Evule * Evule * komentáře u knih

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Za mě opět vydaření dílo, Bergmanovi fandím... ale přeci jen se mi více líbily detektivní příběhy z našich končin.

10.05.2021 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Napínavé a čtivé, možná víc zamotané než minulý díl, přečetla jsem rychle, takže jsem se v množství osob neztrácela. Už abych měla v ruce další díl.

17.02.2024 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Skvělé, čtivé a napínavé. Snad ještě lepší než první díl. Něco málo jsem tušila, přesto jsem byla na závěr překvapená. Nemohla jsem přestat číst, musela jsem vědět jak to dopadne.

12.11.2023 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Čtivé, napínavé a pro mě nečekaný závěr. Má oblíbená série pokračuje a já se těším na další příběh Kim a její party.

11.10.2023 5 z 5

Bouře Bouře Kristina Ohlsson

Čtivé a napínavé, některé vztahy jsem odhalila celkem brzy, přesto byla kniha napínavá a konec poněkud překvapivý. Pokud bude další příběh Augusta, sem s ním.

01.12.2022 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Napínavé, čtivé a na konci překvapivé. Série se pěkně rozjíždí. Přečteno jedním dechem a už se těším na další díl..

06.04.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Kniha mě opět nezklamala, napínavá až do posledních stránek. Vraha jsem odhadla tak napůl :)

05.10.2020 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Napínavé, čtivé a komplikované. Díky příběhům s dětmi i velmi smutné. Těším se na další díl.

03.03.2024 5 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Velmi čtivá česká detektivka, příběh napínavý. Já byla moc spokojená a chystám se i na Klekánici.

09.06.2023 4 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Skvělé, napínavé a čtivé. Jsem moc zvědavá jak to bude dál... Za mě jedna z nej sérií, které čtu.

23.05.2023 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Napínavý a čtivý příběh, když už jsem si myslela, že tuším, dopadlo vše trochu jinak... Brody sympaťák. Těším se na pokračovaní.

27.04.2023 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Má další kniha od této autorky, příběh velmi čtivý. Na pláži u moře přečteno za jeden den, doufala jsem v dobrý konec. Další knihu si ráda přečtu.

05.09.2022 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Čtivá a napínavá detektivka, od posledních kapitol jsem se nemohla odtrhnout. Těším se na další kousek v serii.

08.03.2021 2 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Česka detektivka a za me super, napinava az do konce..

15.09.2020 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Snad jeste lepsi nez Divka v ledu, uz ted se tesim na dalsi...

24.07.2017 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Napínavý a čtivý díl, knihu jsem si moc užila, za mě jeden z nej dílů..

29.04.2024 5 z 5

Záblesk ve tmě Záblesk ve tmě Stacy Willingham

Temný, čtivý a napínavý příběh. Tušila jsem správně a stejně jsem byla na závěr překvapená.

21.05.2023 4 z 5

Temné ozvěny Temné ozvěny Loreth Anne White

Za mě velká spokojenost, čtivé, napínavé a místy dojemné. Druhý díl se mi líbil moc a s chutí si přečtu další příběh od mé oblíbené autorky.

17.03.2023 5 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Dennis Jürgensen

Napínavé a velmi čtivé, některé pasáže na mě pěkně drsné. Kniha mě opravdu chytla a musela jsem číst a číst. Autora přidávám do oblíbených a těším se na další příběh s touto mě velmi sympatickou dvojicí.

01.02.2023 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Dočteno, těžké čtení i pro silné povahy, takže pro mě masakralní příběh, několikrát jsem sbírala sílu číst dál. Strašné, co vše se může mezi lidmi dít tak, aby nikdo v okolí nic nepoznal.

16.10.2022 4 z 5