MAU256 MAU256 komentáře u knih

Pan O Pan O Lauren Blakely

Nick i Harper se mi moc líbili, měli mezi sebou skvělý humor a chemie samozřejmě také nechyběla. Kniha je tak z poloviny o sexu, ale to přece ničemu nevadí. Začalo to jednoho dne v Central Parku, když si chtěla Harper vystřelit ze svého bratra, a to scénkou, kterou pro něj s Nickem nachystali. A právě tímto kouskem to pro ně začalo. Sice jim to chvilku trvalo, než to pochopili, ale nakonec to Harper i Nick našli. Knížku jsem si užila, pro odpočinkové čtení můžu jen doporučit.

To je důvod, proč mi líbání a milování s tebou nikdy nepřipadalo jako lekce. Nepřipadalo mi to jako trénování, Nicku. Vždycky mi to připadalo opravdový.

Pro mě to taky bylo vždycky skutečný, řeknu tiše. Vždycky to byla pravda.

05.04.2023 4 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Moc hezké čtení. Totožnost "Hackera" jsem si tipla hned ze začátku a trefa :-). A ona ho pak hezky dostala. Jess byla super, bojové umění, no tak to není nikdy na škodu. Sára, tak tu bych opravdu za kamarádku nepovažovala. A co se vyklubalo z Jirky? Určitě doporučuji, je to hezká oddechovka.

23.03.2023 4 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Další krásně čtivý příběh, tentokrát to byl příběh Jacka. Na něj jsem se těšila už z prvního dílu, byl prostě super. Mrzelo mě, co se stalo mezi ním a Lydií, ale není se čemu divit, kdo by se chtěl koukat na toho, koho miluje, jak se sám ničí? Riley se mi ze začátku líbila, až do chvíle, kdy to všechno zkazila. To ho nemohla poprosit o pomoc, to mu musela takhle vrazit kudlu do zad? A co pak čekala, že jí hned odpustí, takovou zradu? I když jsem byla z jejího počínání zklamaná, nejsme stroje, člověk prostě chybuje a má právo na odpuštění.

Oba díly mohu jen doporučit.

16.03.2023 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Knížka se mi líbila. Občas mě vadilo chování Molly. Super rady z gay baru, bavila jsem se. Jako vždy ve vztahu, co je komplikací - komunikace. O co je to pak jednodušší, když si to vše vyříkají. Ale nakonec to skončilo dle očekávání, tak za mě dobrý.

16.03.2023 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Ať měl Spencer sebevětší ego, stále měl na mysli, jen aby byla Charlotte spokojená. A to u nejlepších přátel je přece na prvním místě. Jenže okolnosti se změnily. Ač si nastavili pravidla, která neporuší, srdci se poručit nedá. Knížka se četla velmi dobře, i když je zřejmé, jak dopadne, mě osobně to vůbec nevadí, je to prostě romantika pro únik z reality dnů.

02.03.2023 4 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

"Právě teď, v téhle chvíli, jsem možná nejšťastnější, co jsem kdy byl."

Musím říci, že tento díl se mi líbil o kousíček víc než první. Elise, ač si nesla temnotu z minulosti, byla dokonalá. A Archer, tak k němu nemám asi co dodat. Už od první chvíle, kdy se dozvěděl její jméno, i když si to ještě neuvědomil, ho dostala. Je pro ní prostě dokonalá druhá polovička. Jenže si to musí uvědomit i ona. Líbila se mi zápletka, kterou spolu vyřešili, jejich chemie, která byla od začátku nepřehlédnutelná. Knížka byla krásně čtivá, mohu jen doporučit. Doufám, že nám autorka připraví další pokračování, které bude mít co dočinění s Hazel a Kieranem.

10.02.2023 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Hezký příběh neskutečně odvážně Elly, které život nadělil hodně těžký osud, ale ona to nevzdala, i když párkrát chtěla, ale nakonec to dokázala. I přes veškerou bolest dokázala mít srdce na správném místě. Získala přátele, rodinu ale hlavně měla svého přítele Cindera, i když se nikdy neviděli, ale jednou k tomu přece dojít muselo. Zamilovala jsem si ji hned od začátku. Cinder x Brian, no co k němu dodat. Jistě neodolatelný, sexy, bohatý, jenže to pro něj nebylo to nejdůležitější, to byla "jeho" Ella. Líbila se mi bohusová scéna z pohledu Briana. Hned se vrhám na další díl.

Oba jsme věděli, že odpověď znám. Brian se ke mně naklonil a upřeně se na mě zadíval. Šibalsky se usmál a zašeptal: "řekni auto".

