Sarka25 Sarka25 komentáře u knih

Nenasytní mrtví Nenasytní mrtví Darcy Coates

Ve druhém dile se nám poodkryva záhadná minulost Keiry a její přátelé živí i zesnuli se jí snaží pomoct. Keira pomalu přichází na to jak svoje schopnosti ovladat. Druhý díl byl fajn ale už to nebylo tak tajemne jako ten první. Jsem zvědavá co je Keira zač a doufám že to vse dopadne dobře a ona bude moc žít ve svém domečku u hřbitova.

16.10.2024 5 z 5

Skleněný muž Skleněný muž Anders de la Motte

Opět skvělá kniha. Leo a její oddělení ztracených duši je skvělé a Martin ten je odvazny a super chlap. Měl by to dát s Leo dokupy. Příběh byl opět super, ten nápad se zmrzovanim kde na to autor chodí. Nepinave že se nedá přestat číst..

24.09.2024 5 z 5

Obětiny Obětiny Robert Marasco

Dobře napsaná kniha. Žena která chce vše a nakonec vše ztratí. Knížka se mě líbila zas horor to určitě nebyl ale napětí bylo, vývoj postav super, atmosféra taky dobrá. Možná jsem ke konci čekala větší vzruso nějaké vysvětlení nebo zvrat.

26.08.2024 4 z 5

Smrt na plese Smrt na plese Verity Bright

Druhý díl byl opet super oddechove čtení. Jedna či dvě vraždy, vyšetřování a dobrý konec. Elleanor a Cliford jsou skvělá dvojce. Těším se na další díl

21.08.2024 5 z 5

Barbaři z ledové planety Barbaři z ledové planety Ruby Dixon

Trochu bizar ale číst se do dalo.. Taková oddychovka na večer, k tomu nějakého šikovného pomocníčka do ruky, protože některé scény byly opravdu dost žhavé. A kdo tvrdí že ne a nic to s ním nedělá kecá. Takové mimozemské vzruso.

17.08.2024 5 z 5

Dům v Amityville Dům v Amityville Jay Anson

Tak tohle pro mě byla opravdu děsivá kniha, u žádné jsem se snad nikdy takhle nebála. Byla jsem rozhodnuta ji nedocist protože jsem to tom měla noční můry ale nakonec jsem ji přes den dočetla. Skvěle napsané, atmosféra opravdu děsivá a nedoporučuji číst večer.

15.08.2024 5 z 5

Zavřu oči v modlitbě Zavřu oči v modlitbě Alex Ahndoril (p)

Druhý díl s Julii a Sidem se mě opět líbil.. Není to záda kniha co vás vystřelí do nebes ale je to taková příjemná oddychovka na večer po práci. Trochu mě to připomíná vztah mezi Robin a Cormoranem Strikem.. A to se mě na těch knížkách líbí.. Takovej Dekrom (Detektivní+ romantika)

05.08.2024 5 z 5

Host Host B. A. Paris (p)

Kniha nebyla špatná ale protože je to B. A. Paris tak jsem asi měla větší očekávání. Do příběhu jsem se nemohla začíst ale pak už to bylo fajn Bylo to příjemné počtení a postavy byli dobré napsané. I když já z toho všeho podezirala jinou ženu ten konec mě dostal. Nejlepší čas na celé knize byl konec.

30.07.2024 4 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Dlouho mě trvalo než jsem se do knihy zacetla a než jsem ji vůbec otevřela ale musím říct že to stálo za to. Do Leo a Martina jsem se zamilovala a vraha jsem tentokrát vůbec nevěděla. Na to že severské krimy nečtu tak už se těším na další díl

26.07.2024 5 z 5

Poslední slovo Poslední slovo Taylor Adams

Toto je moje první kniha od tohoto autora a musím říct že Wow. Hned odzacatku to je napínavé jako ksandy a celkem i děsivé. Dlouho už jsem z nějaké knihy neměla husinu a pocit že ve tmě někdo stojí. Když už si myslíte že je to ok přijde nečekaný zvrat. Jen asi jednu zápletku jsem uhadla jinak nebyla kniha předvídatelna. Super čtení

