AnetaHr AnetaHr komentáře u knih

Jablka ze stromu nepadají Jablka ze stromu nepadají Liane Moriarty

Od Moriarty jsem cetla vse, bohuzel tato kniha podle mne naprosto o nicem, dokonce jsem nedocetla poslednich asi 10 stran. Celou knihu cekate nejake drama a vlastne se tam nic nestalo.

11.10.2024 1 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Ze maji ceske knihy nejisty konec, jsem si zvykla a vubec to neni špatné, ale tohle bylo hezke cteni, ale konec nebyl uz vubec zadny konec, aspon neco, co by se dalo domyslet, nic, zamrzelo mě to.

23.06.2021 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Je mozne se rozbrecet pri poslednim odstavci? Ano je. Tuhle knihu by si mel precist kazdy, nejuzasnejsi vyprávění, ktere mi i otevrelo oci nad historii.

18.05.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Alena Mornstajnova nikdy nezklame, jeji knihy jsou úžasné a tato obzvlášť, dekuji

29.03.2021 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Uzasna kniha, jen bych dala aspon o jednu stranku vic aspon o jednu jedinou nejake zakonceni, ale autorka to tak ma ve vice knihach a kdyz se nad tim zamyslim poradne, tak to takhle zakonceno melo byt...

29.09.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Stale nevim, co si o teto knize myslet...

30.12.2019 3 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Úžasná kniha

16.10.2018 5 z 5

Hádej, můžeš jednou Hádej, můžeš jednou Kateřina Castañeda

Takove povidky jsem psala v prvním ročníku na stredni skole ve slohu.

10.10.2018 2 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Nej nej nejlepsi kniha, jakou jsem kdy cetla!!!

03.10.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Rychlé a pohodove čtení, kniha se mi celkově libila, ale dávám tři hvezdy proto, ze psychologický thriller to neni ani zdaleka, to její dřívější kniha Za zavrenymi dvermi byla thriller a napínavá, u této jsem bohuzel uz na začátku vedela, jak to dopadne a podotykam, ze to se mi jeste nestalo, na tohle nemam ,,čuch" nikdy.

29.08.2018 3 z 5

Dům v Cornwallu Dům v Cornwallu Liz Fenwick

Bylo to moc hezke cteni, jen si nemuzu pomoct, ale strasne mi tam vadilo v téměř kazde odpovedi Ano nebo opravdu? Copak mluvi nekdo tak moc prehnane slusne?

08.08.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Úžasná kniha, uzasne napsána, nenasel se tam ani řádek, který by mě náhodou nudil...když si vzpomenu, kolika knihám jsem dala pět celych hvězdiček, tak tato by jich měla mít deset!

19.01.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha mě bavila, zažívná, dobře napsáno.

12.01.2018 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Pro mě to bylo trošku utažené za vlasy, bylo to přehnané chvilkami, ale tedy nebyla to nejhorší kniha...co ale musím zkritizovat, tak je překlad knihy, samé chyby, místy dokonce hrubky, což se u knihy jen tak nevidí a nejen to, jednou to byla Kristen a na dalším řádku to byla Karen, kdo to překládal nebo psal tu konečnou verzi českou, musel být úplně na mol, když si přejmenovaval hlavní postavy jen tak. Hrůza

02.01.2018 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Nejsem fanynkou knih o dřívějších dobách, ale tahle mne nadchla. Krásně napsáno.

02.11.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Od této spisovatelky přečtu knihu vždy jedním dechem, tato nebyla výjimkou.

26.10.2017 5 z 5

Mít pro koho žít Mít pro koho žít Marcia Willett

Krasne se cetla, pekne napsano.

15.09.2017 5 z 5

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Uzasna kniha, zajimavy dej a velice vtipne pasaze. Hodne jsem myslela na autorku, jak ji mohl vubec napadnout takovy pribeh. Řadím do svych nejlepsich knih.

31.05.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nejkrasnejsi kniha, kterou jsem kdy cetla, nemam slov

30.03.2017 5 z 5