Grety Grety komentáře u knih

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Perfektní příběh, doporučuji. Konec mě dostal, říkala jsem si, že i když nikdo nemá právo zabíjet, tak že si konečně Nete užívá štěstí po všem utrpení co musela prožít kvůli šílencům, kteří se snaží vytvořit dánskou ,,nadrasu" ( to už tady bylo a všichni víme, jak to dopadlo. Myslím, že je potřeba toto připomínat a i proto to hodnocení) ale všechno je jinak. Přečtěte a uvidíte :)

03.03.2015 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Po vzkazu v láhvi je to mé druhé setkání s autorem, protože jsem knížku přečetla během čtyř dní a nebyla jsem schopná se od ní odtrhnout ani v práci, hodnotím jí kladně. Při zamyšlení nad realitou hlavní zápletky ubírám bodík za nereálnost. Ale doporučuji všem.

02.02.2015 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Začátek nuda, konec super !

02.01.2015 4 z 5

Knihu jsem četla krátký čas po Staříkovi a možná i pro to, my přišlo, že se autor opakuje (hlavně u atomové bomby)...Nicméně občas mě Nombeko pobavila a tak hodnotím 3 z 5 :)

02.01.2015 3 z 5

Střípky z moře: Román o síle lásky a naději Střípky z moře: Román o síle lásky a naději Jenny Hale

Kniha plná naděje a hodných a poučenych lidí..Na mě asi příliš sladká .

05.05.2024 3 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

(SPOILER) Autorka zvolila dobrý mix postav, každý si tam musel najít svého oblíbence. Seznámení s jejich životy bylo zajímavé a čtivé, ovšem ten natažený konec v meditační kobce s jetou Mášou to dost zabil.

02.08.2023 3 z 5

Nepouštěj se mé ruky Nepouštěj se mé ruky Michel Bussi

Ten příběh mi přijde trošku nevyvážený, většinu knihy jsem se nutila číst dál a pak mě chvíli bavila. Oceňuji postavu hlavního hrdiny a jeho vytrvalost.

14.06.2023 2 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Pro mě až moc nechutné a zvrácené. Hlavní hrdina poznamenaný dětstvím mi nějak nesedl.

12.05.2023 3 z 5

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

Slušná čtivá detektivka, v závěru myslím že trošku docházel dech, tak to bylo dotažené do extrému.

29.04.2023 3 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Mě se kniha líbila, vtáhla mě do děje. Při čtení Vás napadne, ještě že to není moje dítě a že jej musíte víc hlídat..Je to až děsivé. Dál hodnotím kladně, že konečně tu je detektiv, co dělá chyby..jsem zvědavá na jeho další vyšetřování.

01.11.2022 4 z 5

Deník stíhače Deník stíhače Stanislav Fejfar

Zajímavé čtení, samozřejmě to není žádný literární skvost, ale popis toto, co kluci prožívali.. Když člověk slyší o Československých letcích bere je jako hrdiny, rozhodně mě nenapadlo, co museli prožít než se jimi stali.

19.09.2022 3 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Šílená bláznivá ženská a nešťastný vzteklý chlap to je teda páreček. Za mě předvídatelná, natažená nuda.

29.07.2022 3 z 5

Slunečnice Slunečnice Klára Mandausová

Styl psaní je dost slabý a Kristina je sebestředná, zhýčkaná blbka . Místy jsem se i zasmála.

29.05.2022 2 z 5

Tvrdohlavá sestřička Tvrdohlavá sestřička Mary Higgins Clark

Matka i dcera žijí v naději, že jejich Mack někde spokojeně žije. Ještě že mají podporu ve strýčkovi Eliotovi :). Kniha mě bavila, přečetla jsem jí rychle.

17.05.2021 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Některé postavy mi lezly krkem, hlavní hrdina taky zrovna není sympatak. Kdo z postav je větší blázen, těžko říct..

09.05.2020 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Na můj vkus, už moc přiřazené za vlasy...Jo mám ráda Linu i Sagu, ale..

08.01.2020 3 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Kniha plná překvapení, jako zamotane klubko vlny..

20.12.2019 3 z 5

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

Taita mám prostě ráda, i když je až moc chytrý, schopný a má minimálně 130 let..

19.05.2019 4 z 5

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

Můj šálek čaje, historie, troška napětí, nějaký ten zlý peněz chtivý padouch, špetka lásky..

10.11.2018 5 z 5

Tajemný diamant Tajemný diamant Noah Gordon

Podle mě nejslabší ze všech knih, ale přesto jsem si knihu užila a s chutí jí přečetla. Na konci jsem čekala happyend, a ono nic.

10.08.2018 3 z 5