xena2711 xena2711 komentáře u knih

Knihkupectví u pláže Knihkupectví u pláže Brenda Novak

Přesně jak píše jeny-v. Strašně dlouho trvalo, než se příběh trochu rozjel a konec byl naopak děsně rychlý a předpokládaný. Takový příběh bych si asi vzala k moři na dovolenou. Nemusíte moc přemýšlet a život plyne dál.

21.01.2022 4 z 5

Graciino tajemství Graciino tajemství Jill Childs

Zajímavá kniha o mateřské lásce a klinické smrti s trochou tajemna..Konec je určitě nepředvídatelný.

19.09.2021 4 z 5

Jsem blbá, trapná a nesportovní! Prostě jenom ženská! Jsem blbá, trapná a nesportovní! Prostě jenom ženská! Renata Francová (p)

Humorné i kritické fejetony ze života. Myslím, že každá se tam někde najdeme:-)

24.05.2021 4 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Nebylo to vůbec špatné. Poutavé čtení, které vás nutilo neustále číst a zjistit, jak to tedy doopravdy bylo. První kniha od autorky a určitě né poslední.

02.04.2021 4 z 5

Ve víru Ve víru Rachel Caine (p)

Napínavý příběh od začátku do konce. Ale popravdě první dva díly by úplně stačily. Přišlo mi to už dost nalepované. V květnu 2021 pokračování...

19.03.2021 4 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Krásný a moc dojemný příběh 96leté Doris a její praneteře Jenny. Trochu mi to připomínalo Dopisy, které nikdo nečetl. Je to moc pěkný příběh o lásce, přátelství, zároveň i válce, odloučení a také umírání. Druhou půlku jsem probrečela. Doporučuji.

Přeji Ti dostatek, Dorinko....

06.07.2020 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Mám knihy autorky moc ráda a tuto mohu jen opět doporučit. Krásný příběh, který má až neuvěřitelný konec. určitě doporučuji..

05.01.2020 5 z 5

Host Host B. A. Paris (p)

Moje oblíbená autorka, na její knížky se vždy moc těším. Bohužel jsou ale slabší a slabší. Tak snad příště...

25.06.2024 3 z 5

Druhé dítě Druhé dítě Kerry Fisher

Takový pohodový a nenáročný román na dva večery. Žádné velké drama nečekejte, ale stojí za přečtení.

21.05.2024 4 z 5

Javorové listí Javorové listí Evita Roháčková

Tak thriller určitě ne. Krátký příběh o citové posedlosti.

31.03.2024 3 z 5

Jako o život Jako o život Lisa Jackson

Čekala jsem thriller a nakonec se z toho vyklubala trochu zdlouhavější červená knihovna:-)

29.02.2024 3 z 5

Kdo pozdě chodí... manžel mu škodí Kdo pozdě chodí... manžel mu škodí Alena Jakoubková

Hodně rychlá a naivní jednohubka. Mezi thrillery akorát na proložení.

22.11.2023 3 z 5

Studentka Studentka Tess Gerritsen

Příjemná detektivka, ale bohužel lehce předvídatelná skoro od začátku.

14.06.2023 3 z 5

Dům nového života Dům nového života Marie Adams (p)

Milý příběh o třech kolegyních, porodních bábách a také kamarádkách. Moc hezky napsaná kniha. Má to být trilogie, tak se těším na pokračování.

07.05.2023 4 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Tak já půjdu asi proti davu, ale za mě to bylo silně překombinované a nevěřím, že by se v reálném životě něco takového mohlo přihodit...Osobně jsem si myslela, že autorka je žena:-)

28.02.2023 3 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Zdařilá česká detektivka. Jako prvotina to nebylo špatné. Dám šanci určitě další knize.

11.02.2023 3 z 5

Maminka vaří líp, miláčku Maminka vaří líp, miláčku Alena Jakoubková

Další oddechovka mezi psychothrillery.

26.05.2022 3 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

První kniha autorky Mám nad tebou moc mi přišla taková zmatená. Ale jsem ráda, že jsem ji dala šanci. Tato kniha je mnohem lepší, zajímavější, napínavější, prostě lépe psaná a čtivá. Sice od poloviny předvídatelná, ale stojí za přečtení. Stalking ve všech podobách.

05.02.2022 4 z 5

Zdání a manžel vždycky klamou Zdání a manžel vždycky klamou Alena Jakoubková

Po všech psychothrillerech pohodové oddechové čtení.

01.12.2021 4 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Velmi zajímavý příběh z obou pohledů (Sebastian a Daniel). Moc se mi líbilo vyprávění Daniela a Minnie, oba prožili těžké chvilky a žili s hříchy minulosti.. Konec jsem tak nějak čekala.

04.10.2021 4 z 5