sabca sabca komentáře u knih

V utajení V utajení Danielle Steel

Tato kniha od D.Steel byla pro mně překvapení. Byla trochu jiná, než knihy, které jsem od této autorky četla. Dva příběhy, které se nakonec spojili v jeden. Agent Marshall a dcera velvyslance v Argentině Adriana. Kniha se dobře četla. Byla napínavá a nemůžu říci, že červená knihovna. Té lásky tam zase tolik nebylo. Můžu doporučit

06.10.2019 4 z 5

Vadí, nevadí Vadí, nevadí James Patterson

Tak tato kniha pro měla byla velkým zklamáním, tak nemohu dát více jak 3 hvězdičky. Příliš akční, politická a chaotická. Musím sáhnout po něčem jednodušším.

04.10.2019 3 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Knihu jsem sice přečetla, ale nadšená jsem z ní nebyla. Tak jak se v některých komentářích píše, byla někdy přehnaná. Ale to bude asi tím, že nemám ráda akční příběhy.

30.09.2019 3 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Tak si myslím, že tato kniha si zaslouží plný počet bodů. Četla se dobře od začátku do konce. Příběh z minulosti i současnosti byl stejně pěkný a zajímavý. Určitě doporučuji

29.09.2019 5 z 5

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Až po přečtení knihy jsem zjistila, že šlo vlastně o pokračování knihy Uzamčená minulost. Vzhledem k tomu, že Uzamčená minulost nemá moc kladné komentáře, tak tento díl vynechám. Dům na jezeře si mi četl moc dobře. Příjemné byly obě linky jako historická, tak současná. Doporučuji těm kteří mají rádi romantické příběhy.

25.09.2019 5 z 5

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Do této knihy jsem se začetla hned. Přečteno za 3 dny, což je u mě úspěch. Ani chvíli jsem se nenudila. Iris je sympatická hrdinka. Konec jaký byl jsem nečekala. Doporučuji

22.09.2019 5 z 5

Život udeří, kam se mu zachce Život udeří, kam se mu zachce Petra Hülsmann

Tak tato kniha mi dala co jsem očekávala. I když zde šlo o vážné téma - rakovina, díky Marii byla místy i úsměvná. Ráda bych si od této autorky ještě nějakou knihu přečetla. Doporučuji

20.09.2019 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Prní kniha od této autorky a hned mě zaujala. Atmosféra padesátých let v New Orleans. Zde vyrůstala hlavní hrdinka knihy Josie a snila svůj sen, že jednou vystuduje. Její velký problém byla matka prostitutka. Kniha se moc pěkně čte a doporučuji. Také se těším na knihu v Šedých tonech, která je tu v komentářích zminována.

15.09.2019 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Tak tahle kniha mě moc bavila. Začetla jsem se hned od začátku a zase jsem měla problém knihu odložit. Zajímavé téma a konec jsem vůbec nečekala. Doporučuji k přečtení

14.09.2019 5 z 5

Letní snění Letní snění Carole Matthews

Jednoduchý příběh Nell, matce s malou dcerkou a přítelem, která se rozhodla podnikat a s jakými se musela potýkat problémy. Četlo se to celkem dobře. Asi si od spisovatelky ještě něco přečtu.

11.09.2019 4 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Tak tahle kniha mě dostala. Zajímavý děj a konec jaký jsem nečekala. Doporučuji

08.09.2019 5 z 5

Má sestra a další lháři Má sestra a další lháři Ruth Dugdall

Kniha byla opravdu zvláštní a ti hlavně tím, že se odehrávala v nemocnici, kde se léčí anorektičky. Děj byl napínavý a vůbec ne pro náctileté, jak se tu zminuje rena 30. Taky jsem každou chvíli podezírala někoho a konec mně překvapil. Doporučuji

31.08.2019 4 z 5

Běsa Běsa Dita Táborská

Kniha je velmi smutná až depresivní. Sestry - dvojčata, které rozdělila drogová závislost jedné z nich. Děj je propletený až s osudy lidí žijících na Ukrajině. Trochu jsem měla problém se čtením deníku. Něco se mi nepodařilo rozluštit. Jinak knihu doporučuji

28.08.2019 4 z 5

Dům nad řekou Dům nad řekou Žofie Adamová

Pěkná česká detektivka. Napínavá od začátku a nechápu poznámku deeli, že vrah byl jasný již od 20 stránky. Naopak rozuzlení bylo opravdu až na posledních stránkách. Doufám, že spisovatelka napíše další. Doporučuji

23.08.2019 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Tak knihu jsem dočítala skoro ve 3 hod. ráno, protože jsem byla zvědavá jak vše dopadne. Řekla bych, že se mi líbila o trochu víc než Zmizela v mlze, ale to bude asi tím, že se odehrává v Beskydech. Děj byla zajímavě zapletený, tak kdo má rád české detektivky, tak doporučuji

21.08.2019 5 z 5

Vzdálená řeka Vzdálená řeka Barbara Wood

Kniha začíná v roce 1012, kdy se otec se dvěma syny zabydlel v Kalifornii a začal pěstovat vinnou révu. Vše je v pořádku do doby kdy otec umírá a svěří se se svým tajemstvím. To oba bratry rozdělí vydají se každý svou cestou. Děj je nabitý záští, láskou a nutí číst dál abychom se dočetli rozuzlení celého příběhu. Mezitím je v kratších kapitolách popisováno, jak potomci těchto bratrů pátrají po minulosti, kterou se dozvídají z dopisů manželky jednoho z nich Clari, které zanechala své vnučce. Román končí až v roce 1965. Můžu doporučit

19.08.2019 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Kniha se mi četla moc dobře. Je pravda, že na můj vkus tam bylo zbytečně moc postav. Krásně byla popsaná příroda v Norsku a myslím si, že i tato detektivka Michaeli Klevisové stojí za přečtení. Doporučuji

12.08.2019 4 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Já byla s knihou spokojená. Taková jednohubka na jeden den. Dobrodružství a láska. Hlavní hrdinové sympatičtí. Škoda jen, že to bylo tak krátký. Knihu doporučuji

09.08.2019 4 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Knížku jsem přečetla za jeden den. Je pravda, že má jen 160 stránek, ale hlavně se mi četla dobře. Byla jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Tato spisovatelka umí psát poutavě at je to silná kniha jako Titáni apod. nebo útlá knížka, jako Ryanova pomoc nebo Ayilin dům. Pro romanticeké povahy doporučuji.

06.08.2019 5 z 5

Když přijde soumrak Když přijde soumrak Nora Roberts

Konečně zase kniha od Nory Roberts, která se dá přirovnat k těm starším. Nemám totiž ráda od ní harlequinky a knihy s tajemnem, které ted převážně vycházely. Tato kniha je zamilovaná, dobrodružná i častečně jako detektivka. Doporučuji

05.08.2019 5 z 5