MAU256 MAU256 komentáře u knih

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Pokračování tentokrát z pohledu Abby. Určitě doporučuji si nejprve přečíst Krásnou katastrofu a Učiněnou katastrofu, jinak vám v tomto díle bude spousty věcí unikat. Byl to takový krátký doplňující díl, ale i tak jsem ráda, že jsem si ho přečetla.

15.12.2023 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Tentokrát to byl příběh prvního dílu z pohledu Travise. Čtení bylo příjemnější s pocitem, že jste věděli, jak to nakonec dopadne. Příjemnou tečkou byl epilog! No, určitě si přečtu i další díl.

14.12.2023 5 z 5

Nash Nash Jay Crownover

"Vím, že si zasloužíš, aby tě někdo miloval už kvůli tomu, co děláš pro jiné. A taky vím, že jsem slušný muž, Saint. I já si zasloužím, aby mi někdo mou lásku oplatil. A jestliže toho nejsi schopná, pak je jen dobře, že to mezi námi končí. Já bych ti dal všechno, co mám."

Další krásně čtivý díl, tentokrát s hlavním aktérem Nashem. Jeho dětství nebylo jednoduché, ale ani jeho dospívání a nynější život není snadný. Se Saint se znají již ze střední školy a aniž by o tom věděl, jí v té době zničil. Jenže i když si to není schopna připustit, stále je do něj zamilovaná jako kdysi. Jenže on už není takový jaký býval. Dostane šanci jí to dokázat? Knížku určitě doporučuji a už se těším na další příběh, tentokrát o Rowdym a Salem.

23.09.2023 5 z 5

Zlomená Zlomená Rachel Van Dyken

Tento díl byl nejvíc emotivní. V předchozích dílech mě přišla Lisa jako bezstarostná, ve druhém díle pomáhala Gabovi, ale to, co se dočítáme v tomto díle, co se jí stalo... Byla neskutečně silná, že to nakonec dokázala, ale jen díky tomu, že si dokázala přiznat, že už se nemůže skrývat ani před svými přáteli, kteří jí se jí snažili pomoc.

Uzdravení vám dodá energii každý den, kdy byste nejradši nevylezli z postele, uzdraví je to, když se smějete místo toho, abyste plakali, uzdravení je to, když dokážete držet hlavu vzhůru, i když se vás démoni pokoušejí zlomit.

20.09.2023 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Ze všech knížek této autorky, co jsem četla, je tato asi nejslabší. Objevuje se zde přítomnost a minulost roku 1860 - 1861, ve které se zrodila láska, která byla zrazena. V současnosti: Jonah - právník, který toho hodně ztratil (svého bratra, svoji tvář, sám sebe), se už 8 let ukrývá před světem ve svém sídle za zdí, která dle legendy pláče. Clara - baletka, kterou vychoval otec, se srdcem na správném místě, kterou legenda o lásce Angeliny a Johna dovedla až ke zdi, za kterou se ukrýval Jonah. Do zdi vhodila své přání: Pomoz mi ti pomoct Angelino. A od této chvíle začíná jejich příběh, jak zde bylo párkrát napsáno - Kráska a zvíře :-).

06.09.2023 4 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Romantická knížka, která se ze začátku trošku vlekla, ale jakmile se dostali do Španělska, tak se to rozjelo. Aaronova láska a přesvědčovací metody, aby jí získal na svojí stranu - no kdo by takového chlapa nechtěl? Lina mi byla malinko nesympatická, ale čím si dříve prošla, tak se to dalo pochopit. No a jelikož je to romantická knížka, tak samozřejmě díky za takový konec.

31.08.2023 3 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Krásný romantický příběh Roberta a Elizabet, které se jako děti nesnášely a dělaly si neskutečné naschvály. Neviděli se 14 let, jenže osud je svedl dohromady, aniž by o tom věděli. A od nenávisti k lásce je jen malá hranice. Knížku jsem si neskutečně užila a pro romantické dušičky určitě doporučuji její přečtení.

