Miška935 Miška935 komentáře u knih

Pohlednice z Paříže Pohlednice z Paříže Alex Brown

Neskutečně me tato kniha pohltila a také me dost bavil příběh. Sice je pravda, ze tam mohli byt více nahlédnutí do minulosti, ale i tak me to natolik pohltilo. Občas jsem to četla i se zatajenym dechem.

03.09.2022 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Jennifer Niven

Kniha se mi líbila, ale něco mi v ni chybělo. Je to takové čtení pro mladistvé. Příběh to mělo moc hezky a stránky se četli samy.

27.08.2022 4 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Moje první kniha od této autorky a docela me zklamala. Nemohla jsem se zacist, kniha me vůbec nebavila, začala me bavit až posledních 150 stran a to jsem knihu doslova hltala. Ale rada bych si přečetla další její knihy

14.08.2022 3 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Jedním slovem bomba!!!! Nemam slov dokonalost… Tik….Tak ty decka byli naprosto dokonale, nasmala jsem se

03.08.2022 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Kniha se četla sama, příběh byl fajn. Je to takové mile čtení pro mladistvé. Ale i tak jsem si knihu užila, začátek me teda moc nebavil, ale pak už to slo.

01.08.2022 4 z 5

Layla Layla Colleen Hoover

Začátek byl teda dost divny a nějak jsem se nemohla zacist. Pak už to bylo lepší, ale ten příběh tak uměle vytvořeny, ze se mi moc nelíbil. Ale nedokázala jsem přestat číst, ikdyz to bylo ujete a nereálné tak se mi kniha líbila

29.07.2022 3 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

(SPOILER) Tohle byla doslova jízda. Když mi tam umřela postava, tak jsem myslela ze se zblázním! Má oblíbená postava, které jsem fandila. Tento díl opravdu stal za to, díl plný zvratu, ale i objasnění co a jak. Moje nejlepší série tento rok!

24.07.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Dost me tento příběh zaujal, byl napsaný fakt dobre, kniha se četla sama.

19.07.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Wow, wow vůbec jsem netušila kdo za tím bude a ze to bude ta osoba tak to už vůbec ne. Dokonalost. Už se těším na další její tvorbu

09.07.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Tady se dozvíme trochu o minulosti Kane, což je super a tady v tomto díle už máme i něco z toho děje a opět to bylo tak napínavé, ze už mám přečteno. Škoda, ze to je tak krátké….:)

06.07.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Tohle byla taková jednohubka na dva večery. Opět dokonalý díl, ona proste umí psát. Ihned se jdu pustit do druhého dílu. Protože konec je hustý..

06.07.2022 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Když jsem přečetla prvních par stran, tak me moc nebavila a odložila jsem ji. Ale teď jsem se k ni vrátila a jedním slovem wow nechápu jak jsem ji mohla odložit. Moc pěkný příběh. Colleen to proste umí!

05.07.2022 5 z 5

Léto v Kavárně nových začátků Léto v Kavárně nových začátků Debbie Johnson

Tohle byla tak krásná letní oddychovka. Moc krásný příběh, který me neskutečně bavil

27.06.2022 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Tohle bylo wow!! Nádhera, nemam slov hltala jsem každou stránku.

25.06.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Naprosto krásně napsaná kniha, nechybí v ní romantika a ani popis krásného Švýcarska (no hned bych tam jela na dovolenou)

12.06.2022 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Ja se do této knihy naprosto zamilovala. Příběh byl podle mého gusta. Občas me Sam dost stvala, mohlo tam o ni byt něco více. Ale kniha me nesmírně bavila.

22.05.2022 5 z 5

Možná tentokrát Možná tentokrát Kasie West

Dokonalá oddechovka, která je velmi příjemná. Kniha se četla rychle a i se mi příběh dost líbil. :)

01.05.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Opět dokonalý díl, nemam slov. Tato série mě neskutečně baví :)

23.04.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Velice ctiva kniha. Vandrak z trávníku byl fakt ohromně vtipný. Jako za me fakt dobra kniha měla i smysl pro humor.

30.03.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Tohle snad nenapsala Elle, tohle se ji vůbec nepodoba. Kniha má takový příběh strasne rychlý. Přijde mi tato kniha úplně zbytečně napsána. Ono klidně všechny ty knihy mohla dat do jedné, udělala by lip. Škoda, protože kniha je to velice ctiva.

26.03.2022 2 z 5