Fortuna7 Fortuna7 komentáře u knih

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Tahle kniha ke rocková jízda od začátku do konce. A ten konec! To jsem nečekala... Moc se mi líbilo zpracování knihy, protože příběh je vyprávěný jako rozhovor. Doporučuji

14.01.2021 4 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Velice příjemná oddechová kniha. Člověk si při čtení uvědomí jak snadno se utrácí :-D

11.01.2021 5 z 5

Statečné a zlomené srdce Statečné a zlomené srdce Brigid Kemmerer

Za mě rozhodně lepší než první díl, ale pořád to nebylo úplně dokonalé a některé části knihy mě nebavily...

09.01.2021 4 z 5

Kniha neurazí a na odpočinkové čtení jako dělaná... Nasmějete se u ní, ale občas se taky pěkně zděsíte...

08.01.2021 4 z 5

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

U některých hlášek z této knihy jsem si říkala jak to někdo dokázal vypustit z pusy. U knížky se dost nasmějete a je to milé oddechové čtení.

06.01.2021 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Dokonalost!!! Je to něco úplně jiného. Chytlo mě to okamžitě, ale když jsem dočetla na stranu 100 kde stal obrovský zvrat, říkala jsem si ,,Sakra co to je? Jakto? Proč?!" No prostě byla to síla...
P.S. Totálně jsem si zamilovala Syrinxe. Taky bych potřebovala takového společníka ;-)

04.01.2021 5 z 5

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Tento díl za mě nebyl tak čtivý hako 1. V knize je spoustu královských intrik, což mě moc nebavilo... Ale i tak se mi kniha jako oddechová moc líbila.

03.01.2021 4 z 5

Ikony Ikony Megan Hess

Ty ilustrace prostě miluju. Nemají chybu. Dávám 4 hvězdičky, protože mi v knize chyběly nějaké zajímavosti.

01.01.2021 4 z 5

Nejprve jsem viděla film, který mě hodně nalákal k přečtení knihy a chybu jsem neudělala.
Doporučuji

30.12.2020 5 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Rozhodně lepší než první díl, ale stále mi tam něco chybí. Tuhle knížku zachraňoval Reichis, díky kterému jsem se u toho dost zasmála, takže díky kočkoveverčáku...

26.12.2020 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Konečně konec téhle podivné série. Aspoň se v tomto dílu něco dělo (konečně...). Bylo fajn že jsme zase navštívili další místo v USA.

22.12.2020 3 z 5

Elegance Elegance Megan Hess

Ach... Tohle bylo zase tak nádherné. Ilustrace jsou prostě naprosto dokonalé.
V knize jsem se dozvěděla spoustu zajímavých a nových informacích o francouzské módě. Za mě velké doporučení pro milovníky módy.

21.12.2020 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Tak za mě to teda bylo super. Knížka má pár svých chybiček, ale ty se dají snadno přehlédnout. Děj a svět knihy je originální. Pro začínající YA čtenáře velké doporučení.

15.12.2020 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Tak tohle teda byla jízda. Na co slova nestačí ve vás nechá obrovské množství pocitů a to jak těch smutných i pozitivních. Příběh Reva a Emmy je dojemný a upřímný. Po přečtení Dopisů si říkáte páni, to bylo pěkný, ale tohle je naprosto šílené. Když jsem měla posledních 20 stran říkala jsem si, že nechci aby to skončilo. Knížka se čte úplně sama a po dočtení chcete víc. Obrovské doporučení.

13.12.2020 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Děj se mi líbil, ale za mně byla rozhodně nejlepší linka Ya-ny. Autor na začátku skvěle vystavěl svět, takže jsem hned vše pochopila. V celé knize mi občas chyběly přímé řeči, což je trochu chyba, protože autor umí psát vtipné dialogy. Líbí se mi, že když autor přidal nějakou novou postavu objevila se víckrát a všechny postavy v knize měly smysl (nebyly tam navíc). Někdy jsem se ztrácela v tom, kdo příběh zrovna vypráví. A i když nejsem ten typ, kterému v knize vadí ňáké to násilí, tak tady ho bylo opravdu hodně...
Ale celkově se mi kniha líbila.

12.12.2020 3 z 5

Hugo a jeho velký objev Hugo a jeho velký objev Brian Selznick

Film mě nikdy moc nechytl a vlastně ho nikdy nedokoukala. Ale teď po přečtení knížky ho rozhodně dokoukám. Moc se mi líbí zpracování celé knihy, protože se díky tomu rychle četla. Kniha je i poučná a asi i proto bych ji doporučila.

10.12.2020 4 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Víš, že tě potřebuju je úplně něco jiného než 1 díl série. Ale ten konec?! To je jako co? Po tom konci si prostě už zase myslím, že Tyler je idiot a to jsem ho začínala mít ráda...

08.12.2020 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Za mě rozhodně nejlepší díl série. Skoro jsem si pobrečela, ale v knize se objevují i strašně vtipné pasáže u kterých jsem se mohla uválet smíchy.

02.12.2020 5 z 5

Město zrady Město zrady Martina Čekalová

Jak už to tak bývá druhé díly jsou horší. Bohužel tomu bylo i tady tak. Kniha není tak čtivá jako a ten konec byl strašně moc uspěchaný... Ale i tak se mi to pořád líbilo.

30.11.2020 4 z 5

Příběh magie Příběh magie Chris Colfer

Kniha nebyla tak dobrá jako série Země příběhů. Začátek se hodně táhl a pak (POZOR MENŠÍ SPOILER) se z hlavní hrdinky stála strašně snadno velice mocná víla.

28.11.2020 4 z 5