Kami33 Kami33 komentáře u knih

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Moje třetí kniha od autorů a zatím nejlepší. Čtivé, napínavé, za mě OK.

23.02.2020 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Oblíbená autorka - kniha, co se čte sama. Jako vždy hezké, zajímavé.

01.01.2020 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Třetí Carter v řadě (teď ho na chvilku odložím) a opět super. Trochu jiný scénář, nicméně stále zajímavé a napínavé čtení.

12.11.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

U Cartera už čtenář trochu ví, co může očekávat. Čtivý, napínavý děj, minimálně tři velmi brutální vraždy, krátké kapitoly, zajímavý motiv. V této knížce je zejména motiv to, co lze vyzdvihnout. Neočekávané, smutné.

10.11.2019 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Po Skále jsem se vrhla na pokračování a moc se mi líbilo. Napínavý příběh, který vás vtáhne do děje. Super

23.07.2024 5 z 5

Skála Skála Peter May

Tak tuhle knížku jsem přečetla dost rychle a moc se mi líbila. Zajímavé prostředí, napínavý děj, překvapení. Jdu na další díl

14.07.2024 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Docela svižná detektivka, která se hezky čte. Určitě si od autora ještě něco přečtu

12.05.2024 5 z 5

Pacient Pacient Juan Gómez-Jurado

Napínavý děj, který rychle ubíhá a vy jen čekáte, jak to celé skončí. Za mě hezké čtení.

24.01.2024 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

První díl z dlouhé série knih o inspektorovi Armandu Gamache z quebecké Sureté. První setkání s obyvateli vesničky Three Pines. Vzhledem k tomu, že před tímto dílem jsem četla už řadu dalších, jsem nadšená. Je to jedna z mých nejoblíbenějších sérií. A tento návrat na začátek jsem si neskutečně užila. Knížka nemá tak vysoké hodnocení jako jiné díly. Možná je to tím, že většina ji čte jako první (což je jasné, když se jedná o první díl :-)). Ale věřte, že čím víc budete o těchto lidech číst, (ano, do vesničky Three Pines se ještě mnohokrát vrátíte) tím je budete mít radši.

12.01.2024 5 z 5

Vysoký účet Vysoký účet Louise Penny

Velmi milé počtení. Inspektor Gamache je tentokrát sám v podezření ze spáchání trestného činu. A také se ukazuje, že ani on neví vždycky všechno.

18.11.2023 5 z 5

Kožené srdce Kožené srdce Dominik Dán

Opět čtivá kniha, ale to nás, co knížky DD máme rádi, rozhodně nepřekvapí.

18.11.2023 5 z 5

Oživlý kámen Oživlý kámen Louise Penny

Knížky o inspektoru Gamachovi jsou moje oblíbené. Čtu je, jak mi přijdou pod ruku, ale na pocity z četby to nemá vliv. Spíš mě mrzí, že už jich většinu mám přečtenou.
Oživlý kámen je příběhem rodiny Morrowových, se kterými se setkáme ještě minimálně jednou v Dlouhé cestě domů. A že je to rodina, do které byste se zrovna nechtěli narodit.

30.10.2023 5 z 5

Království slepých Království slepých Louise Penny

Další kniha série, kterou není nutné číst chronologicky. Prostě vždycky si vezmete nějaký díl a navážete tam, kde jste skončili. Lidé se zde nemění, zůstávají stále sví, originální, svérázní a autentičtí. Je to moje oblíbená série a knížky paní Penny čtu jako za odměnu.

22.06.2023 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

No, zápletka byla trochu divoká, ale četlo se to dobře.

22.06.2023 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Pár knih od Kinga jsem již četla. Osvícení patří mezi ty lepší. Druhá polovina knihy je opravdu napínavá a nelze ji odložit.

22.05.2023 4 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Po prvním dílu, který byl čtivý i napínavý, přichází druhý, který je skoro stejně dobrý. Děj má spád hned od začátku, protože již víme co a jak- tedy my, co jsme první díl četli. A tak se s Gwen a Samem vydáváme vyřešit problém s Melvinem. Moc se těším, co se bude odehrávat ve třetím díle.

14.05.2023 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Film jsem neviděla. Kniha byla hezká. Ale nebudu lhát - miliony technických detailů mě nebavily a ani jsem jim nerozuměla.

06.02.2023 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Jsem velmi mile překvapena. Knížka, kterou jsem musela číst a číst, abych věděla, jak to nakonec dopadne.

01.11.2022 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Opět hezké čtení

25.08.2022 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Napínavé, čtivé. Garcia je zde opět trochu do počtu a chování Angely je místy také trochu zarážející, ale to nic neubírá na čtivosti této knihy.

22.07.2022 5 z 5