SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Prorokova zima Prorokova zima Håkan Östlundh

Nebylo to špatné čtení,jen ta politika kolem mě moc nebavila

25.06.2024 3 z 5

Oblíbená dcera Oblíbená dcera Kaira Rouda

Moc zdlouhavé,moc mě to nebavilo.Uz od začátku jsem věděla co se stalo.

15.06.2024 2 z 5

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

První půlka knihy mě moc nebavila.Potom se to trošku zlepšilo.Za mě lepší 3.

08.06.2024 3 z 5

Dokonalé děti Dokonalé děti Sophie Hannah

Zvláštní kniha, zvláštní zápletka, zvláštně se to četlo.....ale i tak,jsem ráda že jsem knihu přečetla.

27.05.2024 4 z 5

Než zmizela Než zmizela Lisa Gardner

Bývalá alkoholička,která cestuje po světě a hledá pohřešované osoby.No nebylo to špatné,za mě průměr.

25.05.2024 4 z 5

Činy mrtvých Činy mrtvých Kerstin Signe Danielsson

Kniha hodně o politice,mnoho stran.Obcas zdlouhavé,jinak prima poctění.
Dávný zločin a pátrání,které jitří staré rány.Tesim se na pokračování,pokud ještě nějaké bude.

12.05.2024 4 z 5

Tanči jen pro mě Tanči jen pro mě Kylie Brant

Trošku se to občas vleče.Originalni zápletka.Konec skvělý.Za mě průměrné poctenicko.

06.04.2024 4 z 5

Oddělení 73 Oddělení 73 Sofie Sarenbrant

Až na ten konec, průměrné čtení.

02.04.2024 4 z 5

Čajové opojení Čajové opojení Linda Gaylard

Poznejte nejlepší světové čaje.Recepty,obřady, nálevy,jakost..... vše co potřebujete vědět o čaji

21.03.2024 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Tess Gerritsen

Taková rychlovka na večer.

20.01.2024 4 z 5

Sběratel vůní Sběratel vůní Dominique Roques

Vůně mají mnoho tajemství.Objevit je znamená vyrazit na cestu kolem světa.Vsude na svete roste něco jiného. Levandule, Růže,Bergamot,Jasmín, Skořice,Vanilka,Paculi,Vetiver,Tonkové boby,Kadidlo,Růžové dřevo,Santalové dřevo,Agarové dřevo a jiné.
V knize se dozvíte,jak dlouhá cesta je za zrozením parfémů.

03.01.2024 5 z 5

Honicí psi Honicí psi Jørn Lier Horst

Skvělá napínavá četba.Zapletka co má hlavu i patu.

01.01.2024 4 z 5

Sněžný anděl Sněžný anděl Anki Edvinsson

Sněžný anděl je elegantně napsaný detektivní příběh v duchu tě nejlepší tradice švédských kriminálních románu.

27.11.2023 5 z 5

Legendy českého záchranářství Legendy českého záchranářství Miroslav Vaňura

Největší, nejtěžší, nejznámější případy policie, záchranářů, hasičů.Cetlo se to velice dobře.

19.11.2023 4 z 5

Jména čísel Jména čísel Hans-Joachim Lang

Jak se podařilo identifikovat 86 obětí jednoho nacistického zločinu.Musim uznat že autor knihy,měl velkou odvahu dohledat jména k číslům.Chtel těmto lidem vrátit jejich identitu.

18.11.2023 4 z 5

Noc, kdy zmizela Bea Nesbitová Noc, kdy zmizela Bea Nesbitová Joanna Schaffhausen

Za mě průměr.Neurazi,nenadchne.

31.10.2023 3 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Kniha mě moc nezaujala,nuda.Az konec knihy byl trošku lepší.

08.10.2023 2 z 5

Fitness jóga Fitness jóga Sarah Stork

Chceš se zbavit přebytečných kilogramů,vyrysovat svaly nebo se prostě jen dostat do té správné formy?Vyzkoušejte fitness jógu,která je ideálním nástrojem k procvičování celého těla.Telo posiluje,zvyšuje jeho pružnost a ohebnost.Rovnezpovzbuzuje kardiovaskulární system,což současné podporuje látkovou výměnu a urychluje spalování tuků.

03.10.2023 5 z 5

Přírodní louka na zahradě Přírodní louka na zahradě Simone Kern

Naučná kniha jak si doma založit svou louku.Krasne fotky,rady co kde roste.Co se k sobě hodí.Co je třeba udělat.

19.08.2023 5 z 5

Jóga pro lepší flexibilitu Jóga pro lepší flexibilitu Max Lowenstein

Chcete být pohyblivější, ohebnější a pružnější?Tato kniha vám to ukáže,jak toho dosáhnout cvičením jógy.S její pomocí můžete zvýšit rozsah pohybu,zlepšit držení těla,rovnováhu i krevní oběh,zmírnit bolest a chránit se před zraněním.
Kapitoly se postupně zaměřují na různé složky celkové flexibility a jednotlivé části těla tak,abyste se zvládnutím jedné pasáže současné připravili na další.
Každá z pozic je uvedena ve variantě pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé.

02.08.2023 5 z 5