gordon13 gordon13 komentáře u knih

Náledí Náledí Carin Gerhardsen

Jsem zklamaná, zajímavě nastíněný příběh se zvrhl v druhé polovině v opravdu děsivou slátaninu. Autorku mám velmi ráda, ale tohle se jí nepovedlo, druhá polovina knihy byla tak hloupá, že jsem se za ní až styděla! Velká škoda!!

12.01.2021 2 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

(SPOILER) Prima "strašidelný " příběh...knihy paní Coates se musí brát jako odlehčená četba, když přistoupíte na autorčin styl, dobře se bavíte. Za mě se mi docela líbil i ten sladký konec, prostě se mi to k tomuto příběhu docela hodilo. Zkrátka nejedná se o žádnou démonickou četbu, která musí končit i děsivým závěrem...u mě dobrý!

09.01.2021 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Perfektní příběh, jako vždy...vynikající Tim Weaver a jeho sympaťák-nezničitelný David Raker!

04.01.2021 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Výborná akční kniha, děj se odehrával barvitě jako film, přestože těmto "divokým" thrillerům neholduji, tak se mi kniha hodně líbila. Konec byl opravdu překvapivý, myslím, že málokterý autor by to dokázal tak radikálně uzavřít, čímž získal značnou emotivní tečku...

01.01.2021 5 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Moc pěkná kniha velmi dobré autorky, s netypickou zápletkou. Čtení jsem si užila a paní autorce tleskám, již po několikáté mě v jejich knihách překvapil obrat nečekaným směrem, přičemž děj vůbec nebyl nesmyslný, ale měl hlavu i patu. Dobrý příběh!

31.12.2020 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Moc příjemný "duchařský" román. Prima oddechovka, která se pěkně četla a byla zajímavá. Líbilo!

24.12.2020 5 z 5

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

No, začalo to dobře..celkem napínavý a zajímavý příběh se v druhé polovině zvrhl v docela nevěrohodnou slátaninu,kterou jsem měla problém dočíst. Škoda, začátek byl nadějný...

04.12.2020 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Musím uznat, že kniha byla velmi zajímavá... výborně vystavěný, nápaditý příběh s překvapujícím koncem. Opravdu se mi líbila!

21.11.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Líbilo... příjemná, napínavá kniha,skvěle se četla, všechny pochvalné komentáře si příběh skutečně zaslouží.

07.11.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Přestože autorka očividně sbírá inspiraci u mistra Kinga, má svůj osobitý styl a dokáže vytvořit v příběhu parádní atmosféru. Obě její knihy se mi moc líbí a opravdu se moc těším na další příběh.

31.10.2020 5 z 5

Dost dobrá matka Dost dobrá matka Bev Thomas

Opravdu psychologický román, autorka nezapře své povolání, je citelně cítit, že zcela jistě ví o čem píše. Bravurně vykreslené pocity a emoce hlavní hrdinky, kniha na pomalé vstřebávání a titěrné rozebírání, na mě v současné době působila dost depresivně a bezvýchodně...krásný emotivní závěr!

29.10.2020 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Robin i Cormorana mám opravdu ráda, moc jsem se na jejich společnost těšila, mám i ráda ty jejich "tanečky", ale kniha byla dlouhá, předlouhá :-) a přiznám, že téma politiky a politiků mě tentokrát moc neoslovilo. Za mě s odřenýma ušima čtyři hvězdy :-)

22.10.2020 4 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

Moc krásná kniha...děj byl velmi spletitý, složený z několika minipříběhů posléze poskládaných do sebe. Každý z těch malých příběhů se mi moc líbil a celkové vyznění knihy na mě působilo strašně hezky...šikovná paní autorka!

16.10.2020 5 z 5

Hra na lháře Hra na lháře Ruth Ware (p)

Mě se kniha docela líbila, byla dost zdlouhavá a v hodně věcech se opakovala, ale mám ráda takové netypické příběhy ze zajímavého prostředí. U mě za slabší čtyři..

26.09.2020 4 z 5

Dokud tě nenajdu Dokud tě nenajdu Liz Lawler

Nebylo to úplně špatné, ale taktéž nic světoborného, přitažené za vlasy, ale číst se to dalo.

18.09.2020 3 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Teorie vraždy je zcela průměrný thriller, až na pár zajímavostí mě ničím neoslnil, popravdě po čtrnácti dnech ani nevím o čem byl...

18.09.2020 3 z 5

Nezapomeň na mě Nezapomeň na mě Lesley Pearse

Krásná kniha, velmi mě potěšilo, že se jedná o historickou postavu, vlastně postavy, že se příběh opírá o skutečné události... Mary byla povahou vyjimečná žena, klobouk dolů jak dokázala zvládat tak nesmírně stresující situace a stále si udržet svoje já, pevně doufám, že zbytek svého života již prožila mnohem lépe....Příběh krásný a výborně odvyprávěný, paní autorka je jednička!

18.09.2020 5 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Žádná kniha mistra Cobena mě ještě nezklamala a tato je opravdový thrillerový skvost. Moc se mi líbila a bylo moc velkým potěšením se k ní vracet a číst dál..vynikající příběh!

14.08.2020 5 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Tak tohle byla dokonalost! Úžasně napsané, velice emocionální, v podstatě strašlivý a hrozně smutný příběh, co se klidně mohl stát. Na mě ta opravdovost měla velký pocitový dopad, paní autorka píše vážně skvěle! Vynikající kniha!!!

02.08.2020 5 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Líbilo, docela dost. Přiměřeně napínavé,mělo to atmosféru, dobrou zápletku i vyústění příběhu. Paní autorka je šikovná, obě knihy od ní velmi pěkné!

24.07.2020 4 z 5