pidalka777 pidalka777 komentáře u knih

Nick Carter: Největší americký detektiv - Král zlodějů a jiné příběhy Nick Carter: Největší americký detektiv - Král zlodějů a jiné příběhy Nick Carter (p)

Docela jsem se bavila. Nick Carter je prostě borec připadá mi že to je kříženec Chucka Norrise a Ferdy Mravence tehdejší doby

03.02.2021 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Vyrůstala jsem na vesnici a toto mi to vše připomnělo.

06.07.2020 3 z 5

Můra noční, předvánoční Můra noční, předvánoční Tim Burton

Můj velký oblíbenec Tim Burton. Tato knížka je krásná a krásně namalovaná.

04.01.2020 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Bohužel jen dvě hvězdičky. Více se mi líbil Maminčin mazánek.

30.03.2019 2 z 5

Lapuťák a kapitán Adorabl Lapuťák a kapitán Adorabl Dominik Landsman

Dost jsem se nasmála, hlavně nad vsuvkama a názvama postaviček a zvířátek. Musím říct že stejně jak deníčky se mu knížka moc povedla. Už jsem zvědavá co zase vymyslí protože to má našlápnuto na pokračování :)

09.03.2018 4 z 5

Kovadlina Kovadlina Ken McClure (p)

toto byla první kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Bohužel na konci jsem to nevydržela a ukápla mi slzička

02.06.2017 4 z 5

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Super, super a ještě jednou super. Z celé série se mi zatím líbila nejvíce. Už se nemůžu dočkat až rozečtu další díl

01.02.2017 5 z 5

Dostala jsem ji k výročí. Od první stránky jsem se smála. Nejhorší bylo udržet smích ve vlaku v tichém oddílu, ale párkrát jsem fakt vyprskla.

14.12.2016 4 z 5

Bruno v hlavě Bruno v hlavě Xindl X (p)

Nejdříve mi vadil dvojjazyčný text, ale zvykla jsem si. Knížka se mi moc líbila a obsah byl velice zajímavý. Hodně mě překvapilo kdo vlastně je ten Bruno. Co se týče hlavní hrdinky tak jsem nejdřív s ní soucítila a ke konci jsem měla chuť ji proplesknout, Ale je fakt že nevím jak bych v její situaci reagovala já. Jsem zvědavá jestli to někdy sfilmují, protože to by mě dost zajímalo jak by to filmaři ztvárnili.

13.04.2016 4 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Když jsem ji začínala číst říkala jsem si, že se musel pan King zbláznit. On a detektivka? No ale klobouk dolů bylo to opět velice čtivé a napínavé až do konce. Hlavně v posledních kapitolách jsem se nemohla odtrhnout. Už se těším až budu číst Právo nálezce :)

21.12.2015 4 z 5

Hannibal - Zrození Hannibal - Zrození Thomas Harris

líbila se mi asi nejvíc ze všech. A opět se mi potvrdilo že je kniha lepší než film. Alespoň se tvůrci moc neodklonili od knížky

15.11.2015 4 z 5

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Nejdříve jsem si říkala co mě to popadlo ji začít číst. Válka a vůbec kolem války mě toto období nebaví. Ale byla jsem vyvedena z omylu knížka se mi od půlky zacala moc líbit.

17.09.2015 3 z 5

Bikiny Bikiny James Patterson

Výborná kniha, pan Patterson nezklamal. Pozor je velmi velmi čtivá

01.08.2015 4 z 5

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Dočetla jsem sérii a moc se mi líbila.

20.06.2014 4 z 5

Smrtící stvoření Smrtící stvoření J. D. Robb (p)

Úplně perfektní počteníčko. A hlavně brutálně čtivé, kdybych nemusela chodit do práce přečtu to jedním dechem a velice rychle. :)

21.03.2014 4 z 5

Řekni sbohem Řekni sbohem Lisa Gardner

Po přečtení této knihy se pavouků štítím ještě více. Jinak byla úžasná a o zvraty nebylo nouze.

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Lepší než film.

Každý třetí den Každý třetí den James Patterson

Toto byla první kniha s tématikou ŽVK, kterou jsem od něho četla. A byla to dobrá volba je stejně fascinující jako ostatní knihy.

Běsnění Běsnění Wilbur Smith

Autor je Pašák. Další díl ze ságy Courtneyů prostě super.

04.07.2013 3 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Joj Saturnin. Film je nesmrtelnej a kniha je ještě o kus humornější než film

04.07.2013 3 z 5