Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

No páni,tak tomu říkám čtivý, vzrušující a úžasný erotický příběh.
Po pravdě vrahy,násilníky a arogantní hajzliky moc v lásce nemám,ale Lachlana zbožňuji a hlavně tu jeho proměnu s kterou bojuje proti svoji vůli.
Keiru obdivuji za její vzdor , tvrdohlavost a nebojácnost ,která ji jak doufám dovede ke šťastnému konci.
Rozhodně doporučuji,je to pecka která vás nenechá vydechnout dokud ji nedočtete.
...proč ,když je příběh konečně tak úžasný a fascinujici musí být tak směšné krátký???

29.05.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Maddox je vážně zlatíčko.Jeho příběh byl zatím nejvíc,byl vzrušující,zábavný a plný citů.To jak jsou tito přátelé navzájem propojení a kryjí si záda mě nadchl.Tyto příběhy mě vždy pohladí po srdci,tak vzhůru za Reidem,myslím že i ten nezklame.

27.03.2021 5 z 5

Odveta Odveta Michaela Brnková

Já tuto mafiánskou knížku můžu jen doporučit. Paní spisovatelka touto sérií přispěla do mé oblíbené sbírky.
Nemohla jsem se od knížky vůbec odlepit. Byl to dráždivý Temný svět plný adrenalinu a sexu.
Někdo se jako mafián narodí a jiný je nucený do něho vstoupit nedobrovolně jen aby ochránil svoje blízké. Byla to jízda plná emocí a nečekaných zvratů až do samotného konce. Ukazuje se že láska ať je v jakékoliv podobě má neskutečnou sílu i nad nejmocnějšími muži podsvětí.
Boží!!!!

19.09.2024 5 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

Příběhy z modelingového prostředí mě prostě baví.
Ale co žeru ještě víc jsou mrchy, které umí dát celému příběhu tu pravou peprnost.A Fiona se toho zhostila bravůrně.
Kniha měla čtivý děj a střídání vypravování Emmy a Bena jsem uvítala. No a trojka s Brayem...pecka.
Pokračování dám určitě šanci.

09.09.2024 4 z 5

Paralelní světy: Poslední potomek Paralelní světy: Poslední potomek Jana Filičková

Paní spisovatelka nám nabídla jeden ze svých splašených snů v podobě paralelního světa.
Povolila uzdu své fantazie opravdu bláznivě. Představa fantazie je u každého z nás odlišná, ale tady bylo zakomponováno skoro vše snad jen absence romantiké linky... tam mě chyběla.
Dávné přátelství ,které se přesouvalo z jednoho paralelního světa do druhého je obohaceno nadpřirozenými schopnostmi, zvláštními tvory, krutostí, proroctví a prokletím, přemísťování a hlavně chutí po moci a pomstě.
Za mě fantazie bylo až příliš, rušili mě přechody v kterých jsem se občas ztrácela i já .
Takže po dočtení jsem zmatená jak sáňky v létě. :-D:-D:-D

09.09.2024 3 z 5

Paralela Paralela Tom Same

(SPOILER) ,, KARMA JE ZDARMA"
No,tento příběh měl pro mě velmi slabý a nezáživný začátek. Párkrát jsem knížku odložila a uvažovala zda jí vůbec dočtu. O LGBT a queer komunitě čtu moc ráda a proto jsem tomu dala šanci.
Spisovatel hází střípky, které pozvolna začínají dávat smysl a nutí vás číst abyste si ke konci řekli no WTF ,,nemyslíš,zaplatíš".
Je to neskutečný propletenec. Bylo to hodně o pocitech, myšlenkách,naivitě a hledání sexuality a sebevědomí. Hlavní postavy jsou Klára a Lukáš ,ale za mě byl hlavní protagonista ,,ZMETEK" Petr...plzeňská coura, takový hráč a lovec, který díky své bisexualitě, ale hlavně příšerné povaze, že mu nezáleží na citech ostatních, zamotal, znepříjemnil a pošpinil život Kláře a Lukášovi, kteří objevují své poprvé a hledají svoji spřízněnou duši. Musím i vypinknout silu i zhoubu sociálních sítích bez, kterých si myslím, že by nám všem bylo určitě lépe. Pouze můj názor!!!

03.07.2024 3 z 5

Rozcestí osudu Rozcestí osudu Emilly Ross

Velmi pěkný romantický příběh.
,, Cesty osudu jsou nevyzpytatelné".
Sára a její tří osudový muži ,kteří ji každý ,jiným způsobem vstoupí do cesty a nějakým způsobem ji vylepšili a posunuli.
Ona sama má na srdci obrovský balvan na jednoho člověka opravdu velká nálož.
Ale s pomocí muže který je její osudová láska se oba dokáží vyrovnat se svou bolavou minulostí a najít společnou cestu ke štěstí.