04.02.2023 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Co kdyby - slova, která vás dokážou zničit. Laurie, která ztratila nevlastního bratra, potřebuje zodpovědět na otázky, aby mohla žít dál, proto se přestěhovala a začala studovat jinde, jenže minulost jí stejně dostihne. A Sam, ztracen z toho, že nedokázal zachránit Austina. A pak gravitace, která je k sobě přitahuje. Jenže dohromady je spojí lež, a ta má krátké nohy. Takže co se stane, až pravda vyjde napovrch? Jako vždy, někoho to bude hodně bolet. Moc hezky psaná knížka, i když má v sobě hodně smutku.

"Slib mi to," zašeptal, načež mi nohy málem vypověděly službu. "Už žádné lži, už žádná tajemství. Chci tě celou, nejen demo verzi. Od začátku do konce, lepší i horší chvilky. Opravdovou Laurie. Tak zní dohoda."

29.01.2023 5 z 5

Krásně čtivý romantický příběh, každou chvilku jsem se musela usmívat. Bram byl dokonalý, suverén ve své práci, ale jakmile se jednalo o ni, tak měl neskutečný strach. Když měl však jednoho dne možnost s ní být, udělal pro to cokoli - schválně prohrál a musel splnit sázku. Julia byla ve své práci nejlepší a přeci chtěla udělat dojem na něj, aby na ni byl hrdý. Patřili k sobě, jen si to Julia musela pořádně promyslet i ve svém srdci. Bylo to hezké čtení, romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

15.01.2023 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Zase jedna krásná romantická kniha. Presley jsem si zamilovala hned, byla to neskutečně odvážná žena a hlavně matka Alexe, která, když se pro něco rozhodne, tak se jen tak snadno nevzdává. Levi byl ze začátku proti opravě a chtěl penzion prodat, ale ona se nedala a svojí dobrotou a láskou ho prostě převálcovala. Tanner byl sobec, který se snažil vrátit něco, co prostě vrátit nelze, a se slovy, že miluje, ale vzápětí se vyspí s někým jiným, no, k tomu nemám co dodat. V jednu chvíli jsme měla strach, že láska, která se zrodila, nevydrží, ale je to přeci romantická knížka, takže to musí skončit dobře, ne? A autorky, díky za epilog :-). Romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

10.01.2023 5 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Tak to byla síla, dosti čtivý příběh. Beth jsem obdivovala, byla tak strašně silná a dělala vše, aby zachránila mámu, ale jaký byl její život? Jak to může matka svému dítěti udělat? Ryana jsem chápala, vždyť bavit se, když jste takhle mladí a nikomu tím neublížit, proč ne? Jenže pak se to zvrtlo. Ale protože Ryan nikdy neprohrává, tak se nenechal odradit a zabojoval, a to nejenom o lásku, ale také o svůj život, který by nebyl otce ani matky, ale jeho. A Scott? Ničilo ho, že jí dříve nepomohl, ale chtěl to všechno napravit a jsem ráda, že se mu to nakonec podařilo.

Ryan se přimáčkne blíž, ochranářsky mě obejme kolem pasu a zavře oči. "Důvěřuju ti." "Slušný pokus." Jemně do něj šťouchnu loktem své sádry a jemu se zvedne hruď, jak se zachechtá. Je to úžasný pocit, dělat si z něj zase legraci. "A tu druhou věc. Řekni to." "Miluju tě." Rozplývám se v jeho teple a jeho síle a taky zavřu oči. "Ještě." "Miluju tě," zašeptá.

01.01.2023 5 z 5

Rozcestí osudu Rozcestí osudu Emilly Ross

Silný příběh, jak si osud s námi dokáže pohrát. Co všechno si nejen Sára ale i Daniel museli prožít, aby dosáhli na své štěstí. Moc jsem jim to přála. Jediná maličkost, za kterou ubírám jednu hvězdičku, jsou chyby v psaní, ale ty člověk prostě musí překousnout.

30.12.2022 4 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

"No, doufám, že sis to užila. Protože to byl poslední první polibek, který jsi kdy dostala." Sklonil hlavu, hlas měl hluboký a majetnický. "Všechny ostatní už jsou moje."

Romantická jednohubečka, trošku mě tam chybělo nějaké napětí, kde by musela být Sidney zachráněna. Byl to zvláštní styl psaní, ale i tak se to četlo dobře.

26.12.2022 4 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Romantický příběh "Popelky". Norah - chudá, pracuje jako číšnice. Paddy - bohatý, herec, který jednou za čas navštíví po zavírací době restauraci, ve které ona pracuje. On potřebuje zachránit svojí špatnou reputaci a ona je ta, která by ho mohla zachránit, a to nejen "jako", jak se dohodli, ale opravdu. A do srdce se nenápadně vkrádá láska..., jakpak to asi dopadne?

