Cassidy.L Cassidy.L komentáře u knih

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Skvělá detektivka s nečekaným koncem :) Knihu jsem si přečetla, než jsem se podívala na nové filmové zpracování a byla jsem nadšená z obojího :)

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Pro mne kniha spíš zklamání. Nemohu vytknout skvěle popsané mrazivé prostředí, ale děj je trochu zmateční - možná jsem autora jen špatně pochopila. Přesto jsem ráda, že jsem knihu přečetla.

06.12.2022 3 z 5

Tlapková patrola - Tlapky zachraňují svátky Tlapková patrola - Tlapky zachraňují svátky kolektiv autorů

Oblíbená kniha s milovanými tlapkami. Dcerka příběhy miluje, navíc má kniha spoustu krásných obrázků, takže z ní může "číst" sama (2,5 roku). Je tedy pravda, že by kniha mohla obsahovat dva díly o svátcích (třeba nejen vánočních), ale u nás není překážkou, že je sváteční jen jeden příběh.

06.12.2022 5 z 5

Tlapková patrola - Hvězdné tlapky Tlapková patrola - Hvězdné tlapky kolektiv autorů

U nás opět oblíbená kniha s milovanými tlapkami. Plno obrázků, příběhy bez násilí. Pohádky jsou akorát dlouhé.

06.12.2022 5 z 5

Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! kolektiv autorů

U nás je knížka oblíbená, dcerka Tlapky miluje a upřímně já také, příběhy jsou bez násilí (což je u mne velké plus), navíc jsou tam hodně obrázky, takže dcerka (2,5 roku) čte s námi a moc jí to baví.

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další případ, který mne nenechal v klidu spát. Četla jsem jedním dechem. Skvěle napsaná kniha. Jedna hvězda dolů za konec knihy.

29.11.2022 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Další skvělý případ s nečekaným koncem, teda alespoň pro mne. Super!

24.11.2022 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Další skvělá kniha případů Kim Stone a jejího týmu. Opět mě zcela pohltil.

26.10.2022 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Já osobně jsem nadšená, dobové zasazení bylo senzační :) knihu jsem přečetla jedním dechem.

19.10.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Nechala jsem se unést velkým boomem a knihu si půjčila. Spisovatelka měla skvělý nápad, ale stylem psaní i samotnou linkou příběhu jsem byla zklamaná. Za mne nejlepší na knize byl přebal. Ale jistě to své obdivovatele najde, sto lidí, sto názorů :)

14.10.2022 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další napínavý příběh plný zvratů, s každým dílem se těším na další čas s Kim Stone.

29.09.2022 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další skvělý a napínavý připad Kim a jejího týmu

01.09.2022 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Čtivé, svižné a opět dokonalé, plné zajímavých zvratů. Super!

26.08.2022 5 z 5

Neklidná duše Evy z Rožmberka Neklidná duše Evy z Rožmberka Jiří Hanibal

Krásně napsaný historický román, čtivý, faktický.

20.08.2022 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Skvělý a napínavý případ. Kniha byla svižná, čtivá a za mne prostě skvělá. Spisovatelka skvěle popsala, co bylo jejím záměrem a to popsat sociopata. Paráda

20.08.2022 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Já jsem byla spokojená, do poslední chvíle jsem prostě netušila. Kim mi sedí, její minulost ji buduje a má to v hlavě srovnané. Kniha čtivá, svižná, nemohla jsem ji odložit.

15.08.2022 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Tato literatura nepatří do mé konfortní zóny, ale na dovolené jsem si řekla, proč ne, alespoň nějaká oddechovka. Příběh je zajímavý, čtivý, rozuzlení na konci super, ale za mne osobně by nemuselo být pokračování, byl to krásný konec, bez epilogu bych se obešla.

14.08.2022 3 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Za mne další super dílo z pera autorky. Zápletka sice už není tolik originální jako první díl série, ale přesto je tam napětí a do poslední chvíle hledáte vraha spolu s agenty FBI.

10.08.2022 5 z 5

Velké dobrodružství malého dráčka Velké dobrodružství malého dráčka Petra Martišková

Moc krásně napsaný příběh. Milé a čtivé. Nádherné ilustrace. K této knížce se budeme vracet rády.

01.08.2022 5 z 5

Medulínek a vlaštovička Jůlinka Medulínek a vlaštovička Jůlinka Jan Lebeda

Opět překrásný příběh našeho oblíbeného skřítka a jeho kamarádů :)

01.08.2022 5 z 5