Eryl Eryl komentáře u knih

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Opět autorka nezklamala. Aspoň jsem si to myslela, než jsem se dostala ke konci knihy. Nevím, ale přišel mi tak nějak...já ani nevím jak. Trochu mě zklamal, ale na tom, že se knížky povedly, to nic nemění.

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Pro druhý díl jsem propadla snad ještě víc než pro první. Jedním slovem: naprosto úžasný, dokonalý, skvělý!

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Byla jsem opravdu příjemně překvapená. Vůbec jsem nečekala, že z této knihy by se mohla stát jedna z mých oblíbených. Děj mě do sebe vtáhl a nepustil. Knížku jsem přečetla za jeden den a hned si běžela koupit další díl.

Čarodějnice: příběh srdce Čarodějnice: příběh srdce Roman Troják

Velmi pěkná knížka. Skrývá se v ní víc, než se zdá.

16.10.2012 4 z 5

O dracích a menhirech - příběh srdce O dracích a menhirech - příběh srdce Roman Troják

Příběh může vyhlížet jako klasická česká pohádka, ale věřte mi, stojí za to číst dál. Čeká vás velice zajímavý děj s hloubkou, že není vidět na dno.

Zázrační jednorožci Zázrační jednorožci Diana Cooper

Po přečtení této knížky se člověk musí pozastavit, protože mu to nedá. Lidé možná nevěří na nějaké nadpřirozené bytosti, ale to přece vůbec nevadí. Důležité je, co si myslíte vy sami.

Kouzelní delfíni a mořské víly Kouzelní delfíni a mořské víly Doreen Virtue

Karty jsou velice pěkně ilustrované a knížka dává člověku možnost, aby se sám nad sebou zamyslel.

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Knížka se čte velmi dobře i přes to, že děj není nijak originální. Propracovanost postav se celkem povedla. Jen (podle mého názoru) autorka trochu pokulhává s nápadem nadpřírozených schopností postav. Není to nic nového a chybí tomu trocha šťávy. Stejně tak nezklamala ani s přítomností milostného trojúhelníku. Tím ale nechci tvrdit, že se mi kniha nelíbila. Určitě doporučuji přečíst.

14.10.2012 4 z 5

Útočiště Útočiště Robert Anthony Salvatore

Konečně v knížce ubylo trochu temnoty a Drizzt nalezl novou naději. Celkem příjená změna po Vyhnanství.

07.10.2012 4 z 5

Vyhnanství Vyhnanství Robert Anthony Salvatore

Druhá kniha se taky celkem vyvedla, jen mi trochu vadilo občasné natahování děje.

07.10.2012 4 z 5

Domovina Domovina Robert Anthony Salvatore

Z počátku jsem si myslela, že to bude jen další tuctové fantasy, ale jakmile jsem se seznámila s Drizztem, jeho osobností a životem, byla jsem naprosto unešená.

07.10.2012 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Knížku jsem nepřečetla jedním dechem, protože jsem se ani nadechnout nestihla! Skládám poklonu autorce a knížku zařazuju mezi moje nejoblíbenější.

07.10.2012 5 z 5

Zápas o osud lidstva Zápas o osud lidstva Christy Raedeke

Když jsem knihu otevřela a přečetla si prvních pár stránek, byla jsem překvapená. Zaprvé stylem, ve kterém je knížka psaná a zadruhé tím, jak se vyvíjel děj. Člověk by si ze začátku řekl, na tom není nic neobvyklého, ale najednou se všechno začne ubírat jiným směrem a jak se odhaluje vše podstatné, zůstanete nad tím jen stát a zírat. Nutí vás to k zamyšlení. Nejprve jsem měla trochu problém si zvyknout na styl autorčina projevu, ale pak se mi to začlo celkem líbit. Můžu říct jen, že jestli kdokoliv váhá, tak si tu knížku přečtěte, určit to nebude ztráta času.

06.10.2012 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

velmi vydařený díl, dobré pokračování milostných zápletek a napínavý konec

21.09.2012 5 z 5

Město čarodějů Město čarodějů Tereza Janišová

Tato knížka se mi velice líbila. Spoustu originálních nápadů a věcí, děj se ubírá správným směrem, druhá polovička hlavní postavy je opravdu zajímavá a konec knížky opravdu skvěle zpracovaný.

Zpěv draků Zpěv draků Michaela Čermáková

Na to, že je kniha od českého autora, opravdu příjemně překvapí. Je v ní spousta originálních a velice nápaditých myšlenek a věcí. Jediné, co mi chybělo, byl trochu rozsáhlejší pohled nebo popis úhlavního nepřítele. Jinak perfektní kniha.

15.09.2012 5 z 5

Záchrana Lilandgarie Záchrana Lilandgarie Michaela Burdová

Opět mě kniha nezklamala. Postavy Veragina a Faliena jsou přinejmenším zajímavé a konec se velice povedl. Nebýt neustálého a opakovaného popisu vnitřního boje Aranis s jejími sílami, bylo by to perfektní.

Zrádné hory Dragor Zrádné hory Dragor Michaela Burdová

Pěkné počteníčko, jediné, co bych vytkla, jsou ty dětinské a často až trapné komentáře Snížka a naprosto únavné dohadová se s Veraginem. Jinak dobrá četba.

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Skvělá knížka, dobře se čte a postavy jsou dobře propracované. Zajímavé čtení.

15.09.2012 5 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Spisovatelka nezklamala až do úplného konce. Možná vám přijde začátek pomalejší na rozjezd, ale zbytek knihy stojí za to. Jediné, co bych vytkla, je příliš rychlý konec. Celé čtyři díly čekáte a pak je najednou po všem, ani nevíte jak (jen můj názor).