Nuttelka Online Nuttelka komentáře u knih

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Že bych si z toho sedla za zadek, to úplně říct nemůžu. Ale jako sexuální scény jsou žhavé, to zase ano :-) Jen jsem už asi těch erotických knih přehlcená a jen tak mě už nic nevyvede z míry. A teda úplně se mi kroutí prsty u nohou u slova "číča", to jako vážně?!
Lachlan se chová tak, jak se od takového člověka dá očekávat, stejně tak jako Keira, i když to "jakože" nechce, užívá si to :-) Jak jinak.
A ten konec? Asi jsem ho předpokládala, takže jdu samozřejmě hned na další díl. Snad se vývoj nebude zhoršovat a bude mě to bavit.

22.07.2021 4 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Druhý díl je stejně skvělý jako první ❤️
King je hříšný "bad boy" se zlatým srdcem a závěr knihy jsem prostě obrečela s ním ❤️ Prosím, víc takových knih...
A samozřejmě otázka, která mi zas nedá spát... Dočkáme se u nás dalších dílů?! Nebo zas budeme další 2 roky v nevědomosti? Tohle vůči nám čtenářům, co tuto sérii milujeme, prostě není fér :-(

25.02.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

Skvělý #rereading, skvělé jako poprvé, prostě KING, všechno tu sedí jak prdel na hrnec... Je to surové, je to sprosté, je to drsné, ale strašně sexy :-)
A konečně se rovnou můžu pustit do druhého dílu ❤️

17.02.2021 5 z 5

Bunny Bunny Lydia Strong

Kurňa, to byla roztomilost :-) Úplně jsem se bála, co se se Sebastianem stane, ale díky Rushovi jen rozkvétal ❤ Nízké sebevědomí a žádná podpora rodiny, jen samé ponižování, to je na jednoho mladého kluka dost velké sousto. A díky bohu za Rushe, když opominu jeho útěk, tak sbíral jen plusové body, jak se o Seba staral a je krásné a srdci hřející pozorovat, jak vzniká mezi nimi láska.
A opět doporučuji dodatečné povídky na internetové stránce autorky. A třeba se dočkáme pokračování a nebo to zůstane jen naše zbožné přání...
Víc takových knih, mě ti kluci prostě baví ❤

28.09.2020 5 z 5

Trochu víc Trochu víc Lydia Strong

Už se mi dlouho nestalo, aby mě hlavní postavy tak rozčilovaly :-) Evan svojí povahou a Dan svojí nemluvností. Hodně mě překvapilo, jak se Evan vůbec nepozastavil nad tím, že se po něm sápe kluk, i když to vlastně všechno sám začal. Vzal to všechno tak automaticky normálně, že to je snad jediné, za co ho chválím :-) Jinak se choval fakt jak spratek, ale zas se ke všemu postavil čelem, i vyhození z domu ho nezlomilo. Je smutné, že takové reakce rodičů se stále dějí :-( Naštěstí má Dana, který to vše ústojí, i když se k němu chová hnusně, za to by si pár facek zasloužil.
Mike je idiot, ani ta poslední kapitola mě nepřekvapila, jen je mi líto Davea, snad se o něm ještě něco dovím.
A Alex, to je zlatíčko, správný kámoš jak má být.
A teď hurá na další díl :-)

24.09.2020 4 z 5

Skleněný oceán Skleněný oceán Lauren Willig

Nebýt společného čtení, asi bych po knížce sama od sebe nesáhla, takže jsem byla velmi mile překvapena, jak mě kniha bavila. Nedělal mi ani problém se orientovat v obou časových liniích a v postavách. A srovnání s Titanicem vás tu samozřejmě nemine...
Jsem ráda, že to všechno dopadlo tak, jak to dopadlo - co se hlavních postav týče. Ohledně potopení Lusitanie je to opět velmi smutný osud.

!!! SPOILER !!!
Jen mi tedy trošku hlava nebere, že po tom všem Caroline nepotratila... Stres, ledová voda, skoro se utopila, záchrana manžela, následné úmrtí manžela, moc špatných faktorů a přesto porodila zdravou a talentovanou holčičku... připisuju to ději, aby to mělo ještě trošku grády :-)

05.09.2020 4 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Za mě naprostá spokojenost. Kdo miluje knihy s LGBT+ tématikou, bude stejně nadšený jako já a zamiluje se až po uši jako hlavní hrdinové :-) Úplně jsem propadla Alexovi, do všeho jde s vervou a rovnou po hlavě. Do Henryho se mi neustále drala podoba prince Harryho :-))) Alex s Henrym jsou další skvělou dvojkou do mých top postav a určitě se k nim budu vracet ❤️

16.08.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Příjemná oddechovka na léto :-)
Nic světoborného v tom nehledejte...

