veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Dnes ještě ne Dnes ještě ne * antologie

Nektere povidky super, jine min. Muj zanr to teda uplne neni.

07.06.2022 3 z 5

Vyrovnaný účet Vyrovnaný účet Dick Francis (p)

Francisovska klasika, co neomrzi.

05.06.2022 5 z 5

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Strhujici pribeh o rodicovstvi a autismu. Za me skvele pocteni, musim podekovat Krkavci matce za doporuceni.

23.05.2022 4 z 5

Bulšit: O žvanění v organizacích, médiích, politice a ve vědě Bulšit: O žvanění v organizacích, médiích, politice a ve vědě František Koukolík

Utla knizecka o bulsitu vsude mozne, psana jednoduchou formou, kterou pochopi kazdy. Skoda jen, ze autor více nerozvedl moznosti obrany proti tomuto fenomenu.

27.04.2022 4 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Velmi me prekvapilo, ze nějaké nucene adopce vubec existovaly. Fuj. Knizka mi přišla moc fajn, pokud odhlidnu od ustredniho tematu. Sabina mi v mnohych pasazich pripominala spis dite, nez zenu po tricitce, nastavajici matku.

09.04.2022 3 z 5

Šepot v bouři Šepot v bouři Aleš Novotný

Na me prilis malo pribehu a presprilis popisnych casti. Slovni zasoba autora je jiste obdivuhodna, ale samotnymu dilu to uplne neprospelo.

02.04.2022 2 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Rozhodne nejsem cilovka, ale knizky autorky mam rada. Tahle mi teda vubec nesedla.

27.03.2022 2 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

Dobre se cetlo, zapletka prekvapila. Vlastne to docela staci.

28.02.2022 4 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

(SPOILER) Vubec jsem tuhle knizku nemohla ucist. Nez jsem se zorientovala v casech a postavach, bylo pul knizky pryc. Nesmyslne preslazeny konec teda nepotesil.

27.02.2022 3 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Cetla jsem jinou hokejovou gay romanci (On) a tahle knizka mi ji hrozne pripominala. Chapu ale, ze nejde vymyslet milion ruznych zápletek. Cetlo se prima, trochu me mrzelo, ze prvni dve knizky jsem necetla. Mozna doplnim. Mozna ne.

19.02.2022 4 z 5

Krize Krize Felix Francis

Podle myho ma F. Francis jen jednu citelnou slabinu, a to ze nepise dostatecne rychle dalsi knizky. Parada jako vzdycky.

13.02.2022 5 z 5

Můj syn feťák: skutečný příběh Můj syn feťák: skutečný příběh Eva Hacalová

(SPOILER) Velmi zajímavy kus. Velmi mne prekvapil nastin duvodu zacatku fetovani od obou aktérů, ktere se shodovali - prisny otec, vyderacska výchova.

05.02.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Jedna hvezda za pomerne netradicni namet, druha za kratkou stopaz. Nic dalsiho nelze hodnotit kladne.

26.01.2022 2 z 5

Návrat z pískoviště Návrat z pískoviště Marie König Dudziaková

Nemam rada komiksy a nemam rada beletristicke pribehy o rodicovstvi. I presto me tenhle beletristicky komiks dostal. Za me by knizce slušelo jeste aspon sto stran. Moc prijemne prekvapeni.

09.01.2022 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Skoda, ze se neco delo jen poslednich par stránek a do te doby se knizka neskutecne vlekla. Kdyby byla cela nabusena jak posledni tretina, bylo by to rozhodne veselejší hodnoceni.

19.11.2021 2 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Moc prekombinovany, ani mi to neslo docist.

09.11.2021 2 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Klasicka keelandova, ctu ji mezi tezkyma titulama jako oddech. Nikdy nezklame.

06.10.2021 3 z 5

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

Knizku sem mela zalozenou na strane 50, ale pri opetovnym cteni jsem si nepamatovala ani tuk. Knizka je plna klise a pohadkovych koncu na vsech frotach, az mi trnuly zuby. Konec sem vyhlizela od pulky knizky. Sice sem mela naladu na oddechovku, ale co je moc, to je moc.

16.08.2021 2 z 5

Hazard Hazard Felix Francis

Typicka francisovka. Nejak rychle mi utekla.

25.07.2021 4 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Jana Javorská

Slaboduche, unyle a dosti nerealisticke povidky jak vystrizene z Napsano zivotem.

07.07.2021 1 z 5