09.12.2022 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Nějak se mi podařilo, že jsem si nejprve přečetla poslední díl a až poté "Padlého dědice". Líbil se mi příběh Gideona a Sav, že si to konečně vyříkali a jejich srdíčka se zase spojila, vždyť tohle snad ani jinak dopadnout nemohlo, neboť se oba stále milovali, ač si to Sav nechtěla přiznat. Příběh Estona a Hartley je trošku komplikovanější. Eston se začíná uvědomovat, že je potřeba být zodpovědnější, že nejde stále schovávat se za své jméno, peníze, a nebo vše řešit pěstmi či chlastem. Ale to, že chrání a brání svojí rodinu a ty, které má rád, je krásné. A Hartley - tak ta to tedy vůbec nemá jednoduché. Jelikož mám další díl už přečtený, vím, jak to vše dopadne, určitě doporučuji přečíst si celou sérii, byla krásně čtivá.

09.12.2022 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Další čtivý příběh rodiny Royalových, ve kterém se tentokrát do popředí dostává Easton. Reed odjel studovat, takže jako dalším v rodině se dostává do čela Easton. No, neměl to jednoduché. Myslela jsem si, že
v minulém díle se Steva už Ella nadobro zbavila, protože bude ve vězení, ale jak se člověk může mýlit. A jelikož má Callum nejen dost peněz, ale hlavně má i velké srdce, tak se jeho rodina se začíná rozrůstat o další osůbky. Už se těším na pokračování.

02.12.2022 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Krásná romantická knížka. Joss to v životě neměla jednoduché, proto její chování naprosto chápu, ale někdy mě trošku štvala. Braden byl neústupný a když si usmyslel, že ji dostane, prostě neměla šanci. Ellie byla zlatíčko, vlastně celá její rodina, která ji mezi sebe hned přijala. Jsem ráda, že Adam nakonec dostal rozum, protože bylo jasný, že Ellie miluje stejně tak jako ona jeho. Je to krásně čtivé, romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

17.11.2022 5 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

"Chci, abys mě zachránila dneska, zítra, za měsíc, za rok, za deset let. Zachraň mě. Dej mi ze sebe to nejlepší, to nejhorší a všechno mezi tím. Vždycky jsem sledoval, jak táta miluje mámu, a myslel jsem si, že se totálně zbláznil. Ale nezbláznil. Ukázalo se, že láska fakt může být takhle kurevsky silná."

Poslední díl série. Těšila jsem se na příběh Vaughnuna a "jeho" Lenny. Jablko u něj nepadlo daleko od stromu. Ubližovali si tak, že jsem si myslela, že to ani nechci dočíst, ale zajímalo mě, co vedlo k té "nenávisti". Je to příšerný, ale ani těm nejbohatším se kruté osudy nevyhnou. Litovala jsem Vaughnuna, jediná ani ne minutka dokáže změnit život. Ale taky jsem ho obdivovala, miloval své rodiče tak, že by se raději zničil sám. Jenže to netušil, co znamená rodičovská láska. A Lenny, jak může dívka bojovat se životem, když ten nejdůležitější človíček už tu pro ni není? Bojovala, nebylo to jednoduché. Ale nakonec to dokázali. Doporučuji přečíst si celou sérii a nenechat se odradit , je to krásně čtivé, smutné, romantické.

09.11.2022 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

"Já nemůžu být s duchem. Chci tebe, AJi - skutečného, každou tvoji část. Chci tě celou dobu, nejen v soukromí, ale před celým světem, a dokud se nepřijmeš takový, jaký jsi, nemůžu s tebou být. Je mi líto." A pak byla pryč.

Poslední díl série. Nevím, který se mi líbil víc. V tomto díle se AJ konečně stane sám sebou a k tomu mu dopomůže Brett - dívka, která ho upoutá natolik, že ji v baru sbalí na "jednu noc". Je to však tak dokonalé, nemusí předstírat, může být sám sebou, najednou zjistí, že jí nechce jen na jednu noc. Byla to taková krásná jednohubka, doporučuji přečíst celou sérii.

30.10.2022 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Musím říct, že první třetina knihy mě moc nezaujala. Měla jsem nutkání jí odložit, ale pak se to rozjelo a bylo to dosti mrazivé čtení. Theo byl neskutečně odvážný, až by se dalo říci, že přehnaně moc. Pustit se do takového riskantního kroku, když mu z policie nikdo nevěří. Konec byl pekelný. Jednou přečteno úplně stačilo, už bych se k této knize nevrátila.

14.10.2022 3 z 5