Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Tak to byla tedy smršť neuvěřitelných událostí, jinak to nelze popsat. Ne nadarmo platí, že někdy méně je více. Celé trilogii nelze upřít čtivost, ale třetí díl je prostě už nějak moc situací najednou. Stále každou kapitolou odhalujete další dějové zvraty a přece tomu není konec. A potom krátký epilog a je to! Asi by opravdu stačila jedna kniha a někde malinko ubrat. Zde tedy autorka fantazii meze nekladla. :-)

12.06.2023 3 z 5

Princ Princ Devney Perry

Zatím u mě rozhodně vede třetí díl, ale i tady bylo vyprávění čtivé. Těžko říci, zda to byl konec nebo si pro nás autorka připraví další pokračování. Nezbývá než se nechat překvapit!

11.06.2023 4 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Pro mě je to jedna z autorek, kde sázím na jistotu. Její příběhy možná nemají originální námět, obsahují romantická klišé, ale jsou velmi čtivé. Líbí se mi, že vždy v příběhu najdete kromě lásky, přátelství i rodinu nebo nějakou komunitu, která drží při sobě.

"Krása je v tom, jak žijeme, jaký život kolem sebe vytváříme. Žít život, který má smysl."

09.06.2023 5 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Velmi oddechová série, nicméně tento díl byl skvělý. Rozhodně zajímavý námět, který odhaluje historii rodiny Bradfordů a jejich "stále hladových" mužů. Příběh Elizabeth a Roberta je plný zlomyslných schválností, léček a hašteření, které začalo již v době jejich dětství. Chcete se dozvědět co se stane, když se po letech opět setkají? Tak to si určitě nenechte ujít a čtěte. Příjemná romantická záležitost na jeden večer!

07.06.2023 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Povedený romantický příběh s Tobym a Jo v hlavních rolích. Tato autorka umí použít vtipné dialogy, které celý děj příjemně okoření. Pouze konec knihy mi už přišel natahovaný, takže o hvězdičku méně. Za to Jeeves byl nevšedním a rozhodně zajímavým zpestřením celého vyprávění.

"Super! Máme rande." Při pohledu na můj výraz se rychle opraví: "Ne, tak jsem to nemyslela. Samozřejmě, že to není rande. Přátelé jako my spolubydlící nemají rande. My máme"
"Večeři?" navrhnu.
"Ano! Je to večeře. Tak se měj."
"Jasně. Zatím."
Oba vykročíme k výtahu, kde čekáme, až se otevřou dveře. Když k tomu dojde, vstoupíme dovnitř, a pak svorně zíráme na dveře, jak se zavírají.
Po několika vteřinách prolomím ticho: "Asi jsme se měli rozloučit až dole."
Joanna přikývne. "Asi jo."

06.06.2023 4 z 5

Vsaď se! Vsaď se! Jennifer Crusie

Romantická vtipná komedie s nejistou Min a sympatickým "prevítem" Calem. Pokud si chcete trochu vyčistit hlavu a pobavit se, určitě se vám příběh bude líbit. Jsou zde velmi zábavně popsané problémy ve vztazích, které mají nakonec šťastný, trochu bláznivý, konec.

04.06.2023 4 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Příběh sám o sobě špatný nebyl, postavy sympatické, ale tak nějak to během čtení ztrácelo na síle. Za mě byl určitě záživnější první díl. Toto byla taková lehká oddechovka!:-)

01.06.2023 3 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Zajímavý příběh s hlavní hrdinkou Clem, která následkem násilného přepadení ztratí paměť a její život začíná od začátku. Děsivý pocit, když nepoznáváte ani nejbližší lidi a musíte převážně věřit tomu, co vám ostatní odhalí. Čtivý příběh se zajímavými postavami a s trochou napětí. Malinko mě zaskočil rychlý konec a vcelku pro mě rychlé odhalení hlavní zápletky, ale přesto se mi kniha moc líbila.

29.05.2023 5 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Je pravda, že Elle Kennedy má většinou vtipné romantické příběhy a tento se vymyká. Také bych ho přirovnala více ke knihám L. J. Shen. Je zde hodně bohatých a zkažených, no přesto jako by v duších těchto postav čekalo něco na záchranu a tak to přečtete raz dva. Jsem zvědavá, jak se budou vyvíjet příběhy ostatních postav této série. Tak snad se brzy dočkáme pokračování.

26.05.2023 4 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Opět skvělá kniha této autorky. Její knihy jsou vyložené návykové. Přestože některé charaktery jejích postav jsou děsivé a temné, nejste schopni se od jejích knih odpoutat. Příběh, kde veškeré zlo je nahrazeno dobrem a vy jste na konci příběhu spokojení, že to tak dopadlo. Takže pokud máte rádi tuto temnou atmosféru protkanou romantikou, pusťte se do čtení.