03.06.2024 4 z 5

Podrobení Podrobení Helen Hardt

Už 6.díl a mě to pořád baví víc a víc.
Pokračování o bratrech Steelových je opět nadupané sexem a hrůzostrašným odhalováním pravdy a navalování nových tajemství,které vystupují skoro až ze záhrobí.
Rozvíjející se vztah mezi Melanii a Jonasem odkrývá temnotu,ale díky jejich velké lásce nachází ten pravý lék k uzdravení.
Prostě napínavé a vzrušující čtení od samého začátku až do konce... jsem napnutá jak kšandy na další díl.

17.05.2024 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel T. M. Frazier

Kdo holduje tomuto motorkářskému gangu tak jako já tak věřím, že i pokračování o Bearovi a Ti si opět přijdou na své. Nečekejte romantiku ,slaďárnu ani žádnou vanilku. Je to nelítostný boj kvůli pomstě, krveprolití o milující ženu.
Příběh pokračuje přesně tam kde skončil ten předešlý. Vrhne vás do násilí ,války gangů a vzpomínek, které nepřestávají bolet.
Milostný příběh Beara a Ti je opět nabitý sexuální vybušností...jejich láska přes odloučení jen nabrala na síle.
Rozhodně doporučuji!!!!

08.05.2024 5 z 5

Carmilla Carmilla Joseph Thomas Sheridan Le Fanu

Není na škodu si dát trochu klasiky, člověk si aspoň uvědomí jak čas plyne.
Na svoji dobu kdy byl tento příběh publikován to přezesporu horor byl. Je velmi odlišný od ostatních upířích příběhů ,kterých jsem zatím moc nečetla.
Carmilla je první známým dílem spojujícími prvky vampirismu a lesbické lásky. Temná a tajemná atmosféra z příběhu sálá i proto ,že je neobyčejný.
Asi nejsem úplně objektivní v hodnocení ,protože nejsem úplná cílovka gotických románů.
Ale rozhodně nelituji, že jsem si jí přečetla.

23.04.2024 3 z 5

Rozepnutá Rozepnutá Nicki Reed

Příběh o lesbické lásce? sem s tím to jsem ještě nečetla :,-)
35 letá vdaná žena ,která plánuje s milujícím manželem založení rodiny jednoho večera skončí na pohovce s jinou ženou a v ten moment se jí převrátí život.
Pocity viny ,objevování sebe sama, zapírání ,beznaděj, nejistota... prožívá všemožné emoce, vše se v ní pere.
Příběh jako takový nebyl špatný ,byly i momenty ,které mě pobavily ,ale já se vůbec nestotožnila se stylem psaní. Prostě je to napsaný divně a sakra asi tam snad chyběly i stránky ,někdy jsem úplně tápala.
Jako mě to mrzí ,ale tím to pro mě ztratilo to kouzlo čtivosti.

20.04.2024 2 z 5

Ženy ve vášni Ženy ve vášni Andrej Miro

Bohužel nedočteno.
Já nevím prostě to bylo divný,nebylo nic co by se mě na tom líbilo a nějak mě nadchlo.
Možná třeba někdy v budoucnu se vrátím ....

14.03.2024

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Jo ,tohle pokračování s Teodorem a Erikem se moc povedlo.
Kluci pro mě úplně ožili, tolik mě bavily a zároveň štvali zároveň.
Miluji se mají, krásný vztah ,dokonalej domov ,dokonalý sex a přesto... žárlivost ten červík ,který umí udělat ve vztahu spoustu děr, který se špatně zaceluje jim znepřujemnuje vztah.
Teo má vážný problém s důvěrou a Erik chce vše vyřešit sám aby neublížil více lidem. Oba neskutečně semlela minulost kvůli, které jsou oba poškození. Tady si pan spisovatel smls na emocích ,které létaly vzduchem a zpříjemnil příběh humornými hláškami u kterých jsem se opravdu bavila.

14.03.2024 5 z 5

Jak trumfnout miliardáře Jak trumfnout miliardáře Max Monroe

V tomto příběhu se potkali dva svobodomyslní nadrženci s peprným slovníkem.
Všechno to začalo jako hra žertů a nekonečná bitva kdo z koho ,takový válečný poměr. Oboum neskutečně vyhovoval ani jeden neměl v úmyslu prohrát.
Thatch si myslel ,že má koule ,ale Cassie měla větší byla to šílená verze ženy.
Přesto se oba velmi dobře doplňovali. Jejich vztah byl ďábelský ,humorný, harmonický a plný sexuálního tělocviku.
Ale nakonec stejně vyhrála láska.
,, Víte ,láska je zatracená mrcha a jakmile vás jednou dostane do spárů můžete to rovnou vzdát".

