Stanas513 Stanas513 komentáře u knih

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Nemám ráda psychopaty - a tady se to jimi hemží...Určitě se kniha čte dobře, ale raději ne před spaním :-)

26.11.2021 4 z 5

V hlubinách mozku V hlubinách mozku William R. Dantz

Zpočátku mi příběh připomínal "Mlčení jehňátek". O testovaném zařízení moc zmínek není, snad jenom potvrzení dalšího omylu, že je možné něčím ovládat lidskou mysl. Nejsem žádný literární kritik, ani si na něj nechci hrát, ale v knize se vyskytlo i pár logických nesrovnalostí, např: Kevin zalitoval, že nemá gumáky a najednou si obul gumáky. No, ano, číst se to dalo.

02.11.2021 4 z 5

Významný pacient Významný pacient Michael Palmer

Jako každý román od M.Palmera, i tento se mi moc líbil.

28.09.2021 5 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Upíří "romantika" , dobře se to četlo.

18.09.2021 4 z 5

Appaloosa Appaloosa Robert B. Parker

Knihu jsem si půjčila proto, že ji napsal můj oblíbenec R.Parker. Nikdy jsem si na kovbojky nepotrpěla, ale u tohoto dílka jsem se neskutečně bavila. Způsob psaní je stejný jako u Parkerových thrillerů, ale tady mohl trochu popustit uzdu fantazii a proto se mi to moc líbilo.

15.08.2021 5 z 5

Paříž: Katakomby Paříž: Katakomby Jeremy Bates

Zpočátku trochu rozvláčné, ale ke konci už jsem se nemohla dočkat, jak to dopadne. Pro milovníky napětí určitě výborná četba. Vím, že se pod Paříží skrývají nějaké katakomby, ale doufám, že toto byl opravdu jenom příběh... ale člověk nikdy neví...

20.07.2021 5 z 5

4 zákony finanční prosperity: Získejte kontrolu nad svými penězi hned teď! 4 zákony finanční prosperity: Získejte kontrolu nad svými penězi hned teď! Blaine Harris

Výborný návod na život bez zadlužení, bohužel, v našich podmínkách se na úrocích vydělávat opravdu nedá...

18.05.2021 5 z 5

Márnice hraběnky L. Márnice hraběnky L. Helmut Rellergerd

Trocha hrůzy, trocha napětí, zábavné čtení pro milovníky strašidelných příběhů.

11.04.2021 4 z 5

Geneze Geneze Robin Cook

Právě jsem dočetla a opět jsem byla nadšená. Pan Cook mě nezklamal. Do konce jsem byla napnutá a divila jsem se, jak to, že takoví machři forenzní patologie nepostřehli náznaky souvislostí případů. Kniha se mi moc líbila, rozhodně doporučuji k přečtení.

02.03.2021 5 z 5

Šestý zánik Šestý zánik James Rollins (p)

Tak mám pocit, že se v knize objevuje stále diskutovaný problém dnešních dní. Škodlivý odolný virus, který ničí lidstvo a nelze se ho zbavit. Není to náhodou tak trochu předzvěst Corony? Totiž vyobrazení v knize je také téměř totožné...

12.02.2021 5 z 5

Ven z bludiště Ven z bludiště Spencer Johnson

Tato útlá knížečka je v podstatě pokračováním knihy "Kam se podél můj sýr?" Ukazuje čtenáři cestu, jak se zbavit starých přesvědčení a najít neotřelé cesty ve svém životě.

21.11.2020 5 z 5

Ztracený ostrov Ztracený ostrov Lincoln Child

Hezká dobrodružná kniha, ač trochu přitažená za vlasy. Ale člověk nikdy neví, co se odkud může vynořit...

25.08.2020 5 z 5

Ďáblův prsten Ďáblův prsten Ludvík Souček

Pěkné čtení. U Součka člověk někdy neví, co je pravda a co fikce. Ale tento příběh jsem četla s úsměvem.

15.07.2020 5 z 5

Příručka milionáře - Jak skutečně zbohatnout Příručka milionáře - Jak skutečně zbohatnout Grant Cardone

Nevím, nevím, určitě jsou zde důležité rady pro lidi, kteří chtějí a nebojí se být bohatí. Bohužel, žijeme v postkomunistických podmínkách, kde si lidé stále ještě neuvědomují, že by se měli starat sami o sebe a nespoléhat na vládu.

24.05.2020 5 z 5

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

Svého otce nezapře. Krásná fantazie, i když konec trošku drsnější. Rozhodně doporučuji.

02.04.2020 5 z 5

Třináctá oběť Třináctá oběť Tony Parsons

Kniha se četla dobře, nejspíš jsem ale opět sáhla někam doprostřed série. O imigrantech slyšíme stále víc i tady, takže dost aktuální téma.

12.03.2020 4 z 5

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Občas si tak taky připadám, že stačí jenom trošku a povezu se... Sice už nemám malé děti, ale on chlap a pes na blázinec docela stačí.
Knížka mě pobavila a místy jsem se opravdu dokázala s hrdinkou ztotožnit.

21.01.2020 5 z 5

Kouzelná skříňka pro Gwendy Kouzelná skříňka pro Gwendy Stephen King

Krásná kouzelná knížečka, dobře se čte.

15.01.2020 5 z 5

Údolí tyrannosaura Údolí tyrannosaura Douglas Preston

Kniha se mi moc líbila. Trochu akce, trochu tajemna, trochu hrozby z vesmíru a dinosauři. To všechno můžu.

23.11.2019 5 z 5

Sicilský román Sicilský román Ann Radcliffe

Gotický román - vyprávěnka o lásce, zradě a krutosti s trochou duchařiny. Ale co čekat od autorky, která se narodila v 18. století? Určitě si zaslouží trochu úcty a obdivu.

11.10.2019 3 z 5