru Leah Brunner

Já jsem se do ní zažrala a nepustila ji z rukou, dokud nebyl konec. Víc takových sportovních romancí a budu nejspokojenější čtenářka. Pět hvězdiček odpovídá mému knižnímu zážitku.

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Ke konci jsem se už přemlouvala, aby byl konec. Byla na mě příliš dlouhá, ale to nedokázalo změnit fakt, že si z mé strany zaslouží pět hvězd. Velmi sympatická záležitost.

Srdce v plamenech Srdce v plamenech Casey Jones

Chvílemi mi připadalo, že už je to dost očekávatelné, proto jsem hvězdu jednu strhla. Hasičské prostředí bylo něčím, co pro mě bylo neobvyklé, proto mě to bavilo. Damon byl fajn, ale ona byla divná.

18.09.2024 3 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Líbila se mi a královsky jsem se u ní bavila. Jednoduše mě těšila. Vždy si ji znova přečtu s oblibou.

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Srdcová záležitost. Oddechovka, co na mě nechala dojem ještě týdny po přečtení. Hlavní postavy shledávám nadmíru sympatické, prostředí svěží a děj plynulý.

Zakázané uvolnění Zakázané uvolnění Bal Khabra

Příběhy z prostředí sportu s romantickou zápletkou jsou mým šálkem kávy, a tenhle mi opravdu vyhovoval. Kniha mě vtáhla natolik, že jsem ji zhltla téměř bez přestávky. Musím říct, že hlavní postavy byly mimořádně povedení. Přímo jsem si je zamilovala.

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Ačkoliv tato kniha nesbírá příliš pozitivní ohlasy, mě osobně docela bavila. Nemohu říci, že by se jednalo o literární skvost, a jistě by se daly najít různé nedokonalosti. Nicméně jsem dokázala knihu dočíst až do konce, aniž by mi to vyloženě vadilo nebo mě to frustrovalo. Celkově bych řekla, že šlo o průměrné, ale přijatelné čtení, které mě nezanechalo s negativními pocity.

08.09.2024 3 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Po Srdci v plamenech jsem sáhla i po Posedlosti. Chtěla jsem víc z hasičské oblasti. Nedala jsem to. Ta amputace ne mě byla už moc. Vyvolávalo to ve mě asi přehnaně úzkostné stavy a abych se přiznala, ani mě děj dvakrát nebavil.

18.09.2024 3 z 5

Na útěku Na útěku Paulina Świst

Hodně nepovedený. Kamarádka mi ji půjčila, protože nestíhala, tak jsem dostala výsadu přečíst druhý díl než ona. Po mém zhodnocení uý druhý díl nechce ani vracet.

18.09.2024 2 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Jedna ze sportovek, ke které jsem si nenašla pozitivní vztah. Dočetla jsem ji. Celkově nemohu napsat, že bych ji úplně nedoporučila, ale nebyla to srdcová záležitost, jako jsou jiné mé oblíbené sportovní romance.

08.09.2024 3 z 5

Boss Boss Marcy Jell

První moje kniha ze sportovního prostředí, které nebylo o fotbale nebo hokeji. Říkala jsem si, že tady by mohlo dojít na opečovávání po bitkách a toho jsem se dočkala. Splnila svůj účel a pět hvězd dávám oprávněně.