Jsem zmetek, byl jsem zmetek, a rozhodně nemám v úmyslu to nějak měnit. Mám to vryté v DNA. Ale chci být tvůj zmetek. K tobě dokážu být hodný. Možná pro tebe dokážu být dokonce úžasný. Zastavím déšť, aby nepadal, a taky hrom, aby nehřměl, i vítr, aby nefoukal. A ano, rozhodně jsem věděl, že se vrátíš."

21.05.2023 5 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

"Co se škádlívá, to se rádo mívá", i když v tomto případě to byla pořádná dávka zlomyslností. Přesto jsem se bavila. Ano, reálně by to asi nikdo nevydržel, ale fantazii se meze nekladou. :-) Super oddechovka, která splnila má očekávání, přečetla jsem během jednoho večera a to mluví za vše!

18.05.2023 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Opět poklidná červená knihovna s úsměvnými pasážemi a hlavně s rodinou Bradfordů, kterým nikdy nechybí pořádná dávka apetitu.

17.05.2023 4 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Příjemná oddechovka na jeden večer. Líbil se mi humor mezi hlavními postavami, snad jen ten konec už byl trochu překombinovaný. Jsem ráda, že jsem na tuto knihu narazila a těším se na další díly této série.

13.05.2023 5 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Drsnější romantika z mafiánského prostředí, která je stejně jako první díl velmi čtivá. Prostředí a postavy vcelku uvěřitelné a dětství obou hlavních protagonistů děsivé. A proto nezbývá než jim po celou dobu přát šťastný konec!

"Cynicky jsem si odfrkl. Nebyla jste náhodou prve toho názoru, že se jedná jen o posedlost?
Copak to nevíte? Láska je posedlost. Někteří by dokonce řekli, že je to šílená posedlost."

10.05.2023 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Konec této série byl doplňkový, ale autorka nám odhalila všechna tajemství, která nám v minulých dílech nebyla objasněna. Rozumím, že se může některým čtenářům zdát zdlouhavý, ale přesto byl krásný a plný emocí. Celou tuto sérii doporučuji a vím, že mi ještě dlouho zůstane v paměti a jednou se k ní ráda vrátím.

09.05.2023 5 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

Tak předně jsem ráda, že jsem měla druhý díl této série po ruce. Začala jsem číst po dočtení prvního příběhu a nemohla jsem se odtrhnout, takže skončila se čtením v ranních hodinách. Je to návykové, čtivé a budou chvíle, kdy si budete určitě přát jiný konec, ale tak už to s dobrými příběhy je. Pohltí vás, prožijete s hlavními hrdiny spousty krušných chvil, ale i krásných a pak se s nimi rozloučíte. Za mě velmi vydařené dílo a doporučuji.

07.05.2023 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

"Skupině havranů se říká spiknutí, a já si uvědomuju tu ironii.
Tihle ptáci se v dospívání spojují, aby vytvořili pouto jako rebelující teenageři. Jsem si jistá, že to byl také čas, kdy vzniklo bratrstvo havranů. Nakonec si najdou druha a vědci říkají, že havrani se párují na celý život."

Určitě čtivý erotický příběh s originální dějovou linkou. Konec napínavý, takže naštěstí druhý díl už čeká!

06.05.2023 5 z 5

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

"BABIČČINO MOUDRO:
Nesnaž se v ošklivých lidech najít
něco hezkého. To je jako šetřit si sluneční
svit kvůli hovnu. I na lepším světle z něj
nebude nic víc než jen osvícený hnůj."

Velmi příjemná romantická oddechovka, kde se s "šílenou" Laney a "hloupým" Theem pobavíte a to rozhodně nejsem cílová skupina.

01.05.2023 4 z 5

Perský květ Perský květ Mon Coucou

Perské přísloví
"Odhoďme všechny vzpomínky. Nemluvte o minulém.
Žijme ve světě lásky a všechno druhé, nechť pomine."
Trochu jsem bojovala se stylem psaní této autorky. Bylinky, Itálie, mafie, to bylo zajímavé, originální, ale chvílemi jsem měla pocit, že někdy méně je více. Uvidíme druhý díl.

29.04.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Kniha má blízko k Popelce, závěr byl pohádkový. Nicméně čtivý příběh plný zábavných výměn mezi Cruzem a Nessou. Klasická odddechovka, hledat zde logické vysvětlení chování hlavní hrdinů nemá smysl. Není to úplně typické čtení od této autorky, ale bavila jsem se.

24.04.2023 4 z 5