MAU256 MAU256 komentáře u knih

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

"Teď tě ale nemůžu nechat jít. Poprvé, když jsem to udělal, mě to skoro zabilo."

Na jedné straně mafie, v jejímž čele je Kaie Bennett, na straně druhé síť, která zachraňuje lidi, s nimiž spolupracuje Riley a její "nová rodina" Carol a Blade.

V knize bylo vše, napětí, láska, dobro, zlo, samozřejmě nechyběl ani sex. Bylo to zajímavé čtení, někdy až neuvěřitelné, ale i tak, knihu mohu jen doporučit, byla čtivá.

17.09.2022 4 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Od této autorky jsem četla už lepší knížky. Fakt mi tohle přišlo jak příběh o Popelce. Becka jsem měla asi radši, když pracoval "rukama" než v části, kdy byl fakt šíleně bohatý, kdy si myslí, že se za peníze dá koupit vše. Alice jsem fandila, ale šlo to fakt vše strašně rychle. A odpuštění za lži, i když byly charakteru "chtěl jsem si tě udržet", tak to mi přišlo taky moc snadné a rychlé. Nemůžu říci, že by se kniha četla špatně, to ne, byla čtivá, ale určitě má autorka lepší knihy.

10.09.2022 4 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Nevím, který z dílů mě bavil víc. Celou sérii jsem si s Ruby a Jamesem neskutečně užila. I s jejich přáteli, kteří se poslední rok na škole úplně proměnili. Jak smutné, že někdo je tak bezcitný a šel by i přes mrtvoly. Ale jsem ráda, že vše dopadlo tak, jak má. Bylo to krásně čtivé.

05.08.2022 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

I tento druhý díl série mě bavil. Jak se zjišťuje, vše pod povrchem smetánky není jen růžové a důvěřovat někomu, koho neznáte, je velmi těžké. No a jako první díl i tento díl je "nedokončený", takže honem na třetí pokračování.

05.08.2022 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Smutný a zároveň hezký příběh o první lásce, na kterou se jen tak nezapomíná. Ani sedmileté odloučení, které bylo zapříčiněnou dvěma otci, ani rozdíl mezi "světy" nepomohlo zapomenout na první lásku. Příběh se mi líbil, byla to milá romantická jednohubka.

26.07.2022 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

No nevím, nějak mě tato kniha nenadchla. Nemůžu říci, že byla špatně napsaná - to ne, ale něco mi na ní vadilo. Nevím, asi mi nesedla Everly. Nenechám se však odradit a určitě si ještě přečtu poslední část série.

15.07.2022 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Krásně čtivá romantická knížka. Allie a Kaden byli super. Oba měli svá ošklivá tajemství, život není jen "růžový". Ale pokud máte někoho, s kým se o své břímě podělíte, je to potom snažší. U Allie mi trošku vadilo, že kvůli všemu brečela, ale každý jsme nějaký. A Kaden, ten měl štěstí, že ona ho tak moc milovala. Ráda si přečtu další knížky od této autorky.

27.06.2022 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

"Prosím, nedopusť, abys tohoto rozhodnutí jednou litovala. Dej nám šanci."
Miluji tyhle čtivé příběhy, s romantikou a šťastným koncem. Kdo si chce odpočinout a vypnout od přemýšlení, je tato knížka ideální relax, mohu jen doporučit.

26.03.2022 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

"Před pár měsíci jsem se ztratil ve tvém úsměvu a našel jsem se v tvých polibcích. Byla jsi ta pravá. Já jsem se jen bál si to připustit. Kdybych ti to řekl dřív, možná bys teď už byla moje. Nejspíš se snažím říct... počkej na mě."

Byla to hezká romantická knížka. Líbil se mi ten jejich týden sobot. Úplně mne mrzelo, že už byl konec. Už se těším na další dílo autorky. Knížku pro romantická srdíčka mohu jen doporučit.

