oresvo oresvo komentáře u knih

Obránce mimo hru Obránce mimo hru Leah Brunner

Jako nebylo to špatný, ale něco mi tam chybělo. Možná větší erotické jiskření. Možná nějaká hlubší zápletka . Má to vtipné pasáže, čtivě napsané, takové milé. Trochu až nereálné.
Spíš pohádka pro náctileté.

22.05.2024 4 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Další příběh z prostředí mafie. Četlo se to samo, nebylo to nic komplikovaného ale ten konec byl skvělej.
Všeho tam bylo tak akorát .
Tru je pohodářka co se jen tak něčeho nezalekne, Liam je alfa samec , co má své tajemství.

14.05.2024 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Kniha se mi moc líbila. Mafie bez příkras, život za zdmi .
Nico se ze začátku tváří lhostejně, ale stejně Elenu chce.
Elena na první pohled odsuzuje Nica ale vlastně se pere s tím , že se ji líbí snoubenec sestry.
Sice zde není nijak velký zvrat či zápletka , tajemství, ale příběhu to vůbec neškodilo. Kniha jako taková se četla velmi dobře .

02.06.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Tak jo, začnu postupně.
Začátek mi přišel malinko nudný. Aspoň co se týče minulosti , ale pak se to rozjelo a četla jsem jedním dechem.
Ari byla vždy skvělá, Niky byl trochu zvláštní ale chapala jsem ho.
Měl vlastně nakonec štěstí na přátele.
Určitě doporučím všem co mají rádi romantiku, pohledy od obou aktérů i prolnutí minulosti a současnosti.

21.05.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

(SPOILER) Na 5* to nebylo.
Příběh byl skvělý, i když mi vadila ta omáčka okolo v první polovině knížky než se k něčemu dostali.
Vadilo mi chování rodiny a celého města k Nessy jen proto, že otěhotněla na střední.
Doktor ze začátku taky nebyl bůh ví jak sympatický.
Ale jak se to postupně rozjelo tak to byla zábava.
Konec jsem se užila nejvíc.
Nejlepší byl Bear. Tohle je zlatý kluk.
Kdo má rád pěkný milý příběh s trochou humoru a romantiky, dostane co očekává.

13.05.2023 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Kniha se četla velmi dobře . Přišla mi taková milá.
Děj pěkně plynul.
On si sice myslel jaký není bastard, ale v hlouby duše to byl dobrý člověk.
Ona se chovala docela střeleně, ale nakonec se k sobě krásně hodily.

Už se těším na další díl.

16.05.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Nebylo to špatný i když mezi mé top to určitě nepatří.
Příběh se mi líbil ale něco mi tam vadilo.
Byly tam zábavné části , romantika ale i takové nudné nic neříkají kousky.

Velmi jsem si oblíbila Willa a Izzy. Těším se na další díl . Bude totiž o nich.

06.03.2022 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

(SPOILER) Mě se to moc líbilo.
Bylo to vtipné, romantické.
Sice mi přišlo divné , ze se nějak moc rychle dali zase dohromady . 5 let se neviděli . A pak během chvilky už zase cvikali jak holubicky .
Ale jinak se to moc dobře četlo.

02.03.2022 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Tenhle díl se mi vážně hodně libil.
Tony je hlava rodiny, vše chce řídit a nikdo na něj nemá. Kate ho dokázala pěkně usadit.

29.12.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Příběh se mi líbil. Sice dost drsné téma a nesedělo mi jak rychle se z toho oklepala, když několik let prakticky nevylezla z pokoje kromě terapie a běhu. Ale jinak to bylo pěkné čtení.

29.07.2021 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Četlo se to pěkně. Místy hodně vtipné. Ale na plný počet to není. Asi mi tam chybělo nějaké napětí , nějaký zvrat. Tohle bylo spíš milé čtení. Ale určitě nelituji, že jsem přečetla .

13.07.2021 4 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Mě se příběh líbil. Jak oba hlavní hrdinové příběhu tak i vedlejší postavy. Konec byl ale skvělý.
Lehká , humorná oddechovka.

03.07.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Tak tenhle díl byl asi nejlepší z celé série . Jude byla fajn, snažila se přežít, nehrála si na žádnou primadonu, Blake se ze začátku tvářil nepřístupně ( nedivím se mu, hodně mu ubližila ) ale bylo super pozorovat jak si k sobě nacházejí zase cestu.
Knížka se četla velmi dobře, děj ubíhal a byl poutavý.

26.04.2021 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Tak tahle byla asi nejlepší z celé série co jsem četla . Kenna byl vtipnej a nebyl vůbec zlej, na to že je to rocková hvězda, Pan byla celkem naoko drsná ale uvnitř jemná. Ten konec mě teda dostal, že i slza ukápla.
Celkově to bylo dobré čtení, žádné dlouhé vleklé scény , pěkně to plynulo. Vtipné. Zamilované i dramatické.

15.04.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Tohle byl spis lepší průměr. Chyběla mi nějaká hlubší zápletka .
Místy byla kniha vtipná , četlo se dobře ale po přečtení tam nebylo to nadšení .
Chyběly mi nějaké zvraty, napětí.
Příběh byl trochu prázdný. I když jsem se místy bavila.

Celkově proste lepší průměr.

25.03.2021 3 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Vtipné , romantické , přečteno jedním dechem. Trevor byl jedno velké dítě ????.

13.09.2019 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Po letech jsem vytáhla opět knihu od této autorky , nezklamala mě, pěkný příběh , napínavý . Pěkná oddechovka .

23.08.2019 5 z 5

Horúce srdce Horúce srdce Johanna Lindsey

Tahle knížka se mi velmi líbila. Bylo to malinko jiné prostředí než u většiny knih. Dobre se to čte a příběh si pamatuji i po letech .

17.08.2019 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Třetí a stejne dobra, jen jsem občas nechapala myšlenkové pochody Jimma, ale i tak se mi to moc líbilo, dokonce jsem se i nahlas musela smát .

13.04.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Četla jsem ji jedním dechem.

27.02.2019 5 z 5