JancaMia JancaMia komentáře u knih

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Dojemné , mile krasne čtení . Moje druhá a do třetí se brzo pustím :)

22.12.2021 5 z 5

Ó, jak ti závidím Ó, jak ti závidím Halina Pawlowská

Pawlowskou jsem měla rada , tahle kniha mě zklamala nevěry , lži, bludy a vše nízké a jednoduché. A já se ptám proč ? Chtěla se zalíbit jednoduchému plebsu ??

22.12.2021 1 z 5

Jako břitva Jako břitva Irene Dische

Na knihu jsem se těšila , nicméně mi nesedla

22.12.2021 odpad!

Ten řidičák vrať Ten řidičák vrať Zuzana Selementová

Na knihu jsem se těšila coby řidička autoškoly , nicméně jsem zklamaná místo abych se z každé povídky přiučila získala jsem dojem kázání ... možná je to mou náladou ( zbývalo mi pět jízd do dokončení jízd a učitelka mi oznámila ze na to nemám) .

22.12.2021

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Úžasný romanticky příběh dvou žen, čokoládě a Francii a hledání sebe sama a ze nic není jen tak ... krása střídala nádheru ... vesele i smutné ..

18.12.2021 4 z 5

Božka Božka Ivo Toman

Motivační knížky super, rádoby humorný roman nic moc ...

18.12.2021 2 z 5

Požitkářka Požitkářka Marcela Mlynářová

Po letech se mi dostala do ruky a já ji zase s chuti přečetla :) mám rada autorcina cestovní příhody , co kde bašti a rodinné trampoty

17.12.2021 4 z 5

Vaříme dětem 0-3 roky Vaříme dětem 0-3 roky Marie Bastlová

Parádní kuchařka pro maminky malých děti z legendární sbírky receptu domácího hospodářství ( asi jako dnes Apetit ale fundovanejsi ).

15.12.2021 5 z 5

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Kuchařka souseda z Mestce králové , nejedna se o literární skvost ba ani kulinarsky , nicméně pokud mate hluboko do kapsy tak vás potěší .

15.12.2021

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Zase jedna z Osvetimskeho pekla, o hrdince si určitě přečtu i její autografii kde vzpomíná . Roman se četl jedním dechem a některé popsané hrůzy jsou neprenosne a málo se o nich vědělo , proto je potřeba “zábavnější” formou mladším generacím připomínat .

15.12.2021 4 z 5

Hledám manžela…děti vítány Hledám manžela…děti vítány Alena Jakoubková

Další pohádka pro velký holky , co se slupne jako malina . Bavilo od začátku do konce .

09.12.2021 4 z 5

Když řeka tekla pod ledem Když řeka tekla pod ledem Irena Fuchsová

Povídky ze života , příjemné čtení .

08.12.2021 4 z 5

Konkurs na anděla Konkurs na anděla Stanislav Rudolf

Znovu jsem se vrátila do lavice, ironie osudu ze Zuzka řešila totéž ,tento autorův počin jsem neznala, nicméně kniha napsána tak jak jsem to tehdy vnímala. Nastal návrat do minulosti .

08.12.2021 4 z 5

Adéla ještě nevečeřela Adéla ještě nevečeřela Ondřej Slanina

Výhra z časopisu pro ženy , recepty lehké a polovina klasické , prokladane komiksem . Vše zachraňuje Ondřej Slanina. Sama za sebe bych si kuchařku nakoupila ale jako výhra fajn .

24.11.2021 3 z 5

Plachý milionář přichází Plachý milionář přichází Martin Reiner

Příjemné fejetony ze života s glosovanim českých klišé okolo roku 2008 až dodnes v podstatě neměnné , vše sedí .

23.11.2021 3 z 5

Kmotr Kmenta Kmotr Kmenta Přemysl Svora

Mám srovnání s Kmentovo knihou Kmotr Mrázek a nemohu se zbavit pocitu, ze tato kniha tehdy vydána s Kmentovou je jen závistivý blábol který se rádoby tváři seriózně , velké zklamání .

23.11.2021 1 z 5

V Tichu V Tichu Alžběta Bublanová

Svižně to ubihalo, o lidech unavenych životem a o věčném hledání se ... co vlastně chceme a v momentu kdy to máme chceme něco jiného ... a stále otravujeme dokud to nedostaneme

12.11.2021 3 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Druhy díl přečteny jako e-kniha v budoucnu koupím v papíru , osudy rodiny za první světové války a popis všudypřítomné krize a na pozadí trochu politiky a změny chování služebnictva ...

31.10.2021 4 z 5

Všechno je to mašinerie , je jedno jestli je to Slachta, Komorous nebo kdokoliv jiný ... všude je to o tlaku shora a penězích , v půlce mě kniha přestala bavit ..

31.10.2021 3 z 5

Lovci smrti Lovci smrti Jiří Komorous

Skvělá kniha od profesionála . Psaná ctivou formou deníku .

28.10.2021 5 z 5