Ticiana Ticiana komentáře u knih

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Mne se to libilo. Precteno docela rychle, stranky mizeli a mela jsem docteno. Mi to prislo spis pohadkove vypraveni s prvkama strasidelnosti.

25.10.2018 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Nahoru a dolu, nahoru a dolu. Je uzasne jak se zakazdym z toho dostala a pak do toho zpatky spadla. Stoji za precteni. Jsem zvedava jak to s ni dopadlo po 35 letech.

20.09.2018 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Trosku mne mrzi, ze nebyla vydana plna verze. Knizka na zamysleni.

20.07.2018 4 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Tak a dalsi HH. Nevim predesly dil se mi libil mnohem vic. Tady mi prijde, ze uz autor iba na tom chce vydelat. Ale ctive to bylo.

11.06.2024 4 z 5

Kdyby ze světa zmizely kočky Kdyby ze světa zmizely kočky Genki Kawamura

Knizka zabere jen par chvil. Je o zamysleni se nad zivotem, o tom, na co clovek zapomene, co je dulezite, nad tim, co jsme ochotni obetovat a co uz ne. Kocour a Dabel se mi libili.

03.05.2024 4 z 5

Jizvy plné beznaděje Jizvy plné beznaděje Stefan Ahnhem

No neni to serie Fabiana. A myslim, ze mi uplne nesedi, jak se jeho postavy chovaji, s cim jsem mela problem. Malin nikoho neposlouchala, jeji sef taky takovej protivnej. Ale pripad, ktery resili se mi libil.

21.04.2024 4 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Svizna trilogie, a zaverecny dil byl famozni. Bylo skvely pozorovat jak rychle Layla dospela. Roth uplne skvely, doufala jsem ale, ze se vic dozvime i Robinovi. Jsou to knihy pro dospivajici lidi, kdy vlastne bojujou s tim, kym jou a chteji byt. Ja si to uzila. Tym Roth vede.

14.04.2024 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Dej plyne hodne rychle, i kdyz se toho moc neudalo. Jsem spis tym Roth, ale uvidime, co se jeste stane. Prijemna oddychovka i kdyz spis pro mladsi rocniky.

07.04.2024 4 z 5

Převozník Převozník Justin Cronin

Uzasna kniha. Chvili premyslite, co se to sakra deje, pak si myslite, ze jste na to kapli a ono ne. A proto musite cist dal a dal. Doporucuji.

04.04.2024 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Precteno v podstate za par hodin. Kratke kapitoly a svizni dej. Tak nejak jsem tusila, ze ne vse je tak, jak se zda. Ale ani jednu postavu jsem si neoblibila. Presto se mi kniha libila.

23.03.2024 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Mela jsem docela neporadek v postavach. Ale libilo se mi prostredi ze staji. Od pulky knihy uz bylo cteni jedna basen.

17.03.2024 4 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Do pulky knihy se mi to cetlo docela pomalu. Ale je to Fieldsova, takze jsem vedela, ze se to jeste rozjede. A rozjelo. Zajimavej zaporak. A Connie ta byla fakt uzasna. Snad mozna bude dalsi dil.

08.11.2023 4 z 5

Přes písek Přes písek Hugh Howey

Skvele pokračování. Pisek jsem si přečetla znova a Přes pisek je snad jeste akcnejsi, zajímavý a ctivy. Ja bych chtěla jeste další dil, ale myslim, ze žádný další asi nebude. :(

27.08.2023 5 z 5

Den nula Den nula C. Robert Cargill

Tak jak More rzi, tak i Den nula je verlice ctiva kniha, sice zacatek pomalejsi, ale presto potrebuje ctenar znat nejake detaily. Drapa a Ezru jsem si hned oblibila. Dej jako takovej je hodne znepokojujici a zaroven nuti k zamysleni.

06.07.2023 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Lehke cteni. A to je asi tak vse. Hromada klise a hlavne si myslim, ze kniha byla absolutne nerealisticka, temer vse, co Nat rekla, bylo dvousmysl a zminka o bananu na kazdy paty strane. No nevim...

13.06.2023 3 z 5

Kufr z nebe Kufr z nebe Lin Rina

Kroniky prachu byli pro mne jednoznacne top. Ale neco do sebe mela i tahle knizka. Nektere veci jsem docela ocekavala. Libil se mi Jamie i Ben, a Elisa vlastne taky. Uvidime, jestli se dockame dalsiho dilu, i kdyz doufam, ze spis ne, ze by to mozna bylo na skodu.

20.01.2023 4 z 5

Střípky z ložnic Střípky z ložnic Simona Monyová (p)

Kniha do vyzvy. Jsem rada, ze jsem si vybrala prave tuhle knihu. Pobavila me, je velice ctiva a takova ze zivota. Libili se mi oba pohledy na vec. Urcite mam v planu precist si i dalsi knihy autorky.

03.01.2023 4 z 5

Atlasova šestka Atlasova šestka Olivie Blake (p)

Podle obálky jsem čekala něco epickeho. Ale ono bohuzel ne… postavy byli docela fajn, ale nemohla jsem úplně podchytit, co vlastně delali. Spis me zajímal konec a ani ten nebyl dotahnutej.

28.11.2022 3 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Kniha je ctiva, ale temer celou dobu jsem měla problémy s postavami, autorka používá přezdívku ale i skutečné jméno a bylo to matoucí. Taky to v jakým je týmu a jakou ma schopnost. Jsem zvedava, jak to bude pokračovat dal, par zvratu tady bylo, ale celkove mi prijde, ze na tolik stránek se toho událo malo.

10.11.2022 4 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Knihu jsem si chtěla přečíst delší dobu. Za mne hodně zvláštní, přerod mi přišel ze je hodně rychlý ne ze by se to nejak stupnovalo. Naštěstí kniha je fakt krátká.

11.06.2022 3 z 5