hanap hanap komentáře u knih

Sucho Sucho Jane Harper

Výborně napsaný trller, atmosféra va městě je horká jako počasí. Výborné čtení do dnešních tropických dní. Čtu další díl.

21.07.2022 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Jsem ráda, že jsem si tuto knihu přečetla.

10.05.2022 5 z 5

Šamanský bubínek Šamanský bubínek Jarmila Pospíšilová

Dobrý detektivní příběh, příjemné čtení, gradujici k rozuzlení.

20.11.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Zrcadlový muž, drsná, dramatická, napínavá a dobře se kniha čte. Líbila se mně stejně jako ty předchozí a to jsem ráda, že řada neuvadá, ba právě naopak. Již v půlce knihy jsem si byla jistá, ze znám vraha, ale omyl je to úplně jinak a to mě hodně baví. Těším se na další dílo "pana Keplera".

16.01.2021 5 z 5

Líška Líška Frederick Forsyth

F. Forsyth skvělý vypravěč , z mnoha popsaných událostí člověka mrazí. Možná napsal i lepší dila, ale Liška nic neztrácí na zajímavosti.

03.10.2020 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Čekala jsem víc.

25.04.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Výborná, skvělá, to nejlepší co jsem poslední dobou četla. Mám ráda všechny knihy od pani Mornštajnové.

17.08.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Patřím do menšiny, mě se kniha nelíbila, nemohla jsem se začíst, trápila jsem se s ní, a v polovině knihy jsem to vzdala. Recenze a námět mě zlákal k zakoupení knížky a potom už jen zklamání. Je mě to líto.

19.04.2017 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Slepá mapa , k této knize jsem se dostala uplně náhodou při hledání co teď přečíst. Byla to dobrá volba. Osudy tří žen, každá je poznamenaná dobou ve které žije, po přečtení jsem měla hodně námětů k přemýšlení.

12.05.2016 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Krásný příběh o chlapci a jeho touze po vědění.Děj se odehrává v11. století , sirotek Robert Cole se stane učňem a společníkem bradýře , který ho zasvětí do léčení , chlapec v sobě najde schopnost ,dar od boha vycítit v lidech blízkost smrti.Časem si uvědomí , že jeho vědomosti nejsou dostatečné ,chce se stát lékařem ,za touto dovedností se vydá na cestu do Persie za věhlasným lékařem té doby Ibn Sínu Avicennu. Nádherně ,laskavým jazykem napsaná kniha ,moc jsem si její čtení užila . Doporučuji.

05.05.2013 5 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Měla jsem velmi nízké očekávání, podle komentářů. Nakonec jsem byla docela i spokojená. Není to žádný trhák, vraha jsem neodhalila, konec mě překvapil. Julii jsem si neoblíbila, jejího partnera mě bylo téměř líto. Pokračování si rozmyslím.

11.02.2024 3 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

(SPOILER) Moje první od této autorky. Parádní čtení, ale konec doporučuji přepracovat.

06.08.2023 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Opět poutavé čtení o náčelníci Kate Burkholderove a amišské komunitě. Doporučuji.

28.01.2023 5 z 5

Palec a selská pýcha Palec a selská pýcha Jarmila Pospíšilová

Výborná česká detektivka. Uvěřitelný příběh komplikovaných rodinných vztahů a majetků.

14.01.2023 4 z 5

Žiješ iba dvakrát Žiješ iba dvakrát Dominik Dán

Napínavý a uvěřitelný Dominik Dán. Stále si udržuje vysokou kvalitu textu, Jsem zvědavá, kdy si Richard Kraus a jeho kolegové propijou játra.

20.10.2022 4 z 5

Ztracený v pustině Ztracený v pustině Jane Harper

Přečetla jsem krásnou knihu

14.07.2022 5 z 5

Čas primadon Čas primadon Naďa Horáková

Pěkný příběh, bylo to hezké čtení. Jednu hvězdičku bych přidala za ty hodinky. Primky mě provázely celým mládím a za spoustu míst z mého rodného města NMnM. Děkuji

08.07.2022 5 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Napínavé od začátku až do konce. Stejně jako v prvním díle je Gwen ve velkém nebezpečí, ale je to lvice a rve se o bezpečí svých dětí.

21.05.2022 5 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Jsem v půlce a od rozhodnutí knihu odložit mě zabránily předchozí komentáře, vás kteří jste knihu dočetli. Pomalé, napětí na druhé straně textu knihu opustilo také. Jediné co se mi líbí je moje a komisařova láska ke kávě. No a nakonec to dobře dopadne

12.07.2021 3 z 5

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Vše o knize napsala Dela111 a NightShade ve svých komentářích.
Já potvrzuji, je to krásný a výborně napsaný příběh Violette Dušičkové.

25.05.2021 5 z 5