šipek šipek komentáře u knih

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Tak tohle byla neuvěřitelná jízda od začátku do konce. Zde ani nepřemýšlím kolik mám dát hvězdiček, mé první setkání s tímto autorem a hned to musím dohnat.

26.08.2024 5 z 5

Hrobník a dívka Hrobník a dívka Oliver Pötzsch

Tak za mě opět musím pochválit obálku prostě skvělá. Kniha se moc dobře čte a pro mě překvapivý závěr knihy. Doporučuji.

06.05.2024 5 z 5

Člověk za oponou Člověk za oponou Martin Goffa

Oddechové, pohodové počteníčko. Kniha má spád a čtenář najednou zjistí, že je na konci. Jednou za čas po tomto autorovi sáhnu a ještě jsem se nezklamal.

30.11.2023 5 z 5

Maska smrti Maska smrti Mads Peder Nordbo

Tak jsem dočetl a za mě dost dobrý. Jsem rád, že jsem vzal poslední dva díly hned za sebou, dokut jsem to měl v hlavě. Chce to opravdu číst postupně a nejlépe hned. Občas jsem se zamotal do vztahů - kdo je čí bratr, sestra, syn, dcera atd. To byl pro mě velký oříšek, ale aspoň jsem byl stále ve střehu.

22.11.2023 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Tak jsem s touto sérii maximálně spokojený. Jen doufám, že toto nebyl poslední díl a bude ještě pokračování. Konec knihy to určitě nabízí. Jen ať dlouho nečekáme.

07.06.2022 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Mě se kniha líbila a moc dobře se četla a rychle. Tyto dva díly je takové oddechové pohodové čtení.

18.02.2021 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Tak na tuto knihu jsem narazil zde na databázi knih a opět jsem se nezklamal. Kniha má spád, napětí a řekl bych trošku hororové téma. Je vidět, že autorka se zabývala i hororovou tématikou. Jen chci čtenáře upozornit, že tuto sérii chce číst postupně. Vřele doporučuji.

20.07.2020 4 z 5

Oběť Oběť James Carol

Oběť je pro mě určitě nejslabší detektivka této série. Za mě je to tak n a 3,5*. Je fakt, že kniha se čte velice dobře, ale něco stále chybí. Asi jsem přemlsaný úžasnými detektivkami , které jsem poslední dobou četl.

28.04.2020 4 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Tak tato kniha se mi moc líbila, napínavé a čtivé počteníčko. Nemám rád, když je vrah brzo odhalen, ale u této knihy to nebylo vůbec na závadu. Příběh je propracovaný do posledního detailu a vše do sebe zapadá.

25.10.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tak za mě velice dobrá detektivka. Takové dobré psycho a způsob sestavení mrtvoly je úplně originální. Propojení současného případu s případem v minulosti je perfektní. Kniha má spád a je trošku náročná na přemýšlení.

15.03.2019 4 z 5

Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky Agatha Christie

Tak jsem chtěl procvičit své mozkové buňky a Agatha Christie opět nezklamala. Klasická detektivka, při které musí být čtenář neustále ve střehu a přemýšlet. Mám rád knihy této spisovatelky a jednou za čas po takovéto knize rád sáhnu.

03.09.2018 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Tak to byla pochoutka, super počteníčko. kniha se nedá pomalu ani odložit jak je čtenář zvědavý co bude následovat v další kapitole. další super kniha od tohoto autora. No a ten závěr na to si musí čtenář počkat a potom jen koukat :-) a vydechnout.

13.10.2017 5 z 5

Zaslepení Zaslepení Jørn Lier Horst

Tak jsem se do této série začetl. Čtu jak mi to přijde pod ruku, jak je rozsáhlá tak to pomalu ani nejde postupně. Taková klasická detektivka s příjemným detektivem.

24.05.2024 5 z 5

Ledoborec Ledoborec Kristina Ohlsson

Velice, velice dobrá detektivka. Moc dobře se knihy této autorky čtou, čtenář se neztrácí v ději a hezky to utíká. Číst doporučuji postupně.

22.05.2024 5 z 5

Noční koupání Noční koupání Megan Goldin

Dost dobrý psychothriller svižně napsaný. Příběh byl i dost reálný. Jen to téma znásilnění to je dost děsný, ale je to tak.

03.04.2024 4 z 5

Dívka a noc Dívka a noc Guillaume Musso

Trošku slabší začátek knihy, ale pak to nabralo spád a kniha se nedala odložit. Přečteno za dva dny. Ani se nedivím, že je tento autor jeden z nejčtenějších ve Francii. Dvě dějové linie neustále se proplétající. Zajímavé zvraty a zápletky. Za mě super.

15.08.2023 5 z 5

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

Čtivé, napínavé a dost kruté. Chvilkama jsem si připadal, že čtu horor. Kniha není pro slabší povahy.

18.05.2023 4 z 5

Smrtící skalpel Smrtící skalpel Tess Gerritsen

Tak za mě nejslabší kniha od této autorky. Je to čtivé, ale to je tak všechno. Taková červená knihovna.

27.01.2023 3 z 5

Zákon neviny Zákon neviny Michael Connelly

Za mě průměrný detektivní román opravdu jen ze soudního prostředí. Trošku mě zklamal úplný závěr knihy. Má druhá kniha z této série, zase se někdy k případům Mickey Hallera vrátím.

21.11.2022 4 z 5

Temná zahrada Temná zahrada Tana French

Tak tato kniha mi ani nepřišla jako detektivka, spíše takové zdlouhavé vyprávění. Ne že by to bylo špatně napsané a bez děje, ale dle mého názoru by postačilo 300 stránek. Ale určitě s touto spisovatelkou nekončím.

20.06.2022 3 z 5