26.03.2022 5 z 5

Barvy noci Barvy noci Amanda Quick (p)

Jsem ráda, že jsi si koupila tuto knihu. Zase jako všechny knihy od této autorky, je i tato oddychová s mírným nádechem romantiky a samozřejmě nechybí ani kousek toho paranormálna. Nezapomněla zavítat ke známe rodině Jonesových. Jsem ráda, že North nakonec našel někoho, kdo mu pomohl a s nímž může být. "Ten hlas zpívá trpělivě, je nelepší tvůj druh a tóny jeho způsobí pak, že uzavře se kruh." Hlavní postavy jsem si hned oblíbila a jsem ráda za takovýto konec. Knížku jsem četla jedním dechem a už se těším na další pokračování. Mohu jen doporučit :-).

26.11.2021 5 z 5

Příští oběti Příští oběti Jeffery Deaver

Musím říci, že knížka se četla zcela sama. Párkrát jsem se přistihla, že jsem se musela kouknut o pár stránek dál, abych zjistila, zda Brynn bude stále v pohodě. Je prostě policajtka tělem i duší a vražda se jí prostě příčí, ale naštěstí to za ní provedl někdo jiný a ona už může zase klidně začít "normálně" rodinně žít. Snad jí to vyjde. Knížku mohu jen doporučit, už se těším na nějakou další. Na tuto jsem narazila jen náhodně a jsem ráda, že se skončila v mé knihovně.

24.09.2021 5 z 5

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Romantický příběh odvíjející se mezi Brandonem a Heather byl ze začátku trošku dramatický, ale nakonec se bouřkový mrak také rozplyne a oblohu zase rozjasní sluneční paprsky, stejně tak, jak tomu bylo v tomto příběhu. Nenávist a láska mají jen malý krůček od sebe. I v této knížce je jasně viditelné, že konverzace mezi milujícími se osobami je ve vztahu hodně důležitá. Autorka dokázala mou osobu vtáhnout do děje a odpoutat od reality všedních dnů, díky. Za mne mohu zase jen doporučit.

13.09.2021 5 z 5

Fotografie smrti Fotografie smrti Amanda Quick (p)

Další krásné čtení od mé oblíbené autorky. Líbilo se mi, že nezapomněla na své známé postavy z dřívějších knížek jako na Luthera Pella a jeho přítelkyni Rainu Kirkovou, ani na Olivera Warda a jeho ženu Iren a také, s i když jen nepatrnou zmínkou, na známou rodinu Jonesových. Ani nechyběl malý náznak paranormálných smyslů. Zápletka pěkná se zase pro mne až do posledních chvil neznámou postavou zločince. Samozřejmě nechyběla známá romantika v podobě hlavních hrdinů. Prostě super odpočinkové čtení, mohu jen doporučit.

04.06.2021 5 z 5

S miliardářem na hřišti S miliardářem na hřišti Max Monroe

"Naše srdce na tuhle otázku zná odpověď vždycky, ale naše mysl si někdy vystaví obrannou zeď, abychom celou situaci neviděli takovou, jaká doopravdy je."

Souhlasím s komentářem "georginna", i mě tato knížka bavila nejvíc. Obdivuji ty, kteří se dokážou popasovat s problémy, jaké měla Lexi, a to i v případě, že nejsou nijak biologicky svázaní a možná je milují o to víc. Vztah bratrů a Winnie byl dokonalý, autorka by nám mohla dopřát i jejich příběhy...

18.09.2024 5 z 5

Divoká Afrika Divoká Afrika M. K. Hardy

(SPOILER) "Protože má milá, je to nelegální činnost. To, že já se tu domluvím s Deanem a snažíme se vymyslet protilék, abychom pomohli zvířatům, neznamená, že je to legální. Když něco zastřelíš, tak to taky musíš odevzdat nebo nahlásit. Což my neděláme, protože bychom jinak nedostali práva k testování." To dává docela smysl, stejně ale nejsem ještě přesvědčená, že mi říká pravdu. Teď už opravdu nevím, komu tu můžu věřit a komu ne.

Příběh Michelle, která se díky své práci a Ethanovi, což byl její spolužák ze základky, ocitne v Africe, aby zde mohla natáčet krásy přírody a zvířata. Jenže na jedné nahrávce zachytí něco, co by se rozhodně dít nemělo. A nebezpečné dobrodružství začíná...
Knížka byla čtivá, těším se na pokračování.

