kob kob komentáře u knih

Pátá žena Pátá žena Henning Mankell

Spokojenost - kniha měla spád a napětí, v textu nic nerušilo a komisař Wallander se tentokrát nezabýval přehnaně sám sebou.

03.01.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

Zajímavá detektivka říznutá červenou knihovnou.

14.10.2021 4 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Příběh napínavý, ale rušily mě nepřirozené dialogy. Tak šroubovaně prostě nikdo nemluví. Samozřejmě nemohu posoudit, zda to je nebo není překladem. A když v poslední třetině knihy najednou začali kolegové každou chvíli oslovovat seržanty "seržo", to už jsem se musela smát a soustředění na děj bylo v háji.

27.09.2021 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Skvělá kniha - mohu vřele doporučit i těm, kteří roboty moc nemusí, což jsem zrovna i já sama ;)

11.08.2021 5 z 5

Nebe v kleci Nebe v kleci Christine Leunens

Tomu, co je v knize zajímavého by, podle mě, stačilo maximálně 100 stran.

09.08.2021 3 z 5

Bohyňa - Tajné životy Marilyn Monroe Bohyňa - Tajné životy Marilyn Monroe Anthony Summers

Skvěle zpracovaný životopis

23.06.2021 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Velmi zajímavý a napínavý příběh, který bych doporučila spíše ženám, protože je vyprávěn střídavě pohledem dvou matek, které poctivě pitvají své pocity.

30.04.2021 4 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Po letech jsem si tuhle knihu poslechla i v audio podobě a moc jsem si to užila.

14.04.2021 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Zajímavý příběh, ale dobrá třetina knihy mi připadla jako odborná publikace, což bylo dost unavující.

13.02.2021 3 z 5

Miss AmeriKa Miss AmeriKa Miřenka Čechová

Zajímavé.
Pro mě ovšem opět ujištění, že bych se tam po týdnu zbláznila ;)

05.02.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Napínavé od začátku do konce.

20.01.2021 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Bylo nesmírně únavné absolvovat 90% příběhu se všemi těmi bludy, halucinacemi, hlasy v hlavě a různými dalšími děsy, se kterými se Rachel a Jamie potýkají.
Pointa překvapivá, leč poněkud neuvěřitelná.

18.12.2020 2 z 5

Sněžím! Deník bílé mafie Sněžím! Deník bílé mafie Radek Kedroň

V každém člověku je něco dobrého? Nesmysl - někteří jsou prostě ksindl od hlavy až po paty.
Skvěle napsané!

18.11.2020 5 z 5

Vatikánská princezna Vatikánská princezna C. W. Gortner

Zajímavý román o drsné době, kdy se i v rodině šlo doslova přes mrtvoly.

01.10.2020 4 z 5

Podej mi ruku Podej mi ruku Tove Alsterdal

Pro mě velmi zajímavé téma, protože jsem o novodobé historii Argentiny téměř nic nevěděla. Kniha mě nejen zaujala, ale hlavně přinutila doplnit informace.

08.09.2020 5 z 5

Kdysi jsem byla nadšená, ale dnes už je to na mě moc upovídané.

10.07.2020 3 z 5

Osm hor Osm hor Paolo Cognetti

Příběh celoživotního přátelství a především láska k horám.
Kdo čeká nějakou dramatickou zápletku, tak se nedočká.

07.04.2020 2 z 5

Sedmá oběť Sedmá oběť Alan Jacobson

Jedna z těch knih, kterým jsem obětovala pár hodin spánku, protože jsem nutně potřebovala vědět, jak to dopadne.

04.02.2020 4 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Páni! - to bylo napínavé.

16.01.2020 5 z 5

Jiřina Jirásková: Jen to klidně napište Jiřina Jirásková: Jen to klidně napište Michaela Remešová

Bulvár, ale napsáno ohleduplně a zajímavě.

18.12.2019 3 z 5