Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Malé ženy (převyprávění) Malé ženy (převyprávění) Jindřiška Smetanová

Abych byla upřímná, moc mě to nebavilo. Možná pokud se mi podaří sehnat v knihovně nezkrácenou verzi, bude to možná lepší.

25.01.2021

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Kniha se mi líbila, ale dělal mi problém přechod mezi minulostí a přítomnosti a některé vzpomínky mi přišli nezajímavé a zbytečné.

20.01.2021 3 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

Jediné co mě pobavilo, bylo, když šli k doktorce a seděla tam ta vysoká holka a Karaoke bar.

28.12.2020 2 z 5

Zahrada nových začátků Zahrada nových začátků Abbi Waxman

Kniha se hezky četla, ale ten konec se mi zdál nedotažený (useknutý).

17.11.2020 3 z 5

O princezně na klíček O princezně na klíček Josef Hanzlík

Pohádku jsem viděla i ve filmové verzi a moc se mi líbila.
Je to takové odskočení od běžných knih, které čtu. Pohádky nikdy nezklamou.

04.11.2020 5 z 5

Harry Potter: Panoptikum postav Harry Potter: Panoptikum postav Jody Revenson

Je zajímavé, jak všechno měli kostymérky a kostyméři vymyšlené do detailů u jednotlivých postav.

26.10.2020 5 z 5

Povídky z druhé kapsy Povídky z druhé kapsy Karel Čapek

U některých povídek jsem se musela smát.

30.09.2020 3 z 5

O Popelce a jiné pohádky O Popelce a jiné pohádky Božena Němcová

Já si pamatuju, jak se mi tato verze Popelky v dětství nelíbila (na mě byla moc strašidelná), přitom jsem Popelku jinak milovala.

29.09.2020 4 z 5

Povídky z jedné kapsy Povídky z jedné kapsy Karel Čapek

Některé povídky mě celkem pobavili.

23.09.2020 3 z 5

S Klárkou za dobrodružstvím S Klárkou za dobrodružstvím Věra Řeháčková

I když už nepatřím mezi věkovou kategorii, pro kterou je příběh určený, přesto se mi kniha líbila. O drobet víc než první díl.

06.09.2020 5 z 5

Kumánska princezná Kumánska princezná Jana Pronská

Za mě zklamání. Čekala jsem červenou knihovnu, ale trochu jinak.
Všimla jsem si hodně chyb a překlepů, což je za mě osobně mínus. Škoda

28.06.2020 2 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Na můj vkus až příliš zdlouhavé. Určitě si přečtu další díly, ale co jsem koukala, bude to delší, co se týče stránek.

21.06.2020 3 z 5

Deník bulimičky Deník bulimičky Diana Fey

Na můj vkus až moc dlouhé.

31.05.2020 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Kniha se mi velmi líbila, jenom škoda, že ten konec byl moc uspěchaný.

23.04.2020 5 z 5

U knihy jsem se velmi nasmála. Vypadá to že, další díl bude ještě zajímavější... :-D

08.03.2020 4 z 5

Deník fejsbukové matky pokračuje Deník fejsbukové matky pokračuje Lucie Nachtigallová

Opět jsem se při čtení velmi bavila.

12.01.2020 5 z 5

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

Dlouho jsem knihu odkládala, ale potom jsem měla co dělat odtrhávat se od čtení.
Co mi vadilo, bylo to, jak hlavní hrdinka nevěděla co vlastně chce.

09.11.2019 5 z 5

Modrá pole Modrá pole Claire Keegan

Já celkově nemůžu přijít povídkám na kloub, u těchto jsem byla ztracená úplně. Vůbec jsem nerozuměla o co v těch povídkách šlo.

26.09.2019 1 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Škoda že z pohledu Maxona nebyla napsaná kniha (knihy)

26.09.2019 5 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Na knihu jsem narazila náhodou v knihovně na polici Právě vráceno a mile mě překvapila. Rozhodně si přečtu i pokračování. Škoda, že není zfilmovaná, protože by mě zajímalo, jak by se s tím filmaři poprali, hlavně s Alonou. Ale na druhé straně je to lepší, mohlo by to dopadnout špatně...

29.08.2019 5 z 5