Lea_41 Lea_41 komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

Od začátku do konce jsem se od ním nemohla odtrhnout.. Boží

20.06.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krása. Naprosto jsem se vážila do příběhu. Americe jsem fandila od začátku...

10.06.2020 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Nádherná kniha. Od první chvíle jsem se zamilovala do lovců stínů.

09.06.2020 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 3 Srdcerváči. Kniha 3 Alice Oseman

Nejlepší je si sednout s hrnkem kakaa a číst. Úžasné.

10.08.2021 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Nuny.. Takhle bych shrnula tuhle knížku. Autorčin styl mi vyloženě sedl. Od prvních dvou stránek jsem si Nicka a Charieho zamilovala. Těším se až si přečtu ostatní díly.

31.07.2021 5 z 5

Z kouře a kamene Z kouře a kamene Alžběta Bílková

Na to, že ji napsala česká spisovatelka to bylo hodně dobrý. Byla to jízda. Ani jsem si to nestihla pořádně užít. Bylo to rychlé a svižné. Byla bych ráda za druhý díl.

17.06.2021 5 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

No jak to říci. Nejsem fanoušek sci-fi. Četla jsem je Spát v moři hvězd a to byla bomba.
Pro Auroru jsem se rozhodla protože pana J. Kristoffa mám moc ráda díky Nikdynoci.
Ke knížce: hezky se četla a konec mě hodně hodně překvapil. Proto pět hvězd.
Ale i přesto jsem ji četla hodně dlouho. Nijak extra mě neovlivnila, nepřekvapila..

11.06.2021 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Tato kniha je velmi zajímavá. Dala mi příležitost přemýšlet nad rovnoprávností žen a mužů a dalších podobných tématech. Četla se velmi dobře, což u tohoto tématu velmi oceňuji. Přišla mi v některých pasážích až trochu brutální a strašidelná. Ale myslím si že to je asi dobře, protože bez nich by mě tolik nezasáhla.

22.05.2021 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Sakryš, to bylo něco. S. J. Maasová je bohyně YA literaturi. Bála jsem se že mě to bude nudit. Že bude předvídatelná, ale teď mě mrzí že nebyla delší. Moc se těším na další díl.

14.03.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Od prvních stránek si mě získala. Feyre je úžasná hlavní hrdinka. Příběh krásně na sebe navazuje a konec... Naprosto boží

27.02.2021 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

(SPOILER) Přečteno jedním dechem. !!Spoiler!!!
Přoč museli Finnick a Prim zemřít? Proč? Proč.. ???? Je mi líto Katniss. ????

03.01.2021 5 z 5

Dcera ztracených bohů Dcera ztracených bohů Alžběta Komrsková

Hodně rychle se to četlo. Na to že to je česká kniha, je moc povedená. Chtělo by to trochu víc popisování ale jinak moc pěkná kniha.

10.12.2020 4 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Konec byl takový.. zvláštní. Mrzí mě že už to skončilo.

15.11.2020 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Co to bylo? Tohle jsem nečekala, nebylo to jako Hvězdy nám nepřáli ani jako Hledání Aljašky. Mělo to svoje vlastní kouzlo ale na Aljašku a Hvězdy to nemělo...

11.08.2020 4 z 5

Královna povětří a temnoty Královna povětří a temnoty Cassandra Clare (p)

Řekni tě mi, jaký cit v knize nebyl? To byla jízda, Moc se těším na další knihy o lovcích stínů. Tolik zvratů v jedné knize. ❤❤❤❤

19.07.2020 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Četla jsem to zároveň s Nástrojema smrti. Mnoho se toho vysvětlilo. Že začátku jsem si pletla Jema a Willa. Ale pak jsem se do toho úplně ponořila.❤

26.06.2020 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Knihu jsem si chtěla moc přečíst. Hodně mi připomínala Hvězdy nám nepřáli. Ale moc pěkně zpracované. Občas bych jim jednu střihla. :) Občas mi i ukápla slza..

25.06.2020 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Nooo, zezačátku jsem vůbec nepochopila že to není celistvý příběh ale povídky.Líbilo se mi to. Tak po 20 stránkách jsem se do toho doslova zažrala.

20.06.2020 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Bomba. Další knížka od Greena. Nikdy jsem nečetla knížku s kterou jsem se tak ztotožnila.

10.06.2020 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Tohle bylo boooožžíí. Maasová je prostě královna. Miluju ji, za to jak dobrou sérii vymyslela ️ a Rhyse taky

22.10.2021 5 z 5