MAU256 MAU256 komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

No, nevím. Knížka se četla docela dobře, nemohla jsem však pochopit, jak jí mohli všichni opustit. Kya - holka z bažiny - , obdivovala jsem ji, co už v takhle malém věku dokázala, jak se snažila poprat se životem, ve kterém jí tedy osud dosti nakládal. Ale nenechala se zlomit. A i když byl konec až po hodně letech, jsem ráda, že se nakonec ukázalo, jak to doopravdy bylo. Tohle bych nečekala, ale za to zadostiučinění to rozhodně stálo. A přiznám se, že mé oči nezůstaly suché. Ale podruhé bych si knihu již nepřečetla.

23.07.2023 3 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Další krásné romantické pokračování, tentokrát byli hlavními aktéry příběhu Toby a Joanna. I přesto, že jejich výpočet v kompaktibilitě byl nejméně vhodný, je to k sobě neskutečně přitahovalo. Už při prvním setkání se dalo říci, že to byla láska na první pohled. Jenže tak jednoduché, že by si řekli - a žili spolu navěky, tak takový jejich příběh tedy rozhodně nebyl. Líbila se mi v příběhu zahrnutá umělá inteligence. Vyskytlo se zde i pár nečekaných zvratů, ale jinak to byla krásná oddechová romance. Romantickým dušičkách určitě doporučuji přečíst všechny tři díly.

"Někdy nám vesmír dává přesně to, co chceme, ale my, protože jsme sebedestruktivní opice, mu to většinou plivneme zpátky do tváře."

Jednoduše řečeno, nejmocnější silou ve vesmíru je láska.

22.06.2023 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Zase další syrové, drsné, krásně čtivé dílo této autorky, které není pro každého. Od knížky se nedalo odtrhnout. Je v ní vše - krutost, hrdost, nenávist, bezmoc, láska. Sparrow - Ptáčátko - byla neskutečná, nezlomná a přesto ji dokázal zlomit ON, protože se do něj zamilovala. Troy - Uklízeč - dostál svému slovu, které dal otci, vzal si ji. Mělo to být jen nahrané, jenže ona se mu dostala pod kůži. Měl však tajemství, a to zničilo vše, co mezi nimi začínalo být. Dostanou druhou šanci? Určitě doporučuji přečtení.

"Když zvážím všechny okolnosti," řekl jsem a neotočil se, protože jsem věděl, že bych to nevydržel a udělal bych to co vždycky - nutil ji a vyhrožoval, aby zůstala, i když jsem věděl, že by neměla, "kdybych to věděl, nečekal bych doteď nebo až budou naši rodiče po smrti. Požádal bych tě o ruku, když ti bylo devět na tom tanečním parketu na Paddyho svatbě, když jsi se mnou tančila první ploužák, a nezajímaly by mě následky. " Rozesmála se. Myslela si, že je to vtip. Nebyl.

"Nikdy jsi nebyla noční můra. Nejdřív jsi byla obchod ..." Ušklíbnu se a roztáhnu jí prsty po břiše. "A pak ses stala mojí radostí." "A co jsem teď?" Přikryje mi ruku a stiskne ji. "Teď jsi, hrdličko, můj domov."

13.06.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

"Nemusíš se mě bát." Začala mě vískat ve vlasech. "Jsem jenom ženská, co miluje rozbitýho chlapa." "A já jsem jenom chlap, co miluje rozbitou ženskou."

Příběh z mafiánského prostředí, brutalita, znásilňování, drogy, pašování, vraždy a žádné druhé šance. A přece Danny druhou šanci dostane, a to přímo od mafiánského bosse. A Danny dá zase druhou šanci na lepší život Rose. Oba jsou rozbitý, zřejmě proto k sobě tolik pasují.

01.06.2023 4 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Hezký příběh s detektivní zápletkou, no a samozřejmě romantika také nechyběla.
Když přišla FBI s nabídkou, Jordan prostě nemohla odmítnout, neboť není nic, co by pro svého bratra/dvojče neudělala. A že při tom utajovaném úkolu získala lásku, tak to byla samozřejmě třešnička na dortu. Příběh jsem si užila, těším se na další knížky této autorky.

