MAU256 MAU256 komentáře u knih

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Knížka mi byl doporučena, tak jsem jí zkusila. Massimo po dobu 5 let vídával stále stejnou tvář, do které se zamiloval, jenže nebyla skutečná, až do doby, kdy se Laura objevila na letišti. Tak ji unesl a uzavřel dohodu na 365 dní, to byla doba, ve které se do něj měla zamilovat. No a jak to dopadlo?

Pokud chcete od knížky mafiánské prostředí, sex, nemuset moc přemýšlet a jen se bavit a ihned muset sáhnout po dalším díle, protože vás prostě vtáhne do děje a konec je samozřejmě nedokončený..., tak mohu jen doporučit. Protože já jdu hned na další díl.

03.04.2024 4 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Tento díl pokračuje v režii toho prvního. Drsný, brutální, tajemný, plný intrik, určitě to není čtení pro každého. Ale je to neskutečně čtivé. Tentokrát jsou hlavními aktéry Killian a Saskia, od narození si byli souzeni, jenže nejen osud si s jejich poutem pohrál, a že to nebyly žádné lehké hrátky. A ten konec? Takže sahám po dalším díle.

08.03.2024 4 z 5

Každopádně láska Každopádně láska R. J. Scott

"Víš, jak moc tě miluju?" zeptal jsem se. "Jak moc?" zeptal se se vší vážností, i když v hlase měl náznak úsměvu. Věděl, co řeknu, říkával jsem to koneckonců často. "Miluju tě víc než rozinky v bílé čokoládě." Rozesmál se. "Tak to je fakt velká láska."

Krásná, romantická gay jednohubečka. Knížka se mi moc líbila a ta obálka, je prostě nádherná. Knížku můžu jen doporučit, stojí za přečtení.

16.02.2024 4 z 5

Polib mě ještě jednou Polib mě ještě jednou Stella Tack

Musím souhlasit s komentáři, že první část knihy se mi asi líbila víc. Škola mi přišla dosti ujetá, no ale co, tak to zřejmě autorka měla v plánu. Každopádně jsem ráda, že jsme se zde zase setkali s postavami z minulých dílů. A že se nakonec vše vyřešilo, jen mi bylo líto Doriana. A co se nakonec stalo s Dextrem? No třeba nás autorka překvapí nějakým dalším dílem, vždyť účastníků na pokračování zde je dost.

11.02.2024 4 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Druhý díl této série, byl stejně čtivý jako první. V tomto díle jsou hlavními aktéry Harlow a Finn, oba mají v životě své sra.ky, ale nechtějí je na toho druhého vypouštět, neboť se domluvili, že to mezi nimi bude pouze o sexu, hoooodně sexu. Jak dlouho jim tato dohoda vydrží?

"Myslela jsem, že je po všem," zašeptá. Utřu jí palcem slzy z tváře. "Na té lodi! Myslela jsem, že jsi se mnou skončil. Nevěděla jsem, jak se přes to dostanu. Nikdy jsem se nemusela přes nikoho dostávat." "Nenechal bych to skončit."

Už se těším na další pokračování, ve kterém bude mít hlavní slovíčko poslední z kamarádek - Lola.

02.02.2024 4 z 5

Osamělý vévoda Osamělý vévoda Christi Caldwell

"Smím tedy doufat, že mi dáš své srdce a učiníš mě tím nejšťastnějším člo-" "Ano", řekla mezi smíchem a slzami, zatímco ji hladil po tváři. "Ale jen pokud budeš souhlasit s tímtéž, Vale." Usmál se a pak se dotkl svým čelem toho jejího. "Zdá se, že se shodneme, má lásko."

Krásná romantika. Val - vévoda z Aragonu, který se po smrti své ženy uzavřel před světem, a Myrtle - mladá dáma, která se nenechá jen tak odradit. Zničí jeho hradby, které si vytvořil kolem svého srdce a vrátí ho zpět do života. Je to první knížka, kterou jsem od této autorky četla a určitě si přečtu i nějaké další.

31.01.2024 4 z 5

Church Church Jay Crownover

Slunce je od Země vzdálené miliardy a miliardy mil, a přesto každý den cítíme jeho teplo. A to by mělo platit i pro ty, které miluju, zatímco já budu žít svou verzi pohádky, po níž jsem vždycky toužila. Můj příběh není dokonalý, ale jeho konec ano, a to je důležitější. Dobré věci se opravdu stávají těm, kteří jsou ochotní čekat.

