viweb viweb komentáře u knih

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Děj měl spád, četlo se to samo a dobře. Nemohu si pořád zvyknout, že hlavní postava je jmenována křestním jménem a ostatní postavy příjmením. Cítila jsem to jako rušivý element. Stojí za přečtení.

08.01.2022 5 z 5

Ve stínu Ve stínu Dominik Dán

Já prostě miluju všechny dánovky. Zcela výjimečně jsem odhadla vraha asi v půli knihy jinak to nedělám, nechám se unášet dějem, ale byl to spíše tip nikoli správně poskládané maličkosti jak to udělal detektiv Kraus.
Doporučuji, určitě nezklame.

12.11.2021 5 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Poslechnuto jako audiokniha. Moc se mi to líbilo. Krásně přečetli Jan Kanyza a Kajetán Písařovic. Příběh šíleného mladého vraha ve kterém se odehrávají neuvěřitelné psychické pochody. Napětí až dokonce. Doporučuji

08.03.2021 5 z 5

Smrt na druhém břehu Smrt na druhém břehu Dominik Dán

Stará dobrá klasika. Jediný moment se mi nelíbil a to lehce odhalena identita zcela neznámé mrtvoly. Určitě ale stojí za přečtení.

17.12.2020 5 z 5

Beštia Beštia Dominik Dán

Pěkně napsaná, jinak brutální příběh... Čtivá, přečetla jsem už po druhé...Za mě 5/5

06.09.2020 5 z 5

Reminiscence Reminiscence Dominik Dán

Politické ale hezké! Příjemné čtení. Opět nezklamána! Doporučuji

20.05.2024 5 z 5

Člověk za oponou Člověk za oponou Martin Goffa

Moje první kniha od autora. Jo líbilo se mi to příběh dobrý, napínavé až do konce. Překvapivý konec, který jsem nečekala. Už se těším na další knihu. Doporučuji přečíst nebo poslechnout.

16.03.2024 5 z 5

Trpké víno / Klášterní kostnice Trpké víno / Klášterní kostnice Vlastimil Vondruška

Moc hezké, jako vždy!

18.02.2024 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Poslechnuto jako audiokniha. Zajímavý příběh napsaný trochu jinak než krimi co už mám za sebou. Hodně odborných termínů z oboru mikrobiologie a virologie což může někoho odradit, protože se v tom rychle ztratíte. Líbí se mi otevřený konec.

13.01.2024 4 z 5

Jeden z nejzapeklitejších případů Oldřicha z Chlumu. Mě se to líbilo, jenom jedna věc mě vadila. Ve všech situacích se pan Oldřich rozhodne správně a bez chybičky jakoby to ani nebyl člověk. Tentokrát to bylo rušivé. Jinak nemám co vytknout. Doporučuji.

01.08.2023 4 z 5

Nenapravený omyl Nenapravený omyl Václav Neuer

Pěkné, napínavé, uvěřitelné. Postavy sympatické. Děj má spád. Přečteno ve slovenštině - zážitek. Těším se na další knihu.

20.03.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Přečteno poměrně rychle, děj měl spád, odhalení vraha bylo pro mě překvapivé. Vadilo mi časté opakování a vracení se v ději o již zjištěných okolnostech. Pořád mi vadí nejednotnost používání křestního jména hlavní hrdinky a oslovovaní ostatních postav příjmeními.

16.01.2022 3 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Poslechnuto jako audiokniha. Krásně namluveno, příběh mi přišel malinko přitažený za vlasy, ale klasická "Kingovka" Doporučuji!

31.10.2021 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Poslechnuto jako audiokniha, perfektně namluvil Vasil Fridrich-klobouk dolů! Napětí až do konce! Perfektní! Moc doporučuji

11.10.2021 5 z 5

Jako kus masa! Jako kus masa! Josef Strauss

Dobré, zajímavé téma pro mne zvláštní zpracování. Hnus a hrůza kam se podíváš. Smíšené pocity. Já opravdu nevím. Myslím si ale, že je to čtení pro silnější povahy.

28.08.2021 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Poslechnuto jako audiokniha. Téma horor mě moc nebere ale oblíbila jsem si autora. Námět i zpracování moc dobré. Chybělo mi propojení souvislostí mezi zpovědí pana Waltera a zjištění hlavního hrdiny přímo v terénu. Knihu doporučuji určitě stojí za přečtení.

19.08.2021 5 z 5

Ve stínu mafie Ve stínu mafie Jozef Karika

Styl napsání byl pro mne strhující. Nemohla jsem přestat číst. Jen málo knih mě nutí k zamyšlení a tahle k nim rozhodně patří.
Moc děkuji a doporučuji!

13.08.2021 5 z 5

Černá hra Černá hra Jozef Karika

Nikdy bych nevěřila že si přečtu něco politického. Kniha se mi dostala do rukou náhodou a tak moc mě pohltila, že si určitě přečtu i další od stejného autora. Doporučuji! Moc dobře napsaná!

29.07.2021 5 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Výborná klasika. Poslechnuto jako audiokniha. Doporučuji.

29.04.2021 5 z 5

Zvěrolékař a psí historky Zvěrolékař a psí historky James Herriot (p)

Moc pěkná, oddechová četba

13.01.2021 5 z 5