Darja.8 Darja.8 komentáře u knih

Otrok Otrok Sylva Lauerová

Z téhle knihy mi bylo až fyzicky špatně 5 hvězdiček dávám jen proto , že byla opravdu dobře napsaná. Myslela jsem, že jí ani nedočtu. Nakonec jsem jí dočetla,ale znovu už bych na ni neměla žaludek.

11.10.2024 5 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

No u téhle knížky jsem se rozhodně nenudila a s hlavní hrdinkou co se týče pocitů hlavně ze začátku teda jsem se ztotožňovala. Líbilo se mi jakým stylem to bylo napsáno. Akorát ten konec přišel mi takový unáhlený. Ale doporučuji

03.10.2024 5 z 5

Chlapec v lese Chlapec v lese Carter Wilson

(SPOILER) Zajímavá kniha . Mnoho lidí se s traumatem vyrovnává po svém napsání příběhu - knihy mi přijde jako dobrý nápad avšak spolupracovat s psychopatkou jen aby nevyšla najevo pravda mi přijde poněkud zvrácené

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Autorka napsala velmi čtivý příběh knihu jsem přečetla na jeden zátah. Líbila se mi myšlenka příběhu a jak to do sebe na konci vše zapadlo jako dílky puzzle. Doporučuji

Jsi na řadě Jsi na řadě Holly Seddon

Díky knize jsem se dozvěděla, že existuje darknet o jehož existenci jsem doposud neměla tušení nicméně tenhle svět mě opravdu neláká. Dále mě překvapilo kdo za tím vším stojí, proč a jak to nakonec dopadlo. Za mě napínavé čtení.

Smrtící spojení Smrtící spojení Ian W. Sainsbury

Tato kniha mě zaujala už názvem. Překvapila dějem a konec ten se mi zdál přímo fascinující i když trochu přitažený za vlasy. Ale bylo to napínavé mě se kniha líbila. Je zajímavé jak dokáže být mysl propojená s druhým člověkem.

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Název mate. Vůbec to nebyla veselá kniha. Spíš hodně o vztazích a hledání sama sebe. Musí být hrozné zoufale se snažit vzpomenout na to co bývalo náš život.Líbilo se mi jak to bylo napsané. Střídání časových rovin které do sebe ve výsledku perfektně zapadly. Za mě výborná kniha.

01.12.2023 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Už dlouho se mi nestalo, že bych knihu přečetla za jeden den. A musím říct, že mě hodně překvapila. Vůbec by mě nenapadlo, že bude mít takový konec.

26.11.2023 5 z 5

Muž, který si pletl manželku s kloboukem Muž, který si pletl manželku s kloboukem Oliver Sacks

Kniha mě bavila . Spoustu zajímavých příběhů. Nejvíc mě asi pobavil ten muž co spadl s postele a kupidova nemoc a se psem pod kůží a poslední José taky velmi zajímavý příběh. Takže doporučuji

14.09.2023 5 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

Kniha se mi líbila místy i pobavila. Zajímavý styl psaní ale dobře se to četlo. Doporučuji

05.09.2023 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Kniha se mi líbila. Pěkně vykreslené prostředí i kultura zdejších obyvatel. Líbilo se mi odhodlání hlavní hrdinky nevzdat svůj sen.

23.05.2023 5 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Drsná kniha o nevšímavosti okolí k peklu které se jim děje přímo před očima. Možná si nechtěli připustit, že se něco takového děje. Nebo to možná nechtěli vidět. Hlavní hrdinky mi bylo neskutečně líto. Jestli nějak vypadá peklo je popsáno v této knize.

12.03.2023 5 z 5

Vraky Vraky Michael Robotham

Kniha mě bavila byla napínavá.

13.02.2023

Ani slovo Ani slovo Brad Parks

Napínavá knížka. Překvapil mě konec.

25.01.2023 5 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Ze začátku mě kniha vůbec nebavila ale asi od půlky se to velmi zlepšilo. Nejvíc se mi líbil konec

21.01.2023 3 z 5

Samota Christlhof Samota Christlhof Veronika Rubínková

Zajímavá kniha o lidech, kteří žijí v drsném Šumavském kraji

10.01.2023 5 z 5

Elizino tajemství Elizino tajemství Dominik W. Rettinger

Vůbec jsem netušila že byl v Osvětimi bordel. Netradiční pohled na hrůzu,kterou museli snášet. Přečteno jedním dechem.

01.11.2022 5 z 5

Vor utkaný z hvězd Vor utkaný z hvězd Andrew J. Graff

Krásné kniha. Během pátrání po chlapcích odkrývají ti co je hledají své sny , tajemství a touhy

30.10.2022 5 z 5

Dar Dar Louise Jensen

Zajímavá kniha. Nevěděla jsem že může obsahovat srdce vzpomínky které se přenesou do jiného těla.

27.10.2022 5 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Krásný příběh o cestování v čase. O úkolu, který byl potřeba splnit a o lásce napříč stoletími.

25.10.2022 5 z 5