11.07.2020 4 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Opravu novodobý roztomilý příběh "o Popelce", neurazí nenadchne, 4 hvězdy dávám jen díky Coleovi, Summer mi moc nesedla. Čekala jsem opět nějaký dramatický zvrat, jak u těchto knih bývá, ale vše plynulo postupně a žili spolu šťastně až do smrti i s Kokotkem :-)

18.03.2020 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

E. L. James buď milujete nebo nesnášíte...

Po Christianovi Greyovi tu máme nového hrdinu Maxima, do kterého se také zamilujete až po uši.
Nevěděla jsem, co mám očekávat a musím říct, že jsem velice spokojená. Je to úplně něco jiného než Odstíny, za což jsem i ráda a Maxim je prostě miláček :-)

Kniha vyloženě pro nenapravitelné romantičky, které nečekají nic náročného :-)

04.01.2020 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

To jsem přesně věděla... Potřebuju pokračování! Jak jen tohle Amo dělá, vůbec nechápu, jak se něco takového může v hlavě zrodit :-) Ale miluju to a miluju krále ❤️ Chci a potřebuju víc!

26.11.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Teda... uf, tohle musím zas chvíli vstřebat.
Takový pocit úzkosti, co mi rvalo srdce, jsem snad u knihy ještě neměla. A ne jen proto, že se mě to i částečně dotýká, ale svou reálností. Strašně jsem se bála toho, jak kniha skončí, jak to s Quinn a Grahamem dopadne a teda díky bohu, díky Colleen, mé poslední slzy byly slzy štěstí ❤
Úplně mě rozebraly dopisy pro Quinn od Grahama, taková láska se jen tak nevidí, hodně jsem si poplakala.
Colleen jsi pro mě top a těším se na další tvé knihy, které u nás budou vycházet.

12.11.2019 5 z 5

Na kraj světa Na kraj světa Theo Addair (p)

Po hodně dlouhé době jsem sáhla po fantasy a hlavně také proto, že kniha je od Thea. Nikdy nezačínám číst sérii, dokud ji celou nemám doma, jelikož to čekání na další díl je útrpné, ale protože je to Theo, hned jsem po knize sáhla a teď to mám, že jo... Potřebuju pokračování, nejlépe ihned :-) Mé srdce pláče pro Kira ♥
Samozřejmě, na pokračování si musím počkat, do té doby budu napnutá jak kšandy a pevně věřím na šťastný konec.
Fantasy není mé obvyklé téma, které čtu, tudíž mi chvíli trvalo, než jsem si přivykla stylu, tudíž nemůžu ani s ničím srovnávat, ale jak si mě Kiro postupně získával, už mi stránky ubíhaly samy.
A vyznání Dárkovi na konci knihy? Úplně se mi sevřelo srdce.
A je až děsivé, kolik názorů - přesvědčení dnešní doby je v knize zakomponováno.
Budu netrpělivě sledovat oznámení vydání pokračování a těšit se na další dobrodružství :-)

02.10.2019 5 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Teda, to jsem zase citově vyždímaná... Na svůj věk toho Nora strašně moc prožila, když byla s Jimem, dobrý, ale jak poznala Aidana se Sylvií, moje srdce dostalo zabrat. Knihy od Samanthy miluju a tato kniha není výjimkou, doporučuji.

18.09.2019 5 z 5

Dokonalá vražda Dokonalá vražda Jude Deveraux (p)

Jude je sázka na jistotu, nikdy mě nezklame. Všechny její knihy mě chytnou hned od začátku a nepustí do posledního písmenka.
Změna žánru též osvěžující, i když se mé tušení asi tak od půlky knihy potvrdilo, nic to nemění na tom, že jsem si čtení užila. Jen mi tam tak trošku ta romantická tečka ohledně Kate a Jacka chyběla :-)

10.09.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Další super oddychovka, knížka mě moc bavila a hned bych se do New Yorku vypravila :-)
Jen jedno malé mínus, ty uspěchané udobřovací konce... Je to skoro všude, všechno klape, všechno do sebe zapadá, zamilují se, pak se něco podělá, několik stránek čekáme, než si to sami se sebou vyřeší a pak střih, po nějaké době se potkají, všechno si dořeší, padnou si do nářuče a je konec... To jediné mě mrzí, když mě knížka moc baví, tak pak najednou je konec a já říkám, proč??? Proč tak rychle?
Ach jo, ale chápu, je to úděl těchto krásných romantických oddechovek :-)

19.03.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Krásné, dojemné... Ani nevím, jak výstižně své pocity popsat... Maximální spokojenost!

30.12.2018 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Ta Colleen mě jednou úplně odrovná... Další krásný, i když smutný příběh, co se týče vážných témat. Zase mě příběh úplně rozebral, slzy tekly doma, slzy tekly cestou vlakem do práce a bylo mi to jedno, nedokážu si vůbec představit, že bych se měla do takové situace dostat, ani na to nepomyslet...
Na druhou stranu Lake a Will se mi moc líbili, děj propletený s písněmi, básněmi, moc krásné a dojemné.

13.11.2018 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Krásné a strašně smutné zároveň... Je strašné, když si člověk uvědomuje, že se tyto věci dějí :-( První knížka, kterou jsem od Colleen přečetla a samozřejmě jsem hned začala číst Ztracenou naději z pohledu Holdera. I když to jsou knihy pro mladší ročníky, už teď vím, že tyto knihy budou patřit mezi mé "top", protože to jsou silné příběhy...

02.10.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

I když je asi kniha určena pro mladší ročníky, mně se děj moc líbil a líbilo se mi pozorovat, jak se "něco falešného" začalo měnit na "něco skutečného" :-)

30.09.2018 5 z 5