06.07.2024 5 z 5

Tři Sekery Tři Sekery Kateřina Surmanová

Miluju knihy Kateřiny Surmanove možná že nejsou úplně strašidelné ale nervydrasajici rozhodně. Líbí se mi že píše z prostředí mě blízkého a zmiňuje tam ač nenápadně autory co mám ráda.. Za mě super čtení a doufám že to nebyla poslední kniha

06.07.2024 5 z 5

Očistec Očistec Lee Mountford

Tak jsem se těšila na 3 díl a dočkala jsem se a bylo to prima. Chvílemi dost napínavé že jsem musela pestst číst. Autor píše dost čtivě a mám jeho knihy rada. A jak to vypadá bude asi i 4 díl aspoň se mám na co těšit.

01.07.2024 5 z 5

Architekt temna Architekt temna Marko Hautala

Tuhle nenápadnou knížku už pár let v knihovně mám a protože jsem neměla co číst tak jsem po ní sáhla a docela mě bavila. Příběh je celkem originální a bylo to i sem tam strašidelné. Jen ten konec byl divný

08.06.2024 4 z 5

Noční dům Noční dům Jo Nesbø

Nikdy jsem od Jo Nesbo nic nečetla, severské krimy nejsou moc pro mě, ale když jsem se dozvěděla že přichází s novým žánrem rozhodla jsem se to zkusit. Za mě je kniha super i když jsem si párkrát říkala že mě to trochu připomíná pana Kinga. No ale každopádně za mě skvělé počtení rozhodně jsem se nenudila, knížka skvělé plynula, přečetla js ji jedním dechem. Občas tam byly pasáže kdy jsem si říkala co to sakra je ale i tak jsem dala 5* bylo to originální a čtivé.

28.05.2024 5 z 5

Vražda v opatství Vražda v opatství Irina Shapiro

Druhý díl z malebné Anglické vesničky kde po skončení série nikdo nezůstane byl opět super. Miluju tu anglickou krajinu, jídla a oba hlavní hrdiny.. Už aby vyšel další dil

19.05.2024 5 z 5

Doručovací služba čarodějky Kiki Doručovací služba čarodějky Kiki Eiko Kadono

Viděla jsem s dětmi film a bylo to moc hezké.. Líbilo se mě to.. Spíš pro děti ale příběh je to dobrý

17.05.2024 5 z 5

Vražda v kryptě Vražda v kryptě Irina Shapiro

Takhle knížka se mě moc líbila. Mám ráda knížky z 18 a 19 století a když je to k tomu detektivka tak je to skvělá volba. Hlavní postavy super a zápletka taky. Těším se na další díl.

17.05.2024 5 z 5

Smrt v domě Gillespieů Smrt v domě Gillespieů Darcy Coates

Tentokrát jsem opravdu zklamaná. To je poprvé co se mě něco od Darcy nelíbilo. Hlavní příběh byl docela fajn ale moc krátký. Ty povídky to byla bída. Pokud budou knihy takhle pokračovat tak asi přestanu číst. Darcy je jednou z autorek na kterou se opravdu těším. Teď ale přišlo velké zklamání

15.05.2024 2 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Moje první knížka od této autorky a musím říct že byla dobrá, ctiva a napínavá, ale už od půlky jsem věděla jak to asi dopadne. Konec trochu smutný. Vraha jsem taky uhadla.

02.04.2024 3 z 5

Odhalení Odhalení Brianna Labuskes

První díl Podezření se mě opravdu moc líbil a na další jsem se opravdu těšila a zklamaná jsem nebyla. V knize je několik časových linek kde se postupně dozvíme jak to bylo. A konec je opravdu odhalení a na upnem konci se mě trochu zalili oči slzami.. Zvolila bych jiný konec

22.03.2024 5 z 5