Áňa 998 Áňa 998 komentáře u knih

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

U čtení jsem si chtěla odpočinout, a to se mi taky povedlo, takže spokojenost. Možná trošku slabší než ostatní hygge knihy, ale neurazí! :-)

09.02.2020 4 z 5

Helix - I ty budeš nahrazen Helix - I ty budeš nahrazen Marc Elsberg (p)

Trošku náročnější četba, ale nebylo to špatné. Zatím pro mě od Marca Elsberga zůstává jako topka Zero :-)

29.01.2020 4 z 5

Lvářka Lvářka Tereza Janišová

Nová, zajímavá knížka z prostředí Prahy. Některé momenty byly trochu moc, ale jinak mě opravdu bavila.

03.01.2020 4 z 5

Kirké Kirké Madeline Miller

Mám moc ráda mytologii, a proto jsem si nemohla nechat ujít ani Kirké. Nejenže má krásnou obálku, ale příběh je neskutečně čtivý. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout, pro mě je to jedna z nejlepších knih minulého roku :-)

03.01.2020 5 z 5

Mera: Proti proudu Mera: Proti proudu Danielle Paige

Zajímavý komiks z nové série Young adult :-) Pěkné kresby, příběh jednoduchý :-)

24.11.2019 4 z 5

Psí rady pro šťastný život Psí rady pro šťastný život Dave Barry

Nevěřím na to, že Vám kniha může pomoci vést šťastnější život. ALE Psí rady pro šťastný život můj názor docela nahlodala :-D
Roztomilé, milé a vtipné čtení, které ocení každý milovník psů ;-)

23.03.2019 5 z 5

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

Poslední díl série, a mně je fakt líto, že to celé končí. Neskutečně mě celá série bavila, a Z hrobu bylo perfektní zakončení Nočních lovců. Doporučuji!

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

Konečně jsem se vrhla na dočtení celé série, Díl od dílu mě baví čím dál víc, a ani Před záhrobím není výjimkou. Super pokračování!

Počátek v konci Počátek v konci Elaine Lóre

Ze začátku jsem šíleně tápala, chvílemi fakt netušila co se děje, ale čím dál jsem četla, všechno dávalo smysl. Co uceňuji nejvíc jsou momenty překvapení a epický závěr, kde se všechno vysvětlí.

Thor: Vikingové Thor: Vikingové Garth Ennis

Thor je jeden z mých nejoblíbenějších hrdinů, a abych si zkrátila dlouhou chvíli, sáhla jsem po tomhle komiksu. Nebylo to vůbec špatný, pěkná kresba a sranda na každé stránce.

02.03.2019 4 z 5

Jedného dňa Jedného dňa Maya Sinay (p)

První díl byl naprosto parádní, ale druhý byl snad ještě lepší :-) Skvělé čtení :-)

12.02.2019 5 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

Příjemná jednohubka na odpoledne!

05.12.2018 4 z 5

Temná komora Temná komora Susan Faludi

Neskutečná, místy možná příliš popisná, ale zajímavá.

05.12.2018 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další perfektní díl Eriky Fosterové!

23.11.2018 5 z 5

Arcibiskupův noční host Arcibiskupův noční host Jan Bauer

Historické knihy čtu velmi vzácně, a tahle mě moc bavila!

26.10.2018 5 z 5

Vetřelkyně a já - Tak jsem si to nepředstavovala Vetřelkyně a já - Tak jsem si to nepředstavovala Klára Nováčková

Parádní kniha, kterou si musíte přečíst!

26.10.2018 5 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Neměla jsem žádná velká očekávání, ale nakonec jsem byla mile překvapena!

09.10.2018 5 z 5

Příšerné tchyně Příšerné tchyně Anna Jansson

Super kniha, která se hodí k přicházejícímu podzimu.

24.09.2018 5 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

Další díl byl ještě lepší než ten předchozí, těším se na čtyřku :)

20.09.2018 4 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

Skvělý navazující díl, který mě bavil snad ještě víc než ten předchozí.

13.09.2018 5 z 5