gordon13 gordon13 komentáře u knih

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Mrzí mě to, ale tentokrát se nadšení z knihy vůbec nekoná, zdá se mi, jakoby ten příběh ani nepsal mistr Coben....přiznám se, že mě ta kniha téměř vůbec nebavila, v polovině jsem si to se zděšením uvědomila. Z úcty k panu autorovi za slabé tři hvězdy :-(

02.05.2021 3 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Pěkná kniha..tenhle typ příběhu mě moc baví. Obě linky vyprávění byly super, konec málo pravděpodobný, ale to už bohužel se stává u thrillerů téměř standardem...Nicméně jsem si opravdu příjemně početla a jako prvotina je to prostě perfektní!

29.04.2021 4 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

Přečetla jsem na jeden zátah, zajímavý námět, začátek mě zcela pohltil, protože psané je to moc pěkně, ale od poloviny stráášně zdlouhavé... Z knihy jsem měla prapodivnou náladu, to pan Karika skvěle dokáže-vytvořit zvláštní atmosféru. Za mě 3,5 hvězdy za nekonečnou druhou půlku :-)

26.04.2021 3 z 5

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Tak pro mne tato kniha zklamáním nebyla, protože se mi hrozně moc líbila... Je to opravdu zvláštní příběh, ale strašně moc čtivý a i konec mi byl absolutně srozumitelný a velice se mi líbil. Netypická a vážně pěkná kniha!

15.04.2021 5 z 5

Zmizení Stephanie Mailerové Zmizení Stephanie Mailerové Joël Dicker

Bylo to příšerně, nekonečně dlouhé čtení, přesto jsem umanutě četla a četla...fakt se mi to líbilo a byla jsem opravdu zvědavá, kdo má všechno na svědomí. Se závěrem jsem spokojena a občas jsem se při čtení i zasmála nad některými výroky ...

10.04.2021 4 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Nápaditá zápletka a tradičně příjemné čtení od stálice Joy Fielding. Kniha se mi moc líbila, autorka ani po letech neztrácí grif, pěkná kniha!

05.04.2021 5 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Úžasná kniha! Je vážně ohromně čtivá a hlavně vás napíná až do úplného konce. Moc jsem si čtení užila...perfektní příběh!

01.04.2021 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Hrozně moc čtivá kniha, je to přesně ten druh, co vás nutí jen číst a nepřestávat:-)
Ale přestože bylo závěrečné rozuzlení překvapivé, kulhalo to na obě nohy...proč by to někdo dělal tak složitě, přišlo mi to zkrátka takové násilně naroubované, něco jako konec Hry o trůny:-)

25.03.2021 4 z 5

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Zajímavá kniha, netypická zápletka a smutno-hořký konec. Opravdu zvláštní příběh, měla jsem trochu problémy se začíst, ale v druhé polovině se mi to už moc líbilo. Jen mi bylo při čtení docela smutno...

21.03.2021 4 z 5

Graciino tajemství Graciino tajemství Jill Childs

Příjemná kniha s dobrou zápletkou a velmi smutným koncem, který mě opravdu dostal!

19.03.2021 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Velmi příjemná jednohubka :-)

28.02.2021 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Povedená kniha, zajímavá, napínavá a patřičně tahající za nos. Nevíte kde je pravda, co přijde na příští stránce a to udržuje v báječném napětí, líbilo!

26.02.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Dlouho jsem se na knihu těšila a opravdu nezklamala, parádní, čtivý příběh a z konce autorka vybruslila se ctí. Závěr to většinou u podobných knih zabije, většina autorů to přepálí a konec vyzní až úsměvně, ale tady se to docela povedlo. Dobrý příběh!

19.02.2021 5 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Překvapivě skvělá kniha! Je úplně jiná než ostatní knihy autorky, které jsou mimochodem všechny perfektní! Tohle je ale úplně jiný žánr, chápu tedy zklamání čtenářů-očekávali zkrátka klasický standard...Mě osobně se příběh hrozně líbil, byl strašně netypický a naprosto úžasně napsaný. Opravdu jsem si příjemně početla. Čistých pět hvězd :-)

04.02.2021 5 z 5

Temné sosny Temné sosny Will Dean

Těšila jsem se na knihu, ale moc mě nenadchla, připadala mi hodně rozvláčná. A to rozvláčná nezáživným způsobem... Za mě průměr, slabé tři a pokračování se vyhnu ...

01.02.2021 3 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Úžasná kniha s bezvadnou atmosférou, paní Klevisová je knihu od knihy lepší a lepší.Čtení mě hrozně bavilo a už se klepu na její poslední příběh a těším se, jak si ho báječně vychutnám :-)

28.01.2021 5 z 5

Devátá oběť Devátá oběť Dana Stabenow

Báječná, vtipná a lehká krimi...osvěžující a přímočaré. Moc se mi druhý díl líbil a těším se na další!

26.01.2021 5 z 5

Ztracené kosti Ztracené kosti Lincoln Child

Knihy obou pánů již bohužel po letech ztrácí dech, námět zajímavý, ale příběh byl nemastný, neslaný a v závěru tvrdě přitažený za vlasy! Jako začátek nové série, no nevím, nevím....

20.01.2021 3 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Tak skutečně musím konstatovat, že tato kniha se autorce opravdu povedla! Výborný, neotřelý a hrozně zajímavý příběh, který nutí číst a číst. Obě předešlé knihy paní Tudor byly pěkné a měly svojí specifickou atmosféru, ale tohle je o třídu předčilo. Kniha se mi opravdu moc líbila!!

18.01.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Třetí Kim v sérii je opět dobrá, příjemně se čte, má pěkný námět i kvalitní zápletku, přesto hvězdičku strhávám za drobné logické nedostatky, které mi vadily a těším se na další díl...

16.01.2021 4 z 5