Kerberos Online Kerberos komentáře u knih

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Peter May

Poslouchala jsem audioknihu, nejdřív jsem byla překvapená obsazením. Jana Plodková jako Margaret byla pěkně protivná. Vrah byl odtajněn celkem brzy, ale to neznamená, že vyšetřování šlo hladce .Konec mě překvapil.Další díl si taky poslechnu.

15.02.2022 4 z 5

Všechny touhy vedou do Říma Všechny touhy vedou do Říma Luca Di Fulvio

Četla jsem všechny Di Fulviho knihy, ale tahle mě moc nechytla.

13.02.2022 3 z 5

Holky od spitfirů Holky od spitfirů Soraya M. Lane

O ženských pilotkách za druhé světové jsem četla nedávno v knize Skříň plná Diora ,která se mi líbila víc. Tato kniha nešla tak do hloubky.

11.02.2022 4 z 5

Otčina Otčina Robert Harris

Poslouchala jsem rozhlasovou hru, skvělé zpracování. Fiktivní prostředí, šedesátá léta v Německu, které vyhrálo válku a Hitler ještě žije. Boj komisaře vyšetřující zločin s státní mašinerií. Hlavní roli krásně namluvil Jiří Vyorálek.

11.02.2022 5 z 5

Nový začátek Nový začátek Michaela Grünig

Další sága z prostředí gastronomie a hotelnictví v Německu, tentokrát začíná před první světovou. Dobře se čte a určitě má co nabídnout. Počkám si na další díl.

10.02.2022 4 z 5

Šest dýmek Františka Filipovského Šest dýmek Františka Filipovského Jiří Tvrzník

Čekala jsem humorné vzpomínky,kniha je psána jako dokument plný jmen,zachycuje dobu předválečnou , válečnou do padesátých let.Je doplněn i obrazovým materiálem.

09.02.2022 3 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Druhý díl mě zaujal o malinko víc než první, napětí od začátku až do konce. Napětí mezi Marni, jejím synem a vyšetřovacím týmem. Všichni jsou v ohrožení života. Jsem zvědavá na další díl.

08.02.2022 4 z 5

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Trochu moc zapletená rodinná historie, čekala jsem víc.

07.02.2022 3 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Celkem slibně se rozvíjející série, když si zvyknu na čínská jména a jinou mentalitu. Spolupráce americké soudní lékařky a čínského policisty uvidíme kam nás to zavede.

06.02.2022 4 z 5

Vražedná hra Vražedná hra James Patterson

Kvalita knih Jamese Pattersona klesá, upadá do průměrnosti.

04.02.2022 3 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Napínavý příběh o seznamce,která vybírá partnery podle DNA. Pět dvojic jejichž příběhy se vyvíjí a ani jeden není bez problémů.Raději zůstaňte u konvenčních způsobů vyběru.

03.02.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Kniha je velmi napínavá,srovnávala jsem s Kukačkami,které jsem četla nedávno.Jine zahraniční prostředí, tvrdé boje mezi rodiči,dokonce jde i o život.Sympatizovala jsem s jen jednou rodinou.A konec nebyl až takový happyend jak tu někdo psal.

03.02.2022 5 z 5

Klasika boj zla s dobrem v jednom člověku.Poslouchala jsem rozhlasovou hru, dobré obsazení - doporučuji.

02.02.2022 5 z 5

Olympia Olympia Volker Kutscher

Olympiáda velkolepá podívaná obzvlášť v zfanatizovaném Německu. Na pozadí vyšetřování podivného úmrtí amerického turisty, kterým je pověřen Gereon Rath. Popis složité situace ve společnosti, intriky nacistů. Opět skvělý díl až na to zakončení, opravdu má tato skvělá série takto končit?

02.02.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Kim přichází na nové pracoviště, seznamuje se s kolegy a hned vyšetřují vraždu. Z případu se vyklube série. Napínavé čtení.

31.01.2022 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Příběh mě zaujal, dobře se četl, měla jsem tušení, které se z části vyplnilo, ale závěr mě zklamal.

29.01.2022 4 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Pěkný historický román i když trochu rozvláčný. Líbil se mi víc než Pařížská švadlena .

27.01.2022 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Poslouchala jsem audioknihu, možná by byla napínavější, kdyby nebyla tak zdlouhavá. Nakonec jsem se překonala a závěr plno věcí vysvětlil, ale Není úniku je určitě lepší.

26.01.2022 3 z 5

Holčička, kterou tam nechali Holčička, kterou tam nechali Roxanne Veletzos

Čtivý, smutný příběh židovské holčičky v Rumunsku .Rodiče ji opustí a doufají, že se jí někdo ujme. Kdyby to nebylo podle skutečných událostí, tak bych některým věcem asi nevěřila.

24.01.2022 4 z 5

Tak tohle byl velký omyl. Sleduji seriál Devadesátky kde Jonák vystupuje ,tak jsem si o něm chtěla něco přečíst. Tolik výmyslů a sprostoty pohromadě , nekvalitní obrazový materiál.

24.01.2022 odpad!