Cassidy.L Cassidy.L komentáře u knih

Kouzelnice Bordelína a čarodějnice Křiklavice Kouzelnice Bordelína a čarodějnice Křiklavice Sandra Dražilová Zlámalová

Krásný příběh, doplněný krásnými ilustracemi. Dcerku kniha velice bavila a neustále mne prosila, ať nečtu jen po kapitolách, ale přečteme ji v kuse. Určitě jsme ji nečetli na posledy a budeme se k ní vracet, jako k jejím předchůdkyním :)

08.08.2024 5 z 5

Slunce a hvězda Slunce a hvězda Rick Riordan

Spisovatel, který nikdy nezklame. Příběh je čtivý a jako všechny ostatní knihy prostě "polo"božské :)

22.07.2024

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Velmi čtivý příběh s nečekaným dějem i koncem

22.07.2024 5 z 5

Šeptající mrtví Šeptající mrtví Darcy Coates

Čtivá kniha se zajímavým příběhem

22.07.2024 4 z 5

Uloupené dívky Uloupené dívky Angela Marsons

Další skvost z pera autorky. Čtivé, napínavé :)

22.07.2024 5 z 5

Gerda: Příběh velryby Gerda: Příběh velryby Adrián Macho

Nádherně ilustrovaná kniha, obrázky jsou opravdu krásné. Příběh hezky podaný.

30.06.2024 5 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

Další skvělý kousek od spisovatelky, jiný, ale dobrý, čtivý. Zklamaná jsem nebyla :)

09.06.2024 4 z 5

Ty to zvládneš, Lukáši! Ty to zvládneš, Lukáši! Andrea Schütze

Krásný příběh s nádhernými ilustracemi. Dcerka byla nadšená, další skvělý příběh :) zatím náš poslední, ale určitě to doženeme :)

Všichni za jednoho Všichni za jednoho Andrea Schütze

Králíčci v ohrožení Králíčci v ohrožení Andrea Schütze

Krásný příběh s nádhernými ilustracemi. Dcerka byla nadšená, jistě doplníme sérii i o ostatní příběhy :)

Jak zahnat stesk Jak zahnat stesk Andrea Schütze

09.06.2024 5 z 5

Tajuplný ostrov Tajuplný ostrov Jules Verne

Klasická verneovka :) ta nikdy nezklame :)

24.05.2024 5 z 5

Rychlé šípy Rychlé šípy Jaroslav Foglar

Po delší době se ke mne kniha dostala a společně se třídou (čtvrtou) jsme se dali do čtení a užili jsme si to :)

24.05.2024 4 z 5

Dobrou noc Dobrou noc Walt Disney

milé krátké příběhy :)

27.04.2024 5 z 5

Zámek princezny Čurbesky Zámek princezny Čurbesky Benjamin Bécue

Skvělá knížka pro děti, mladší i starší :)

27.04.2024 5 z 5

Abeceda strašidel Abeceda strašidel Sandra Dražilová Zlámalová

Další skvělá knížka z pera spisovatelky. Příběhy jsou poutavé. Dcerka je nadšená :)

14.04.2024 5 z 5

Zbrklík a pekelné Vánoce Zbrklík a pekelné Vánoce Sandra Dražilová Zlámalová

Krásně napsaný a ilustrovaný příběh malých čertíků. Krásné pokračování našeho oblíbeného Zbrklíka, navíc se skvěle hodí do adventního času při čekání na Ježíška :)

05.01.2024 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Další skvělé dílo, kdy do posledního dechu netušíte nic. Čtivý, napínavý a naprosto dechberoucí. Spisovatelka opět nezklamala. Jen doufám v nejbližší době, že vyjde další

29.12.2023 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Saturnin kniha i film jsou moje srdcovka, ráda se vracím k obojímu a vždy se zasměji :)

26.12.2023 5 z 5