Péťa86 Péťa86 komentáře u knih

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Je to šílená jízda, tak trošku úlet, ale úplně úžasně se to čte. Má to spád... Ze začátku jsem si říkala, že takovou kravinu ani nemůžu dočíst, ale vtáhlo mě to do děje a už to jelo. Vždycky když jsem si říkala, že už vím, jak děj dopadne, zase překvapení... A to vyprávění? Super... Mám ráda sci-fi, které je zasazené do reálného života... ;-)

04.06.2015 5 z 5

Uprdelismus Uprdelismus Jan Menděl

Za mě je to knížka, díky které jsem se hluboce zamyslela. Nemá smysl jí popisovat, co je dobré/co špatné. Po mě je důležité, že mi kniha dala “návod na zamyšlení se nad sebou.

24.07.2024 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Příběh super, nemám námitky, ale… Pokud čtete knihy podle pořadí v sérii, tak toto je již šestý díl a je to vlastně pořád stejné. Je to smutné… Mám ještě koupené tři další knihy Lazar, Zrcadlový muž a Pavouk, asi je přečtu… Pokud ale vyjedou další knihy, tak už s největší pravděpodobností nebudou v mé knihovně.

14.04.2024 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Já jsem spokojená, super rozšíření “znalostí o světě HP :-)

11.01.2024 4 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Poslouchala jsem jako audioknihu. Moje první audio kniha. Trvalo mi, než jsem si zvykla poslouchat. Ale byla jsem nadšená. A knížka? Ponaučení pro všechny, že pravda si Tě vždy najde. Byla jsem spokojená.

30.12.2023 4 z 5

S Gretou si nic nezačínej S Gretou si nic nezačínej Susanne Abel

Opravdu mě kniha bavila, krásně napsané, krásně reálné příběhy. Všem vřele doporučuji!

29.10.2023 5 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Byla jsem nadšená, moje prvotina od tohoto autora. Mám moc ráda knihy, kde se propojuje historie se současností. A jako bonus je to super detektivka. Doporučuji!

30.07.2023 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

První knížka od této autorky. Psaná je dobře, krásně se mi četla. Dost drsný obsah, takže hlavně dobré rozpoložení. Ale dala jsem jí za čtyři dny. Určitě sáhnu po další knize od této autorky.

19.03.2023 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Pořád přemýšlím jaký komentář dát této knize. Četla se mi dobře, ale na pět hvězdiček to není. Je to můj subjektivní pocit, kdy jsem měla spíše z té knížky depku. Ale jinak příběh je vydařený a vlastně hodně reálné. Každý má své tajnosti, které můžou být i za hranou...

02.03.2022 4 z 5

Černá ozvěna Černá ozvěna Michael Connelly

Další “trhlý detektiv”... Správná detektivka, kdy na další pokračování přijdete až těsně před “akcí”. Doporučuji milovníkům detektivek” :-)

16.10.2021 5 z 5

Dokud vás smrt nerozdělí Dokud vás smrt nerozdělí Ed McBain

Jasné, rychlé, výstižné... Jen mi výjimečně trvalo se do knihy začíst. Jinak fajn počteníčko.

26.08.2021 4 z 5

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Knížka mi mluví z duše. Hýčkat si svou výjimečnost by měl každý… ale i přesto by měl být pokorný ke světu. Z knížky jsem plná emocí a četla se mi z lehkostí. Každému bych vřele doporučila si tuto knížku přečíst.

08.07.2021 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Jsem z této knížky trošku v rozpacích. Četla se mi dobře, rychle to šlo "od ruky", ale...??? Něco tomu chybělo. Byla to spíše forma trošku prodloužené povídky. Záleží jaký byl autorův záměr. Kdyby byli v jedné knize tři povídky tohoto typu, tak bych byla spokojenější. Bylo to "jen" fajn...

08.06.2015 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

První kniha kdy jsem se setkala s touto "spisovatelskou" manželskou dvojící. Knížka byla hezká, mělo to nápad a dokonce byl úsek, kdy jsem se bála. Ale přeci jenom mě trošku zarazilo to, že uprostřed děje se autor vrátí zpět v čase a po cca 100 stranách naváže na předchozí děj, potom mi chvilku trvalo, než jsem se zorientovala. Pak mi trošku chybí vysvětlení co se stalo s některými - pro mě důležitými - osobami, ale to už je o stylu. Každopádně knížka se četla krásně a určitě bych jí doporučila :-)

05.03.2015 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Pro mě první setkání s Nesbo, poprvé jsem se u knížky bála. Za mě bomba!

28.01.2015 5 z 5

V zemi bílého oblaku V zemi bílého oblaku Sarah Lark (p)

Krásně sepsaný romantický příběh, který vtáhne do děje a nechcete se od něj odloučit. Jsem zvědavá, co přináší druhý díl. Chci ho a moc se na něj těším.

03.10.2024 5 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Já myslím, že super. Taková holčičí odpočinková knížka :-)

30.05.2024 4 z 5

S láskou z Londýna S láskou z Londýna Jules Wake (p)

Bojuji s tím jestli 3 nebo 4 hvězdy. Je to dokonalý relax, ale obsah je pořád stejný, to je fakt. Ale stále jsou to knihy, ke kterým se vracím, když si potřebuji odpočinout.

30.04.2024 3 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

První knížka od této autorky jako audiokniha. Z počátku mě to moc nebavilo, nechtěl se mi do příběhu investovat čas. Postupem času se vše rozjelo a super. Ráda doporučím dál!

15.02.2024 4 z 5

Velké sny Velké sny Sarah Lark (p)

Na to, že manžel po knize jen tak sáhl v knihkupectví, tak jsem moc nadšená. Je to super román, zajímavé prostředí a osudy hrdinů se mi zdají být i reálné. Těším se na druhý díl. Doporučuji!

13.07.2023 5 z 5