25.08.2024 4 z 5

Partie století Partie století Cathy Maxwell

"Víte," pokračoval Gavin, "nikdy bych vás nemiloval tak vroucně jako můj bratr Poznal, že jste v té drožce a v nesnázích. Bylo to, jako by vnímal vaši duši. Kromě toho, na Pall Mall není dnes jediný muž nebo žena či dítě, kteří by neviděli hlubokou náklonnost, kterou k sobě vy dva cítíte. A uvědomil jsem si, že si něco takového přeji i já. Chci ženu, která by mě líbala s tak nespoutanou vášní. Chci ženu, která by se kvůli mě vzepřela rodičům a společnosti. To znamená, že z těchto důvodů se s vámi nemohu oženit, slečno Morrisová. Nepatříme k sobě. Fyclane, prosím, abyste přijal žádost mého bratra o ruku vaší dcery. Někdy mi pije krev, ale je to zároveň jeden z nejpozoruhodnějších mužů, které znám."

Tak to byla hezká romanťárna s troškou napětí. Bylo mi líto Gavina, takže už se těším na jeho příběh, v němž doufám nalezne stejnou lásku, kterou se podařilo získat jeho bratrovi.

27.07.2024 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

"Vidíš mě?"
Cože? Nechápu, co tím myslím. Jasně že ho vidím, přece nejsem slepý.
"Takže ano," přikývne. "Nejsem Libor, ani žádnej jinej hajzl, co by si s tebou chtěl jenom pohrát a pak tě odkopl. Dneska ses o tom mohl přesvědčit."

Musím říci, že jsem si oba díly užila a tento druhý se mi snad líbil i o maličko víc. No neměli to kluci zrovna jednoduché, ale jsem ráda, že to dopadlo tak, jak mělo. Určitě mohu oba díly jen doporučit.

26.07.2024 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

"Může děvkař někdy napravit svou pověst?"
"Doufám, že ne." Zvedl jsem ji, hodil si ji přes rameno a plácl ji přes zadek. "Vypadneme, budoucí paní Luthorová."
"Hej!" vykřikla. "Znamená to, že dostanu vlastní záporácký jméno?"
"O tom si ještě promluvíme."
"Lexi!"
"Hele, podívej, nadhodil jsem to radě zloduchů a všichni jednoznačně řekli ne. Promiň, Sluníčko."

Tak tento díl se mi líbil o maličko více než díl předchozí. Hašteření Gabi a Lexe mi vytvářelo úsměv na tváři.

18.07.2024 4 z 5

Nejlepší omyl mého života Nejlepší omyl mého života T. Gephart

"Chceš si to rozmyslet?"

"Ne," přitáhl jsem si ji do náruče. "Rozhodl jsem se. A klidně budu podnikat nekonečný cesty do obchodu pro smetanu a poslouchat Belliny neustálý požadavky, když to bude znamenat, že můžu být s tebou. Považuj to za můj největší omyl."

Když se Zara opět nechá přemluvit svou sestrou Belle, skončí tentokrát na její zoufalé prosby ve stanu, který má už lepší léta za sebou, u věštkyně. Ačkoli věštbě nevěří, když po letech zaslechne jméno muže, které jí věštkyně předpověděla, kvůli sestře se za mužem vydá. A začíná příběh, který vás nutí číst dál, abyste se dozvěděli, jak to nakonec celé dopadne. Pro romantické dušičky čtení mohu jen doporučit. No, řekněme si to narovinu, kdo by takovému chlapovi jako je ON, odolal ;-)))?

11.07.2024 4 z 5

Anatomie srdce Anatomie srdce Jenn Bennett

V dlani mi leželo malé stříbrné realistické srdce zavěšené na řetízku. Snad dva a půl centimetru vysoký a ze všech stran propracovaný přívěsek byl precizně odlitý a anatomicky správný. A zároveň to byl medailonek. Když jsem nadzvedla drobnou sponu, rozevřel se a objevila se dutá přihrádka. Pulz mi poskočil, když jsem na hladké vnitřní stěně zahlédla rytinu: Jackovo srdce.

Tohle je má první knížka od autorky a musím říci, že mě mile překvapila. Četlo se to úplně samo. Jacka i Bex jsem si zamilovala. A důvod, proč sprejoval graffiti, tak ten mě dostal. Určitě si od této autorky ještě nějakou knížku přečtu.

10.07.2024 4 z 5