Krásně čtivý příběh dalšího chlapa z party potetovaných hochů, který se těžce dopracovává k lásce. Myslí si, že si jí nezaslouží, má strach, aby kvůli jeho štěstí nezemřel někdo další z jeho milovaných. Jenže ona se jen tak nevzdává, hlavně proto, že ví, že on je ten pravý. Takže ho nakonec stejně dostane a on si uvědomí, že se jí nedá odolat.

Doufám, že tímto dílem nekončíme a budou následovat další krásně čtivé příběhy této autorky. Určitě mohu celou sérii jenom doporučit.

24.01.2024 5 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Tahle série o potetovaných mladících se mi dostala pod kůži. Každý z dílů má něco do sebe. Minulost není ideální, ale všichni mají neskutečně velké srdce. S každým dalším dílem se vždy dozvídáme, jak jejich životy plují dál, přichází na svět další generace. Těším se na díl.

Tiše jsem zaklel a sklonil se, abych jí mohl položit tvář na temeno hlavy. "Miluji tě, Sayer, a můj syn tě taky miluje. Jestli to uděláš, jestli nám dáš klíč a pustíš nás dovnitř, pak musíš být připravená na to, že zůstaneme. Nedovolím, aby Hyde miloval někoho dalšího, kdo by ho mohl opustit, tedy pokud tomu jsem schopen zabránit."

15.01.2024 5 z 5

Dáma s minulostí Dáma s minulostí Amanda Quick (p)

Miluji knížky této autorky. Pohodové počteníčko s romantikou, troškou paranormálna, malou detektivní zápletkou, nějakou tou vraždou. I zde jsou velmi pohodové postavy, které si prostě nejde nezamilovat, potkáváme se zde i s osůbkami z dřívějších dílů. No prostě další krásná knížka, která končí v mé knihovně.

30.12.2023 5 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Tentokrát jsme se dozvěděli životní příběh Rowdyho. Smutný příběh opuštěného dítěte, který dostal v životě druhou šanci, druhou rodinu a tutéž šanci dal své lásce. Těším se na příběh dalšího z kluků.

"Myslím, že všichni musíme dělat věci, které vlastně nechceme dělat, abychom v něčem uspěli a dostali se tam, kde si myslíme, že bychom měli být." řekl vážným tónem a já jsem v tom slyšela spoustu podtónů naplněných vzpomínkami.

17.12.2023 4 z 5

Kancl po italsku Kancl po italsku Anna Nicoletto

Měla vysněnou práci, která jí bavila a podřízené, pro které by dýchala. Vše bylo super, dokud se neobjevil on a vše, co ona po dobu šesti let vytvořila, zničil. Bylo to krásné čtení, bavily mě sarkastické poznámky, jejich chemie a nakonec i jejich láska. A elipog - super.

Nakrčí čelo a jedno obočí mu pulzuje. "Chodíš s někým?" "Jistěže ne," zašvitořím. "Tedy, po jistou dobu tu někdo byl. Byli jsme kolegové a nakonec se dokonce stal mým šéfem. Byl velmi výjimečný, ohromně okouzlující a kolem srdce měl ostnatý drát, ale byl to takový pitomec a snob... no zkrátka teď je mezi námi konec. Řekla bych, že jsem víc single než kdy jindy." Po tváři mu přeběhne temný stín. "Jestli to má být nějaká hra, tak není vůbec zábav..."

16.12.2023 4 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Hezká romantická knížka. Tentokrát jsme si mohli přečíst, jak si Danny, jeden z mnoha Bradfordů, našel svoji "Zvonilku". Vážně jsem se bavila, jak zvládala Jodi, no spíše jak to zvládali všichni v okolí, když dostala léky. Už se těším na příběh dalšího z rodu :-).

04.12.2023 4 z 5

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

Dohoda mezi Dillon a Westem, kterou jí nabídl, se prostě nedala odmítnout. Jenže 14 dnů uteče jak voda a co potom? Knížka byla zase velmi čtivá. Rozhodně jsem si její čtení moc užila.