28.05.2023 4 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

Knížka se mi moc líbila. Bože, kdo by nechtěl Elliota, úplně jsem si ho zamilovala a samozřejmě i celou jeho rodinu. Macy mi bylo straně líto, v tak mladém věku ztratit maminku a pak i tatínka. A její spřízněná duše? Nedalo se od knížky odtrhnout, protože jsem chtěla vědět, jak to bylo, že to skončilo na 11 let odloučení. A to mě dostalo, život prostě není fér. Líbilo se mí střídání období. A jsem ráda, že pro romantickou dušičku to mělo takový konec. Knížku mohu jen doporučit.

23.05.2023 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Příjemné oddechové čtení, pěkně jsem se bavila. Moc se mi líbilo, jak se měnil jejich sousedský vztah. Trošku mi vadila přezdívka "kobylka", ale pokud to nevadí tomu, komu je určena, tak ostatním to může být fuk. Romantickým dušičkám pro odpočinek a k dobrému vínečku mohu jen doporučit.

03.05.2023 4 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

"Vůbec nic - mám to," vydechla, a když ruku vytáhla, v prstech svírala starou zkrabacenou obálku, na jejíž přední straně Leo rozeznal Dukeův rukopis a několik slov: Pro Lily, Cesta do pekel.

Ze začátku jsem se nějak nemohla začíst, ale pak se to rozjelo a už jsem se nemohla dočkat jestli najdou to, co hledají. Kniha plná dobrodružství, luštění hádanek a šifer, přátelství, ale i zrady a lásky.

08.04.2023 4 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

"Ty blázínku," zaúpěla jsem. "Jsi naprostý, totální idiot. Vždycky jsem tě milovala. Odjakživa jsem tebou byla posedlá. Proboha, vždyť jsem tě přemluvila, abys mě políbil."

A právě tím prvním polibkem vše krásné, co mezi sebou měli, bylo zničeno. Protože tímto se dotknul pro něj nedotknutelného. Otec "princezny se stříbrnou lžičkou" zasáhl a v ten jeden okamžik změnil jejich osudy. Moc hezky se knížka četla, ač je jasné, jak to celé skončí, bylo to hezké čtení. Tahle autorka prostě nezklame, romantickým dušičkám vřele doporučuji.

28.03.2023 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Rocker Jake, bývalá kamarádka Tru a její současný přítel Will. Milostný trojúhelník, ze kterého může vzejít jen jediné, a to zlomené srdce. Bylo mi líto Willa, protože tohle si opravdu nikdo nezaslouží. Tru mi občas lezla na nervi a Jake mě dost naštval, když do toho spadl zpět. Knížka se četla hezky, i když tam mohlo určitě být o pár stránek míň, ale určitě si přečtu i pokračování, neboť mě zajímá, jak bude jejich příběh pokračovat dál.

19.03.2023 4 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Krásná nenáročná oddychová knížka. Kinsley jako knihomolka, která hází s knihami? No za mě to bylo u ní velké mínus. Jinak to bylo fajn počteníčko. A mít super kamarádky, obrovský bonus do života. Určitě si přečtu i příběh Holley a Saylor.

26.02.2023 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Pippa a Jensen, tak rozdílní a přesto se k sobě nezkonale hodí, jenže si to musí uvědomit oba. Krásné zakončení série "Božský". No a ten epilog, prostě super, doporučuji přečíst celou sérii, protože každá z dvojic měla něco do sebe. Prostě super čtení, romantické dušičky jen do toho :-).

17.02.2023 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

"Když říkám "miluji tě", nemyslím tím to, co mi tvoje společnost přináší v kariéře nebo že miluju tvoji častou chuť na sex. Myslím tím že miluju tebe. Miluju, když se rozesměješ, když vidím tvoje reakce, když tě poznávám v těch nejmenších maličkostech. Miluju, kým můžu být, když jsem s tebou, a věřím ti, že mě nezraníš."

