popeluška popeluška komentáře u knih

Rozbité štěstí Rozbité štěstí Táňa Keleová-Vasilková

Moje první knížka od autorky .... a byla jsem nadšená...a rozhodně budu číst i další knihy....moc ráda doporučuji :-)

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Pohodové a krásné čtení ...opět mě kniha od této autorky nezklamala :-) už se těším na další

Já a on Já a on Táňa Keleová-Vasilková

Nádherné čtení......pokaždé se těším na další knihu od autorky.....píše perfektně :-) vřele doporučuji

S kým mě bavil svět S kým mě bavil svět Marie Poledňáková

Kniha je prostě nádherná . Krásně se četla a těch zajímavostí co se člověk dozví :-) vřele doporučuji

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Kniha mě bavila úplně stejně jako film.... a to se vždy nepodaří :-) rozhodně doporučuji

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

Kniha mě zaujala skoro stejně jako film. Obojí naprosto úžasné.

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Tato kniha je jediná od autorky která se mně až zase tolik nelíbila. Ale jako oddechovku proč ne :-)

01.09.2016 3 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Opět suprové čtení.....série na kterou člověk jen tak hned nezapomene....moc se mi kniha líbila :-)

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Opět velká paráda.....napínavé od začátku až do konce. Za mě pět *.....dala bych i více kdyby to šlo :-) podařená kniha

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Velmi povedená detektivní série.......moc se mně kniha líbila a vřele ji doporučuji k přečtení .-)

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Třetí díl opět úžasný:-) Napínavé až do konce. Zaslouží si pět *. Výborná autorka která prostě umí .-)

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Druhý díl byl opět napínavý a úžasný až do samého konce :-) doporučuji...

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Tak se mně do detektivky vůbec nechtělo.....ale byla jsem navýsost překvapená jak byl děj napínavý od začátku až do konce. Prostě paráda....těším se na další díl :-)

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Tato série se mi moc a moc líbí.....napínavé až do konce....nemůžu jinak než dát 5 *

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Manželovo tajemství bylo napínavé až do konce ......super čtení...rozhodně doporučuji si přečíst :-)

31.08.2016 5 z 5

Dědečkové Dědečkové Pavel Čech

Velká nádhera, unikátní kniha :-) líbila se mi nejvíce hruška, biograf.....Opravdu se dá krásně číst i beze slov....určitě stojí za vyzkoušení :-)

31.08.2016 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Pohled Cama byl stejně krásný jako pohled Avery.... Krásná série už teď se nemůžu dočkat dalších dílů...Bonusy úžasné :-) Vřele doporučuji si přečíst :-)

30.08.2016 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Opravdu moc hezká kniha.....krásně jsem se u ní nasmála.....čte se velmi svižně. Prostě suprová oddychovka :-)

24.08.2016 5 z 5

Nádherná kniha .....doslova kouzelná. Právě jsem dočetla a mám z ní krásný pocit :-) Autorka prostě umí a proto si kniha zaslouží plný počet *****.

22.08.2016 5 z 5

Na kolech pod Mt. Blanc ...se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy Na kolech pod Mt. Blanc ...se třemi dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy Michal Ivasienko

Naprosto úžasná kniha. Nádherně napsaná.....pět hvězdiček si určitě zaslouží :-)

20.08.2016 5 z 5