Kalokagathia Kalokagathia komentáře u knih

Nářek ze tmy Nářek ze tmy Zdenka Hamerová

Prvnich 120 stran z cca 220 je to jen jakysi radoby roman tak do cerveny knihovny podprumerny kvality. Dokonce jsem si po precteni trictvrtin knihy musela overit, zda je to opravdu detektivka.
Zapletka neuveritelna, stejne jako emoce postav. A pak najednou na poslednich 5 stranach se autorka rozhodla, ze to konecne bude napinavy.
Jedine plus, ze je to celkem ctive

27.09.2024 1 z 5

Pohřešovaní Pohřešovaní M. R. Hall

Celkove se to precist dalo. Ale ze by to ve me zanechalo nejaky hluboky dojem, to nemuzu rict.
Trosku nezajimave a rozvlekle tahnouci se linka emoci a psychickych problemu hlavni hrdinky. Az jsem mela nutkani si ji predstavovat jako velmi mladou zenu, ktera by jiste nezaujimala misto koronera s tolika pravomocemi.
Zapletka pro me byla nedokonale objasnena, zustava hodne otazek. Snad v pristim dile?

25.09.2024 2 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Celkem zajimavy napad. Hodne "mrtvol". Trosku by se mi vic libilo vykreslit postavy, ale i tak to jde. Do 3/4 knihy autorka uplne zabila Rizzoliove sesty smysl, kde okate videla jen jednoznacneho vinnika. Takova Jane nebyva.
V ceskem prekladu pani Hanzlikove me do oci bil nezvykly zpusob sklonovani slova Brooklyn.
Celkove za me ta z povedenejsich knih autorky

11.09.2024 4 z 5

Instinkt Instinkt Tess Gerritsen

No, opet jsem vedela, jak to dopadne uz po par stránkách, co jsem byla vypuštěna do deje. Předvídatelne. Ale přečíst se to dalo. Začínám premyslet, ze tuto autorku uz dal číst nebudu. Jenze mam pujcene jeste dve jeji knihy

08.09.2024 2 z 5

Připravena zemřít Připravena zemřít Lisa Jackson

Takova dost prumerna detektivka. Cist se to dalo. Pro me, jako milovnici snehu, byla fain atmosfera zimniho pocasi.
Jinak ale dost predvidatelny pribeh, nic me neprekvapilo, ani kdo je vrahem, ani kdo je otcem deti.
Proste: Dalo se

07.09.2024 4 z 5

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Zapletka je z jednoduzsich, takova odpocinkova a ctiva. Zkratka na dovolenou
SPOILER:
Dvojcata, kam se podivas. V knize je minimum postav nepochazejicich z dvojcat:))

26.08.2024