mmartass mmartass komentáře u knih

Její konec Její konec Shari Lapena

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Příběh byl velmi zajímavý. Tato knížka patří určitě k těm lepším od autorky.

24.03.2024 5 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Krásný romantický příběh, který vás vtáhne do dávné minulosti rodiny a odkryté její skrytá tajemství. Tohle je moje první knížka od Sarah Jio a musím uznat, ze se mi kniha moc líbila a nemohla jsem se od zajímavého příběhu odtrhnout. Určitě si od ni přečtu další knihy.

24.03.2024 5 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Krásný romantický příběh plný šampaňského a vaření lákavých specialit, odehrávající se v kouzelném rodinném vinařství. Knížky od Caplin mám velmi ráda a tenhle zamilovaný příběh nezklamal.

28.01.2024 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

S napětím jsem očekávala další knihu od Julie Caplin a opět nezklamala. Krásný romantický příběh odehrávající se na skotském hradu plný sněhu, vánoc a lásky. Doporučuji.

03.01.2023 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Knihu jsem ani nedočetla. Asi ji ocení mladé čtenářky, ale pro mě 30+ je to kniha nezajímavá , nezáživná a i způsob jakým to autorka napsala mi vadí. Po několika stranách jsem ji musela odložit, což běžně nedělám.

27.12.2022 1 z 5

Zítra změním svět Zítra změním svět Louise Bagshawe (p)

Knihu jsem přečetla vyloženě jedním dechem. Příběh byl zajímavý, romantický a napínavý. Překvapilo mě, že zde má kniha nízké hodnocení. Srovnala bych ji s výbornou tvorbou Julie Caplin.

25.07.2022 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Kniha byla napínavá, měla svižný dej a dobře se četla. Zklamal mě ale konec -
dej při zatýkání vraha. Takhle by se policista v žádném případě neměl zachovat. Celkový hezky dojem z knihy mi ten konec pokazil.

18.06.2022 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Od autorky mám přečteny všechny knížky a s napětím jsem očekávala novou. Romantický příběh z irského prostředí se jí opět povedl na jedničku. Tato knížka se mi od autorky líbí nejvíce. Vřele doporučuji. Už aby napsala další.

28.05.2022 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Zajímavý a napínavý příběh, ale ten konec se spisovatelce opět nepovedl.... Z toho důvodu dávám nižší hodnocení.

12.04.2022 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Knihy od této autorky mám moc ráda. Tahle knížka opět nezklamala. Je to krásný romantický příběh. Pečení mě už moc po pravdě nebavilo. Jsem ráda, že se zde pro změnu řešil běh hotelu. Příjemna změna.

01.04.2022 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Komentáře moc nepíši, ale u téhle knihy jsem prostě musela. Příběh je zajímavý a ctivy, ale konec příběhu mě zklamal a celkový dojem z knihy to velmi pokazilo. Spisovatelka ukončení knihy velmi odflakla.

09.03.2022 3 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Komentáře ke knihám nedávám, ale tohle je opravdu krásný, romantický příběh a vřele ho doporučuji. Od Caplin se mi zatím líbil nejvíce.

19.02.2022 5 z 5

Jedu dál Jedu dál Blanka Matragi

knížka je ze 3/4 téměř stejná jako 1. kniha. Autorka zde líčí stejné příběhy, jen na konci knihy se dovídám něco nového. Proto mě kniha hodně zklamala.

26.05.2014 3 z 5