LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Jasně, dalo by se to seškrtat a Poppy se dost opakovala... Ale i tak to bylo skvělé a já se vážně nemůžu dočkat pokračování...

24.04.2022 5 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Tak jo, bez mučení přiznávám, že hlavní důvod, proč se mi knížka tak moc líbila, spočíval v "obsazení" hrdinů a hrdinek z Čekanek. Když se tam objevila Lilian s Westcliffem, tak jsem si to neskutečně užívala, protože Kouzlo podzimu patří k mým nej.
Nechápejte to špatně, příběh Merrit a Keira nebyl špatný, Keir je totiž miláček a Merrit ho skvěle zvládala :D I zápletka se povedla, těch vtipných momentů tam byla taky slušná řádka, jen se obávám, že pro někoho nezasvěceného to asi až taková pecka nebude.

20.04.2022 5 z 5

Lásku nespočítáš Lásku nespočítáš Kira Gembri

Zajímavý příběh, který si neudržel mou pozornost, ale byla jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Každopádně vývoj postav se opravdu povedl, jen mi tam vadila celá ta linka s dluhy otce a dealováním. Bez toho bych se obešla.

18.04.2022 3 z 5

Partie století Partie století Cathy Maxwell

Tak tohle je opravdu hezky rozjetá série. Pár hezkých zvratů, dobrodružství a pořádně zamilované...
Hlavně ten konec dává tušit dalším skvělým dílům, na které se už teď těším.

15.03.2022 4 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Strašně se mi líbila Nesta coby knihomolka "košilatých" románů a ten její vztah z domem! To byla prostě pecka :-)
Trochu jsem se bála, že když autorka udělá právě z Nesty hlavní hrdinku, že změní charaktery jiným mým oblíbencům, naštěstí se to nestalo.
Bylo tam pár skvělých zvratů, ale i tak bohužel musím říct, že místy byla kniha vyloženě rozvleklá.

Každopádně už se nemůžu dočkat, co si vymyslela pro Luciena, Azriela a Erise :D

11.03.2022 4 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Kdyby to nebyla erotika, tak dám asi míň hvězdiček... jenže v rámci žánru to nebylo špatné. Protože zápletka byla sice předvídatelná, ale erotické scény byly vzrušující... a o to přece jde, ne? :D

04.03.2022 4 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Občas mi vadilo, jak nelogicky Lilka reagovala, spíš než jako oběť domácího násilí působila jako natvrdlá puberťačka.
A pak mi tam občas neseděl ten Oskárkův autismus, přece jen na to, že mu nebyly ani 3 roky tak s maminkou mluvil dost... to by zase spíš nasvědčovalo tomu domácímu násilí... Ale tak třeba šťastné Lilce zkušení psychologové řeknou, že se jejich předchůdci spletli :D
Jinak to bylo skvělé, svižně napsané, dobře zvolená vážná témata a opravdu hodně mě to bavilo.

02.03.2022 4 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Tak tohle bude určitě jedna z nejlepších historických romancí letošního roku. Je to ten typ knížky, kdy se do hlavního hrdiny prostě zamilujete :-)
Strašně se mi líbil vývoj Sebastianových pohnutek a jeho sezení u královny. Sice by tam toho mohlo být víc, ale i tak to dodalo knížce něco navíc.

02.03.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

1) těch podobností s Dvory tam bylo prostě příliš 2) charakteristika se moc nepovedla 3) spousta věcí byla napřed uspěchaná a pak se to kvůli tomu zdánlivě vleklo 4) nikoho z hrdinů jsem si neoblíbila

07.02.2022 2 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

To bylo roztomilé :-D Bavilo mě, jak to mezi nimi jiskří a jak mu vyvářela :D

03.02.2022 5 z 5

Kravaťák Kravaťák B.B. Easton

Kéž by všichni ve svém životě zažili takovýhle happy end :-) Ken byl od začátku totální miláček.

31.01.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Sice bych trochu škrtala, ale po tom, jak byla autorka pranýřovaná, že kopíruje Maas a já to v tom prostě neviděla... Jsem si řekla, že těch pět hvězdiček může být.
A konec nebyl úplně překvapivý, ale rozhodně jsem zvědavá, jak se to celé dál vyvine...

21.01.2022 5 z 5

Lokaj a já Lokaj a já Valerie Bowman

Nádherná romantická pohádka :-) tohle se opravdu povedlo a vážně se moc těším na další díly.

18.01.2022 5 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Sexy erotická romance. Nečekejte žádnou hlubokou myšlenku ani zajímavý děj... prostě spousta sexu a v rámci žánru je to ještě dobře napsané...

16.01.2022 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Takhle nadšená už jsem z fantasy knížky vážně dlouho nebyla.
Naprosto úžasné postavy, napínavý děj,...
Bylo to romantické, dojemné a zkrátka naprosto úžasné.
A ten epilog!

16.01.2022 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Kdyby z Mel autorka neudělala tak hroznou matku, tak bych snad dala i 5 hvězdiček. Penn byl skvělý.

04.01.2022 4 z 5

Víš, že jsem hrozná Víš, že jsem hrozná Jessie Ann Foley

Mile mě knížka překvapila, bylo to mnohem emotivnější, než jsem čekala.

02.01.2022 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Ano, pěkné to bylo. Ryan byl super, to jeho zranění, jak těžko se s tím vypořádával, to se povedlo.
Ale... Nějak jsem po všech těch nadšených ohlasech čekala něco víc než jen normální romantiku.
A navíc se mi moc nezamlouvalo, že hlavní hrdinka byla au-pair, ale spíš to působilo, jak kdyby jela na jednu velkou party.

31.12.2021 4 z 5

Zdivočelá dědička Zdivočelá dědička Laura Lee Guhrke

Tak tohle se moc nepovedlo... První polovina byla skvělá, druhá se strašně vlekla...

30.12.2021 3 z 5

Paříž je vždycky dobrý nápad Paříž je vždycky dobrý nápad Jenn McKinlay

Ta obálka je prostě nádherná!
A jinak je to hezká romantika, i když jsem se na samém začátku bála, že takovouhle hrdinku nedám :D naštěstí našla sama sebe a pak už to bylo moc fajn čtení :-)

28.12.2021 4 z 5