veronika0382 veronika0382 komentáře u knih

Láska přes hranice světů Láska přes hranice světů Josie Williams

Další klasická young adultka pro náctileté? Ani náhodou, tenhle neobvyklý příběh si získá čtenáře každého věku. Já si ho tedy náramně užila, i když náct mi bylo no, ehm, už je to víc jak dvacet let. Neotřelý román z pohledu sedmnáctiletého chlapce, který je už pět let mrtvý. Jako duch se potuluje mezi námi a zamiluje se do šestnáctileté živé dívky. No nezní to lákavě? Pro mě tedy určitě. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách :)

28.07.2023 5 z 5

Vánoční anděl Vánoční anděl Petra Nachtmanová

Lehký, oddechový, milý, ze života. Takový je román Vánoční anděl z období adventu, od Petry Nachtmanové. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

09.01.2022 5 z 5

Nalezenec Nalezenec Stacey Halls

Román se mi velmi líbil, za mě je ještě lepší, než autorčina první kniha Naděje pro Fleetwood. Má opět nádhernou obálku, příběh se moc dobře četl, byl napínavý a já obracela stránku za stránkou a chtěla neustále vědět víc. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

14.12.2021 5 z 5

Kniha bran Kniha bran Manlio Castagna

Tohle byla vážně jízda! Výborná temná pohádková fantasy pro děti, mládež, ale klidně i dospělé, si vás určitě získá od prvních stránek. Nenudila jsem se ani chviličku, okamžitě mě vtáhla do děje a zahalila tou správnou atmosférou plnou tajemné, ponuré a zvláštní záhadné nálady... Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

15.12.2020 5 z 5

Řecký sen Řecký sen Samantha Tonge

Řecký sen je to pravé čtení na léto! Příjemné, oddechové, nenáročné, milé, lehké, pohlazení pro všechny milovníky Řecka a moře. Čte se velmi dobře a já se moc bavila. V duchu jsem se přenesla na krásný Kos, kde jsme asi před deseti lety byli, zasnila se a užívala si přímořskou atmosféru, pohostinnost a soudržnost místních Řeků a vychutnávala si každou řádku... Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

21.08.2020 5 z 5

Puls Puls Stephen King

Celá parta přeživších „normálů“ v Pulsu mi byla sympatická a já si užívala celou cestu s nimi, i když byla místy zdlouhavá a já se chvílemi dost nudila. Ale i přesto jsem ráda, že jsem si knihu mohla přečíst. Na Osvícení a Doktora Spánka sice Puls nemá, ale pokud máte rádi postapo, pak byste si neměli nechat tuto knihu ujít. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

16.07.2020 3 z 5

Můj tajný život Můj tajný život Lucie Hříšná

Pokud vás zajímá erotika a chcete poznat skutečný život luxusní společnice, pak si tuto knihu určitě pořiďte, je psaná čtivě a její příběh vás do sebe okamžitě vtáhne. Je zajímavé, jak někteří lidé dokážou žít – se dvěma tvářemi, neustále se přetvařovat, jenom kvůli penězům…
Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

02.07.2020 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Pokud máte rádi současné romance a new adult romány s kapkou erotiky, určitě neváhejte a nenechte si Lásku online uniknout. Tak jako všechny romány od Penelope Ward, byla i tahle prostě skvělá. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

14.06.2020 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Za mě nejlepší Kingovka (alespoň z těch co jsem četla). Pokud máte rádi duchařiny a horory, pak určitě neváhejte! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

06.03.2020 5 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Nechte se navnadit na romantickou vlnu, zamilujte se, a já vám ručím za to, že knihu nedáte z ruky, dokud nebudete na poslední stránce. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

20.01.2020 5 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Tahle kniha s nádhernou obálkou mě zaujala na první pohled. Při čtení mě tak nějak rozněžnila, přiměla se usmívat a dívat se na svět přes růžové brýle. V tento čas naprosto ideální čtení. Přesně to, co jsem potřebovala. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

03.01.2020 5 z 5

Mízožravci Mízožravci Petr Boček

Mízožravci je mírně děsivý, temný, záhadný, ponurý, atmosférický horor, který si rozhodně užijete i vy. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

26.11.2019 4 z 5

NOS4A2 NOS4A2 Joe Hill (p)

Popis tajemné Vánoční říše a toho všeho okolo byl dokonalý. Měla jsem před očima ty unesené děti vypadající jako malí zombíci a jejich špičaté žluté zuby. Určitě bych tam nechtěla být s nimi a hrát „nůžky pro tuláka“. Joe Hill se rozhodně potatil, umí výborně vyprávět, vykreslit dokonalou tajemnou, hororovou atmosféru plnou těchto strašidelných dětí. Tyhle Vánoce byste nechtěli zažít, věřte mi. Vánoční říše je trošku jiné místo, než které podle názvu očekáváte. Ač je tam stále slyšet dětský smích, je to všechno úplně jinak. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

20.10.2019 5 z 5

Poslední velký den Poslední velký den Tammy Robinson

Tenhle příběh mě opět chytl za srdce a já plakala jako želva. Otevře vám oči, přiměje zamyslet se nad životem a tím, jak ho prožíváme. Ava krásně mluví o tom, jak se najednou na svět a život dívá jinýma očima, protože ví, že už jí zbývá jen pár měsíců. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

10.10.2019 5 z 5

Luštěninová kuchařka Luštěninová kuchařka Petr Klíma

Mňam, už teď se mi sbíhají sliny! Zeleninové či luštěninové jídlo může být i dobré a nápadité, věřte mi. Výborně zpracovaná kuchařka! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

20.09.2019 5 z 5

Na psí uši Na psí uši Petra Nachtmanová

Kniha má 174 stran, takže jí budete mít za chvilku přečtenou. Já jí dala za dva večery a moc jsem se bavila. Na psí uši je opravdová oddechovka, klidně na léto, při které nemusíte přemýšlet, zasmějete se, pobavíte a odpočinete si. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

04.07.2019 4 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

Veronika v Dubaji jsou sepsané zápisky ze života letušky, práce snů, o životě v oblacích, které vám dají nahlédnout nejen za závěs kuchyňky letadla, ale do celého jejího života a cestování po světě. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách :)

31.05.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Přátelé, tak tohle se mi moc líbilo. Kniha mě samozřejmě upoutala svou obálkou (koho ne, že jo? :-) ) a anotací psanou jako dopis. Skvělé! Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala a ještě něco navíc. Je to román o přátelství, lásce, válce, sebeuvědomění a prozření. O objasnění vlastních priorit a o tom, že je důležité zjistit, co od života chceme. K tomu kapka erotiky a je tu báječný new adult román. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

14.05.2019 5 z 5

Dívky z Roanoke Dívky z Roanoke Amy Engel

Tohle bylo opravdu téma, o kterém jsem nikdy nečetla a bylo skvěle napsané a čtivé. Ale uf, byla to tedy síla. Námět je něco, o čem se moc nemluví. Roanoke je prostě peklo! Noční můra! Místo, kam se nechcete dostat a dívky z Roanoke to moc dobře vědí, ale bohužel, je zde také jejich domov…
Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

13.05.2019 5 z 5

Dům Dům Simon Lelic

Možná tomu trošku chyběl nějaký šmrnc a moment překvapení, ale to zase nahradí to, jak je příběh dokonale zamotaný a promyšlený do posledního detailu. Pokud máte rádi psychologické romány, pak by vás Dům mohl vlákat do svých dveří, protože skrývá hodně tajemství a bolestí z minulosti. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

19.04.2019 3 z 5