hanap hanap komentáře u knih

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Bohužel jsem začala posledním dílem, takže honem začít od začátku. Myslím, že to stojí za to.

24.10.2022 4 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Výborně napsaný triller, dramatický od začátku až do konce. Moje typy se nepovedly. O to víc jsem spokojená.

14.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Moje první od Roberta Bryndzy, ale doženu to.
Hezky se kniha četla, bylo napětí, několik možných pachatelů, Kate a Tristan jsou dobrá dvojice vyšetřovatelů.

03.11.2021 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Napínavý az mrazivý detektivní příběh. Dvojice vyšetřovatelů mě bavila.

28.09.2021 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Červená knihovna, snaživá dívka-zápletka- konec dobrý všechno dobrý. A protože mám zrovna období, kdy jsem potřebovala číst něco takového, tak za mě dobrý.

21.09.2021 3 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Napínavé, výborný triler.

19.08.2021 5 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Kniha Skříň plná Diora je krásný a taky bolestný příběh. Velmi sympatická Skye Penroseová, krásná chytrá a odvážná žena, pilotka, která bojovala ve druhé světové válce. Myslim, že tato kniha se hodně povedla.

20.05.2021 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Celé jakoby zpomalené, najednou konec, vyřešeno. 4* za námět.

27.06.2020 4 z 5

Dlouhá cesta domů Dlouhá cesta domů Louise Penny

Kam se ztratil Peter Morrow na to se pokouší přijít vrchní inspektor ve výslužbě Gamache. Krásný příběh, možná nejlepší ze všech.

06.11.2019 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Případy Kim Stoneové tentokrát xenofobní téma. Také o mezilidských vztazích a přátelství. Hezké, napínavé a čtivé.

08.06.2019 4 z 5

Fízl Fízl Petr Placák

Kniha, kterou čtu v době, kdy se komunisti zase derou k moci a nikomu to moc nevadí. Je třeba si tu dobu stále připomínat. Děkuji za tu knihu

21.09.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Výborná, skvělá Kim Stoneová, Napětí od začátku až do konce.

01.10.2017 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jedním dechem přečteno, Kim Stoneová je mě sympatická, je chytrá, spravedlivá, stojí v čele týmu vyšetřovatelů těch nejhorších případů. Těším se na další díl, už ho mám připravený.

01.10.2017 4 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Mě se kniha líbila, přidám brzy nějakou další.

29.05.2016 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Dobrá a napínavá detektivka . Určitě vyhledám i další od této autorky .

20.02.2016 4 z 5

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

Očekávala jsem víc od autora Skály, námět zajímavý , poslední vrah (vražedkyně )se dal uhádnout , ale jinak málo , některé úseky hodně slabé , milostné scény podrobně popisované zbytečné , konec jak v červené knihovně . Za mě nic moc .Dvě hvězdy dávám nakladatelství Host za obálku , za text nic.

16.07.2015 2 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Celá trilogie je krásné čtení ," Šachové figurky" jsou napínavé a záhadné od začátku do konce knihy ,stejně jako předchozí díly . Moc jsem si čtení užila . Díky pane May.

15.03.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásně napsaný příběh , je velká spotřeba kapesníčků , na závěr ještě nějaký čas na přemýšlení - jak bych se zachovala já ? Doporučuji přečíst.

01.04.2014 5 z 5

Opat s mečem Opat s mečem Peter Tremayne (p)

Skvělé čtení,doporučuji číst příběhy sestry Fidelmi po pořádku,v každé knize se posouvá životní příběh sestry Fidelmi a bratra Eadulfa,mě se stalo ,že je čtu přeházeně ,detektivní zápletce to nevadí.

03.02.2013 4 z 5

Odvaha Odvaha Markéta Lukášková

Padesátá léta, to byla hrozná doba, která nás (Čechoslováky) poznamenala na další dlouhá léta. Na příběhu Ady je krásně popsáno jak je komunismus zrudná ideologie,
V první části je popsáno jak se dá žít, ohnout se, přizpůsobit a najít život v dostatku a klidu. V druhé části, I když méně rozvedené je aspoň naděje .

25.05.2024 5 z 5