03.03.2024 4 z 5

Orgie v chomoutu Orgie v chomoutu Carlton Mellick III

No tak jsem to dala... protože toto je ten nejvyššinutější příběh co jsem prozatím četla. Sem tam se uchyluji k takovým knihám ,ale tento bizar patří na přední příčku. Naprosto vybočuje ve všech směrech.
Úplně má první kniha od tohoto spisovatele, který zřejmě na něčem frčí :-D:-D:-D.
Nalákala mě především obálka se sexy nevěstou s ukousnutým prsteníčkem na krku. Jako horor to v určitých chvílí vypadá ,ale já se nebála ,ale děsně nasmála. Bylo to neskutečně ujetý čtivo, taková fantasmagorie spojená s kanibalismem a sci-fi.
Působilo to na mě, že spisovatel nám tím chtěl nastínit, že lidé jsou předurčeni k tomu aby spolu splývali, aby se v sobě ztrácely a to doslovně a ,že nejdůležitější v životě je obětovat se pro rodinu. No a druhá je, že by se mělo bojovat za budoucnost psaného slova.
Vím, že to k sobě moc nejde, ale po přečtení této šílenosti pochopíte.
Tak šup do ujetého psaného slova.

16.02.2024 3 z 5

Hector Hector Marcy Jell

(SPOILER) Hector!!!!
Hned ze začátku knížky nám paní spisovatelka při poděkování velmi humornou formou nastínila ,že se s tímto jezdcem Apokalypsy ....při psaní pekelně pomazlila a pobavila.
Příběh monstra a Lary Croft byl náročný od samotného začátku.
V podstatě si byly neskutečně podobní byli to oba nelítostní zabijáci. Láska u nich byla dřív než si to uvědomili ,ale až narození jejich dcer jim oboum otevřela temná srdce.
Důstojné, strhující zakončení a to i díky babči Abuele, která mě byla velmi blýská a to její chutí a bažení po vínu :-D.

10.02.2024

Zmatená nevinnost Zmatená nevinnost Lenka Hnátová

První lásky na střední škole jsou většinou velké a hodně bolavé ať už jde o hetero nebo gaye.
I když ti kluci to mají mnohem těžší a bolestivější. Oni neustále objevují a hledají i když někdy stačí pořádně otevřít oči aby viděli co je zřejmé.
V tomto milostném trojúhelníku se všichni kluci pořádně plácali a byli zmatení. Až čas a nabité sebevědomí a zkušenosti jim ukáže, že ta první láska nemusí být nutně ta pravá.
Tento příběh mě moc bavil i štval zároveň.
Bylo až neuvěřitelné co dokázala paní spisovatelka vměstnat do tak slabé gay romance...o nic nepřijdete:,-).
Rozhodně doporučuji k přečtení.

08.01.2024 5 z 5

MILF: 11 erotických povídek pro chvíle, když jste sami doma MILF: 11 erotických povídek pro chvíle, když jste sami doma * antologie

Tak jsem sama doma jak mi radil název knížky a dopřála jsem si tuto erotickou chuťku.
Za mě obrovská škoda hodit tolik erotikých příběhu do tak slabé knížky.
Každý z nich se mohl více rozvinout aby čtenáře více vtáhl a zaujal. Než jste se nadechli a otočili pár stránek tak bylo po všem. Zřejmě to byl záměr spisovatele???
Velká škoda:-D:-D:-D

28.12.2023 2 z 5

Sen mezi námi Sen mezi námi Kristýna Hlaváčková

Takový hodně miloučký a slaďoučký příběh o začínající cukrářce,která si jede nabrat zkušenosti do New Yorku a splnit si tak svůj sen.
Potkává bohatého muže,samozřejmě s kostlivcem ve skříni ,který ji naprosto obrátí život na ruby.
Prostě milostný a sexy počtěni,které vás pohladí po duši a naladí na nějaký hříšný zákusek :,-)

30.10.2023 3 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Nalákala mě paní spisovatelka díky, které jsem objevila erotickou literaturu. Tak mě třeba zabijte :,-) Nesrovnávám a proto jsem nic od toho příběhu neočekávala,ale dostala jsem vášnivý příběh z Londýna ,který se prolíná až do tvrdého Balkánu. Ta země je pro mě tak neprobádaná a naprosto nepochopitelná.
Byl to vzrušující příběh o bohatém playboy a chudé dívce, která utekla ze své země kde si měla vzít může,která ji rodina vybrala. Díky lásce, kterou našla byla ta její cesta snesitelnější i když velmi bolestivá.
Vzrušující čtení až do konce.

23.10.2023 4 z 5