Další krásně čtivé romantické dílo s dávkou sexu. Jelikož jsem přeskočila tento díl, tak jsem už věděla, jak to s těmito dvěma dopadne, ale jejich příběh se mi líbil. To vzrušení z toho, co by se mohlo stát, kdyby je někdo přistihl, úplně jsem Sáru chápala a přála jsem jí takového chlapa, kterého si zasloužila. A Max, i takového sukničkáře dostihla ta bolest hrudi, když o někoho stojíte tak moc. No bože, kdo by takového chlapa nebral, co by pro svojí polovičku udělal skoro cokoli. Romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

08.02.2023 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Další pěkná knížka této autorky. Nenávist - láska, jak snadné je překročit hranici mezi nimi. Ze začátku jsem nechápala Mala, proč je na Rory tak naštvaný, ale postupem čtení se vše začalo vysvětlovat. Kathleen jsem nesnášela, to co provedla, byla dost velká podpásovka. No prostě jsem fandila Rory. Knížku jsem nemohla odložit, potřebovala jsem vědět, jak jejich příběh dopadne, můžu jen doporučit.

26.01.2023 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Smutný a citově náročný příběh Mii. Domácí násilí od otce, od přítele, to je prostě strašné. Kolik toho musela snést. Útěk. Měla štětí, že v restauraci narazila na Beth, která jí poslala za Jordanem. Byl skvělý, on by se pro ni obětoval. Ona se však nejdříve musela vypořádat se svými démony, aby konečně mohla jít dál a našla lásku svého života. Moc hezky napsaný příběh.

Mámimo celé jméno totiž bylo Annabelle. Vždycky jsem ji znal jen jako Belle, ale celým jménem se jmenovala Annabelle. Anna. Proč mi to sakra nedocvaklo dřív? Copak jsem fakt takový pitomec? Belle byla Anna.

21.01.2023 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

"A kdo je tohle?" zeptal se jeden z nich. Logan mě objal pevněji. "To je Lottie. Moje holka." "A ten tvůj anděl z podzemky o ni ví?" dobíral si ho ten druhý. Zadostiučinění v Loganově hlasu se nedalo přeslechnout. "Ten můj anděl z podzemky - to je ona."

Hezký romantický příběh. Moc se mi líbilo seznámení se hlavních postav a Loganovo oslovování "Sněhová královna" a "Valounek"? Bože, kdo by Logana nemiloval, byl pozorný, ochranitelský, sexy, hudebně nadaný, se srdcem jen pro ni, co víc, si ještě přát. Mrzel mě vztah rodičů k Lottie, štěstí, že je to romantická knížka, tedy s dobrým koncem.

Pokud máte chuť na romantickou knížku, u které si můžete odpočinout a nad ničím nepřemýšlet, je to jedna z nich. Musím však přiznat, že jsem od této autorky četla lepší knihy.

14.01.2023 4 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon CouCou

"Jsi láskou mého života. To si navždy zapamatuj."

Knížka se dobře četla, byla to taková nenáročná jednohubečka. Nečekala jsem takový zvrat, jak se může člověk v člověku neskutečně mýlit. Vždyť to byla její nejlepší kamarádka? Jsem ráda, že to nakonec dopadlo se všemi tak, jak by si asi každý zasloužil a ona našla to, po čem snad každá žena touží... , lásku na celý život.

04.01.2023 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Opřela jsem si hlavu o jeho rameno, chvějící se víčka se mi zavřela, zatímco jeho rty pokračovaly po mém krku dál. "Kamkoli půjdeš, půjdu, kdekoli zůstaneš, zůstanu."

Osud je svedl dohromady. Čarodějnici a lovce čarodějnic. Ač to mělo být nemožné, zamilovali se. Jejich příběh však není procházka růžovou zahradou a všude číhá smrt. Těším se na další pokračování.

27.12.2022 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Krásný příběh zakázané lásky klientky a bodyguarda. Ivy je neskutečně bohatá a Ryan jí má jenom chránit, avšak proti lásce prostě nemají šanci. Bylo to krásně čtivé, když jsem viděla tu tloušťku knihy, docela jsem se zarazila, ale četlo se to krásně, až jsem byla zklamaná, když jsem se dočetla k epilogu, nějak rychle mi utekla.

04.12.2022 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Konečně si Reed a Ella připustí, že se milují. Ale nic nemůže být jen růžové. Myslím, že se mi tento díl líbil ještě mnohem víc než díl první. Ella se stala v jejich rodině nejdůležitějším členem, který všechny stmeluje. Všichni Royalové si jí zamilovali a ona si zamilovala je. No a ten konec, budu se muset vrhnout na další díl. I tento můžu jen doporučit, je to krásně čtivé.

19.11.2022 5 z 5