21.08.2023 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Hm, tak to byla jízda. V jednu chvíli jsme si myslela, že nebudu číst dál - vzdát se podpisem na smlouvě sama sebe? Jenže jsem chtěla vědět, jak to nakonec dopadne, takže jsem samozřejmě nepřestala číst. Nakonec, jak se kdo rozhodne, to je jen jeho volba. Knížka byla čtivá, no a určitě si přečtu další díly, protože mě zajímá jaký bude příběh Jace a Ashe. No přeci řekněte, kdo by takové ochránce nebral?

10.08.2023 4 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Jelikož jsem přečetla předchozí trilogii, tak už člověk trošku věděl, do čeho se pouští, ale vyprávění příběhu, který byl před Alaynou? Hudson měl štěstí, že Alayna ho bezmezně milovala a dokázala odpustit i neodpustitelné. Nebylo to špatné čtení, jen takové trošku shrnutí tří předchozích dílů z jeho pohledu.

12.07.2023 3 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Někdy se stane, že to, co chceme, máme přímo před nosem, ale jsme poslední, kdo si toho všimne.

Trošku mi trvalo se začít, ale pak už to šlo samo. Chápala jsem Melindu, že otevřít se pro ní bylo těžké. Proto při vytvoření nového profilu na seznamce se mohla vypovídat, protože on nemohl tušit, že je to ona. Jenže až se to provalí? To bolelo. A jak to nakonec dopadlo? Zjistíte po přečtení sami :-)

01.07.2023 4 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Před časem jsem přečetla knížku "Leo", tak teď jsem sáhla po této. Připomněla jsem si, jaká byla. A stejně tak mě dostala i tato, neboť je jen z trošku jiného pohledu. Pořád mě dostává, jak na tom některé děti jsou. Takže se mi slzy zase nevyhnuly. Každý by měl dostat druhou šanci?

Otočím se a ona tam stojí. Moje krotitelka lvů, moje Evie, moje láska. V první chvíli tomu nerozumím. Směje se a z jejích rtů vyčtu: "Vybrala jsem si tě." Zdá se mi, že se čas zastavil a zvuky z okolí se vytratily. Nadechnu se z plných plic, ten knedlík v krku mě snad udusí.

25.06.2023 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Stacey Kennedy

"Odpusť mi," zachraptěl. "Odpusť mi, že jsem to mezi náma tak podělal."

Další díl, který se tentokrát zaměřil na Hazel a Kierana. A samozřejmě zde nechyběli také další osůbky z předchozích dílů, abychom se dozvěděli, jak jejich životy dále pokračují. I tento díl byl krásně čtivý. Hazel byla zlatíčko, která si nesla tajemství, o kterém se nyní dozvěděl i Keiran a rozhodl se jí pomoc. No a jak to dopadlo? Jednohubečka, která stojí za přečtení.

24.06.2023 4 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

"Radku ... co ode mě chceš?" zeptala jsem se rezignovaně. "Všechno. Sama jsi s tím začala," řekl jsem a přitlačil ji ke zdi. Chytil jsem jí obě ruce a podržel jí je nad hlavou. "Vylekala jsi mě, ty blázínku, s tou svou láskou. Nezasloužím si tě a chtěl jsem tě toho ušetřit, ale pokud se do toho sama hrneš..." "Nehrnu," vyhrkla o vteřinu dřív, než jsem ji políbil.

Jsem ráda, že v knize jsou i Kinga a Łukazs z prvního dílu.
Tento díl je zaměřen na komisaře Radka a vyšetřovací případ, ve kterém se objevuje Zuzanna Ta je nejprve v roli ženy, kterou měl svést, posléze se dostane do role, kdy ji má chránit, ale ona se mu dostane i pod kůži. A jak to celé nakonec dopadne? Knížka se mi četla asi stejně dobře jako "Prokurátor". Určitě si přečtu i další díl, neboť mě zajímá, jak se jejich životy budou odvíjet dál.