"Dillon, když jsme tohle začali, říkal jsem ti, že ti nikdy nebudu lhát. Ale to jsem porušil - v ten okamžik, kdy jsem ti tvrdil, že jsme skončili. Nechtěl jsem to. Myslel jsem si ale, že je to jediná možnost. Věděl jsem, že k tobě něco cítím, ale namlouval jsem si, že pro tebe nejsem dobrý. Prostě že bych nemohl být muž, kterého potřebuješ. Tyhle věci mi nejdou. Nikdy jsem ani neměl vztah. Ty jsi byla první."

28.11.2023 5 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Život není pohádka, ale kdyby byl, asi nikdy nebude dokonalá.

Nevím, tuto knihu jsem přečetla, ale musela jsem se do jejího čtení nutit. Něco mi prostě vadilo. Určitě bych všem přála - a žili spolu šťastně až do smrti -, jenže v tomhle případě je vždycky někdo, kdo to odnese se zlomeným srdcem.

26.11.2023 3 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Krásné odpočinkové čtení - Mack: milující otec tří dcer, Frannie: jejich chůva a láska na dohled, ale tady velký strach, kdyby to nevyšlo. Romantika s malinkým zádrhelem, jinak žádné velké zvraty nečekejte, pokud si ale chcete odpočinout od každodenního shonu a nijak nepřemýšlet, doporučuji.

15.10.2023 4 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Ač Rosie a Adam své první setkání neměli stylem láska na první pohled, ale bylo to skoro vražedné, nakonec se z nich stávají kamarádi. Oba mají své problémy, ale svým způsobem se začínají navzájem podporovat a z kamarádství se stává něco víc.

No a zase jsem si pěkně naběhla, knížka která končí s tím, že nutně potřebujete další díl, který ještě není k mání. Těším se na něj, neboť jsem zvědavá, jak budou jejich příběhy pokračovat, doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat :-).

16.09.2023 5 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Jsi moje duše, řekl mi. Světlo, které mě pokaždé zavede domů.

Francesca, kterou podvedl její snoubenec, se rozhodne, že alespoň jednou použije své svatební šaty. S Cece se dostanou do klubu, ve které zrovna oslavují Tuckovi narozeniny. Jsou zde oba inkognito, neboť mají škrabošky. Jedna sázka a jedna neskutečná noc... Mělo to být pouze jedenkrát a oba si měli jít svojí cestou, jenže ani jeden nemůže toho druhého dostat z hlavy. Jenže, kdo byla ta princezna nevěsta a kdo byl ten hráč? A co se stane, když na těhotenském testu se objeví dvě čárky? Knížka se četla moc hezky, ale musím říci, že první díl se mi líbil o fous víc.

02.09.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Nevěř nikomu, Alexi. Vždycky jsou to lidé, od nichž bys to nejméně čekal, kdo ti vrazí kudlu do zad.

Alex byl nejlepší přítel jejího bratra, který se jí snaží stále chránit. John však odjíždí na rok pryč, proto požádá Alexe, aby Avu ochraňoval. On souhlasí, protože se to hodí do jeho plánu - plánu pomsty, která se po osmi letech blíží k cíli. Jenže nic není takové, jak se na první pohled zdá. Knížka se velmi pěkně četla a přes veškeré nesnáze a překážky nakonec skončila tak, jak jsem očekávala.

13.07.2023 4 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Zase jsem si naběhla, když jsem začala číst knihu, která má pokračování, které ještě není v běhu, protože ten konec...
Griffin - sakra, byl dokonalý, jenže to Nathaniel taky a Morgan, no myslím, že tady není o čem mluvit. A vzpomínky, které Swayze prožívá, které nemůžou být její, neboť ona v té době ještě nebyla na světě? Bylo to super čtení, už se těším na pokračování, doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat.

28.04.2023 5 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

"Jsem tady kvůli tobě, Jasone. Uvědomila jsem si, že jediný člověk, který by mi mohl zlomit srdce, je jedině ten, kdo by ho měl mít."

Hezký romantický příběh s velmi zábavnými přestřelkami mezi hlavní dvojicí. Právnička Taylor se mi moc líbila a Jason "nejvíc sexy chlap", co dodat? Jestli hledáte odpočinkové čtení, je to ideální volba.

06.04.2023 4 z 5