18.06.2023 4 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Další hezky čtivý, takový oddechový, díl z mafiánského prostředí. Tentokrát byl příběh o Robertovi, který se sakra rychle zamiloval, vlastně šlo vše dosti rychle. V jednu chvíli jsem si myslela, že bude kopírovat svého bratra, ale autorka překvapila. Kompletní odstřižení? Sakra, tak to byl řez, tohle bych jako matka nedokázala. Líbila se mi Amy, jak si je všechny omotala kolem prstu. Určitě si přečtu další pokračování a budu doufat, že i v dalším díle bude alespoň nějaká část věnována obou bratrům a jejich drahým polovičkám.

07.06.2023 4 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Selhal jsem. Čtete správně. Selhal jsem jako přítel. Jako že selhal. Udělal jsem obrovskou chybu. Zklamal jsem holku, kterou miluju, zklamal jsem sám sebe a zničil náš vztah.

Knihy této autorky se mi moc líbily, proto jsem zase pro jedné z nich sáhla. Je oddechová, romantická. Mac jsem si oblíbila, na to, že byla z bohaté rodiny, se tak vůbec nechovala. Cooper udělal obrovskou chybu, jejich vztah začal na základě lži, ke které se chtěl přiznat, ale bál se, bohužel pro něj, se však provalila. Bylo to hezké čtení, těším se na pokračování, které bude tentokrát o Evanovi.

03.06.2023 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

"Všechno se mi to sesype, Tey. Je to domeček z karet, Kendra se všechno dozví a Scott mě bude nenávidět a PLTD nedostane sponzora a Sára mě nezaměstná a Scott mě rozhodně bude nenávidět."

Má první kniha od této autorky, ke které jsem se dostala díky komentářům zde v databázi knih. A musím říci, že se četla skvěle. Ač jsou Tess a Scott každý z jiné společenské vrstvy, neskutečně je to k sobě táhne. Začetla jsem se a najednou byl konec, a to jako vážně? Takže jsem ráda, že jsem si hned vypůjčila i druhý díl :-).

21.05.2023 5 z 5

Perský květ Perský květ Mon CouCou

Propletla jsem si levou ruku s tátou. Cortado k nám přistoupil. Vzala jsem i jeho ruku a stejně tak propletu svoji pravou ruku s ním. "Jste moje rodina. Chci vás ve svém životě," políbila jsem ruku táty, pak ruku strýčka. "A stejně jako moje maminka, chci jít za hlasem svého srdce," pohlédla jsem k Lorenzovi.

Moc pěkný příběh z mafiánského prostředí. Začátek byl hodně volný, až tak v polovině se to začalo pořádně rozjíždět. Sophii jsem si oblíbila, její láska k bylinkám byla úžasná. K Lorenzovi a jeho lásce k ní, no asi nemám slov, takovou lásku by si přál snad každý. Cortado - prostě si šel za svým, už se těším na jeho příběh. Knížka byla čtivá, mohu jen doporučit.

17.05.2023 4 z 5

Kde se les dotýká hvězd Kde se les dotýká hvězd Glendy Vanderah

"To ty moje kvarky," řekla Ursa. "Počkat," namítl, "já myslel, že jsme s těma kvarkama už skončili." "Jak tě to napadlo? Vždyť se kolem mě pořád dějou dobrý věci."

Moc se mi líbila obálka knihy a její název. Magický příběh, který byl vymyšlen Ursou, která se tímto chránila před špatnou událostí z minulosti. JO si zažila špatné chvíle, ale její kamarádka Tabby jí dodávala potřebnou sílu v těch situacích, kdy to nejvíc potřebovala. A pro Gabeho se takovou Tabby stala JO. V knížce nechyběla troška napětí ani romantika. Hezky se četla, prostě pěkná oddechovka.

16.05.2023 4 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Hezké romantické oddechové počteníčko. Jako i v prvním díle, tak i v tomto jsem se bavila vztahem Bradford X jídlo. Taky se mi moc líbily rodinné vztahy. Ale dost mi vadilo, jak bylo stále poukazováno na tloušťku Zoe. Jinak to bylo čtivé, nakonec dětí jako smetí a jídla stále nedostatek :-))).

05.05.2023 4 z 5

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Oddechová volně plynoucí romantika z právnického prostředí. Žádná zápletka, žádné velké přemýšlení, jen jedno špatné zhodnocení situace a osm let rivality. Ale nakonec ...

28.04.2023 4 z 5